Vizesi Meksika

Meksika Vizesi Nasıl Alınır 2024?

Meksika Vizesi Nasıl Alınır 2024? Meksika, resmi adıyla Meksika Birleşik Devletleri Kuzey Amerika’nın güney yarısında yer alan bir ülkedir. Kuzeyinde Amerika Birleşik Devletleri, güneydoğusunda Guatemala, Karayip Denizi ve Belize, doğusunda Meksika Körfezi ve güney ve batısında Büyük Okyanus bulunmaktadır. Meksika vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Meksika Birleşik Devletleri’ne çeşitli amaçlarla yolculuk etmesi için yolculuk öncesinde resmi makamlardan temin ettikleri vizedir.

Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ilk olarak umuma mahsus pasaport, sonrasında ise bu vizeyi almalıdırlar. Vize alma süreci yorucu bir süreçtir. Vizenizi sorunsuz olarak alabilmek için Meksika Birleşik Devletleri seyahatinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında derinlemesine bilgi alabilirsiniz.

İçindekiler

Meksika Vizesi Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat yapmak isteyen vatandaşlar ‘‘Meksika vizesi almak amacıyla hangi belgelere ihtiyacım var’’ sorusunu soruyorlar. Yedi Vize Turizm olarak bu soruyu madde madde cevaplıyoruz.

 • Pasaportunuzun kimlik bölümünün fotokopisi
 • Son 6 ay içinde çekilmiş 4 adet fotoğraf (Beyaz arka planda çekilmiş ve gözlüksüz olmalı)
 • Pasaportunuzun vize bölümünün fotokopisi
 • Meksika vizesi almak isteyen tüm vatandaşların hususi (yeşil),  diplomatik (siyah) veya hizmet (gri) pasaport türlerinden birine sahip olması gerekmektedir. Sahip olduğunuz pasaportu son 10 yıl içerisinde almış olmalı ve seyahat dönüşünüz sonrasında da 6 ay daha kullanılabilir halde olmalıdır.
 • Eğer öğrenciyseniz velinizin banka hesap bilgileri
 • Davetiye gerektiren durumlar için davet edilen kişinin ve davet eden resmi veya özel kurumun bilgileri.
 • İkamet edeceğiniz yerin rezervasyon bilgileri
 • Seyahat sağlık sigortası bilgileriniz

Meksika Vize Alma Süreci

Meksika Birleşik Devletleri’ne yapacağınız seyahat hakkında Meksika Cumhuriyeti’nin Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan Ankara Büyükelçiliği veya İstanbul Konsolosluğu’na başvuru yapması gerekir. Ardından süreç başlar. Bu süreci yalnız başınıza hatasız bir şekilde geçirmenizin zor olacağını bildiğimiz için yapmanız  gereken tek şey işini iyi bilen ve alanında deneyimli bir kurumdan yardım almak olmalıdır. Yedi Vize Turizm, Meksika vizesi alma sürecinizin tüm aşamalarında size kurumsal bir hizmet sunar. Böylece vize alma süreciniz baştan sona başarıya ulaşmaktadır.

Vizesi Meksika
Meksika Vizesi

Meksika Vize Başvurusu

Ülkeler kendilerine başka ülkelerden çeşitli amaçlardan gelecek ziyaretçiler için çeşitli yükümlülükler belirlemişlerdir. Bazı ülkelerde pasaport ve vize istenirken bazılarında ise bu süreçte sadece pasaport yeterli olabilmektedir. Vize başvurusu yapmak için gerekli adımları tamamladıktan sonra ülkeye giriş yapılabilir. Meksika Vize Başvurusu ülke sınırlarına girmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahat öncesinde resmi makamlara yapmaları gereken zorunlu bir uygulamadır.

Hususi (yeşil) , diplomatik (siyah), ve hizmet (gri) pasaportu bulunan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat etmek isterse başvurularını eksiksiz bir şekilde tamamlamalıdır. Vize başvurunuzu yapmak ve tüm karmaşık işlemlerinizi basit bir formülle halledebilmek için seyahatlerinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayabilir , fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Meksika Vizesi Başvurusu Formu

Meksika Birleşik Devletleri’ne gitmek amacıyla Meksika vize başvurusu yapmak isteyen kişiler Meksika Vizesi Başvuru Formu ’nu eksiksiz bir şekilde doldurmalıdırlar. Meksika Vizesi Başvuru Formu başvuru sürecindeki ilk adımdır ve uluslararası prosedürlerde kullanılan çok önemli bir evraktır. Bu nedenle doğru ve eksiksiz doldurulması çok önemlidir. Bu formun bilerek yanlış bilgiler içermesinin suç unsurudur. Yanlış bilgiler vermekten kesinlikle kaçınmalı ve formun eksiksiz ve açık yazılmasına dikkat etmelisiniz.

Başvuru formundaki yetersiz, yanlış ve asılsız bilgiler vize başvurusunun reddiyle sonuçlanmaktadır. Ayrıca para cezası ve ülkeye giriş-çıkışların zorlaşması gibi sonuçlar doğurmaktadır.  Başvuru formunda isim, soy isim, uyruk, pasaport numarası, tarih, adres ve kontakta olduğunuz Meksika Birleşik Devletleri vatandaşlarının isimleri tarzında bilgiler yer almaktadır.

Meksika Vizesi Başvurusu Sonuçları

Meksika Vizesi başvuru sonuçları normal şartlar altında bir hafta içinde sonuçlanmaktadır. Sonuçlarınızın açıklanma süresi Meksika Birleşik Devletleri’nin Meksika İstanbul Başkonsolosluğu’nun yoğunluğa bağlı değişiklik gösterebilir. Meksika Ankara Büyükelçiliği’nin yoğunluğuna ve teslim ettiğiniz evrakların eksiksiz ve hatasız olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Genellikle bu süreç için verilen en uzun tarih 1 ay olmakla beraber herhangi bir sorun çıkmadığı taktirde bu süreç kısalacaktır. Meksika vize başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve vize işlemlerini yapmak için Yedi Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve sunduğumuz hizmetler hakkında yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Vize Başvurusu Meksika
Meksika Vize Başvurusu

Meksika Vize İşlemleri

Meksika Birleşik Devletleri amaca yönelik ticari ve turistik vizesi işlemleri Meksika Birleşik Devletleri’nin yetkili makamları tarafından belirlenmektedir. Yetkililer tarafından belirlenen Meksika Vizesi İşlemleri sürecinde doldurulması gereken evraklar gerçek bir şahsa ait olmalıdır , eksiksiz bir şekilde doldurularak diplomatik misyonlara sunulur ve değerlendirme süreci bu şekilde başlamış olur. Konsolosluk yapılacak seyahatin amacına yönelik sizden bazı evraklar isteyebilir ve başvuruda bulunan kişiyi bu doğrultuda yönlendirebilir.

Fazladan istenen evrakların da eksiksiz doldurulması ve dikkatlice incelenmesi gerekmektedir. Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat planı olan kişilerin başvuruları Meksika Birleşik Devletleri Başkonsolosluğu’na şahsen veya alanında deneyimli kişilerden yardım alarak yapılabilir. Başvuru sürecinde Yedi Vize Turizm sahip olduğu birikimle profesyonel destek sunarak başvurularınızın olumlu sonuçlanmasını sağlar.

Meksika Vize İşlemleri Başvurusu Onayı

Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat planlaması olan kişilerin en çok önemsediği nokta vize işlemleri başvurusu onayının nasıl alınacağıdır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları turistik ve ticari amaç ile vize başvurusunda bulunabilir. Yurtdışına çıkmayı isteyen hiç kimse seyahat planlamasının iptal olmasını istemez ve bundan kaçınır.

Meksika vize başvurularına red cevabı verilmesinin en önemli nedenlerinden biri teslim etmediğiniz evraklardır. Evrakların doğru bilgiler içermesi yetkililerin karar vermesi sürecinde oldukça etkilidir. Bu nedenle Meksika vizesi işlemleri başvurusunun olumlu sonuçlanmasını isteyen kişiler firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilir.

Vize Merkezleri ve Başvuru Onayı

Meksika vize işlemlerini gerçekleştiren ve Meksika Birleşik Devletleri’ne giden kişilerin dikkatini çeken bir nokta var.  Başvurular ve vize merkezlerinden destek alma eylemi arasında büyük bir bağlantı mevcut. Çünkü vize başvuru formu dolduran kişilerin bu işlemleri tek başlarına doğru yapabilmesi kolay değildir. Vize işlemleri sürecinin iyi yönetilmesi gerekir. Bunun için de bu konuda bilgi ve birikim gereklidir. Bu bilginin deneyim ile harmanlanması ve olumlu bir şekilde sonuçlanması seyahat planınız açısından büyük öneme sahiptir.

Kaliteli hizmet ve süreç yönetimi size istediğiniz onayın verilmesini sağlayacaktır. Yedi Vize Turizm size işlemler sırasında yardımcı olur ve sizlerin başvuru onayı almanız için gerekli olan adımların tamamlanmasını sağlar. Dolayısıyla hem profesyonel destek almış olur hem de başvuru sürecinizi etkin bir şekilde yönlendirmiş olursunuz.

Vize İşlemleri Meksika
Meksika Vize İşlemleri

Meksika Vize Randevusu

Meksika Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti’nden Meksika Birleşik Devletleri’ne turistik, ziyaret veya ticaret amaçlı seyahat etmek isteyen herkesten ülkeye giriş için vize talep etmektedir. Ticari amaçla giriş yapanlar ticari vizeye, gezi amacıyla ülkeye giriş yapanlar turistik vizeye başvurmak zorundadır. Bu vizeleri almak için ise Meksika Vize Randevusu talebinde bulunmalılar. Bu randevuların zamanı konsolosluğun yoğunluğuna ve ülkenin içinde bulunduğu durumlara göre değişebilmekte, bazen ise verilen tarihten sonrasına çekilebilmektedir.

Seyahat planlamalarına yönelik Meksika vize randevusu talebi için önerilen süre randevuyu bir ay önceden almanızdır. Randevu saatinde randevuya gidememişseniz aynı gün içerisinde farklı bir randevu talebi oluşturarak evraklarınızı tamamlamalı ve teslim etmelisiniz. Yedi Vize Turizm olarak sizlere tüm profesyonel desteğimizi sunmaktayız. İşinde uzman ekibimin yardımıyla vize işlemleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz.

Meksika Vize Randevusu İşlemleri

Meksika Birleşik Devletleri’ne gitmek için Meksika vize randevusu işlemlerine başlayacaksınız. Aklınızda tabii ki merak ettiğiniz bir takım şeyler olacaktır. Sizin için aklınızdaki soruları aklınızda şüphe kalmayacak şekilde cevaplandırabiliriz. Yedi Vize Turizm bu işlemleri daha kolay hale getiren bir öncüdür. 

 • Randevu işlemlerinde kurşun kalem kullanılmamalı, tükenmez kalem kullanılmalı ve yazılan kelimelerin okunabilirliğine olabildiğince dikkat edilmelidir. Formları okuyan kişinin okuduğunu anlaması işlemleriniz adına çok büyük önem taşır.
 • Randevu sahibinin başvuru evraklarını eksiksiz bir biçimde doldurması ve gerçeği yansıtmayan bilgileri evraklara yazmaması çok mühimdir. Bu husus çok büyük önem taşımaktadır. Bu maddeye uymayan formların sahipleri hakkında birtakım cezai müeyyide uygulanmaktadır. Bu ceza parasal da olabilir; giriş ve çıkışların sıkıntılı süreçler haline gelmesi şeklinde de olabilir.
 • Size gereken belgeleri tekrardan hatırlatmak ve eksiksiz şekilde doldurmanız için gereken her türlü yardımı yapacağız.

Meksika Vize Başvuruları Nasıl Yapılır

Meksika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde çeşitli amaçlarınıza yönelik vize almak istiyor olabilirsiniz. Buna yönelik yapmanız gereken ilk şey kesinlikle vize randevusu almak olacaktır. Randevunuzu seyahat tarihinizden bir ay önce almanız önerilir. Sürecin olumsuz etkilenmemesi adına bu süre içinde randevunuzu almanız önem taşır. Sürenin bu kadar uzun verilme nedeni vize işlemlerinin Meksika Birleşik Devletleri diplomatik misyonlarında yaşanabilen yoğunluk nedeniyle gecikebilecek olmasıdır. Randevu sürecinde Yedi Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve başvurunuzu en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Vize Randevusu Meksika
Meksika Vize Randevusu

Meksika Konsolosluk Vizesi

Meksika Birleşik Devletleri başvuru sürecinde tamamladığınız evrakları doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamladığınız sürece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Meksika Konsolosluk Vizesi başvuru sürecinde belirtilen tüm prosedürleri yerine eksiksiz bir şekilde getirmekle yükümlüdür.

Meksika İstanbul Fahri Başkonsolosluğu’nun yoğun temposuyla uğraşmamak ve diğer zorlayıcı işlemleri rahat bir şekilde halledebilmek için Yedi Vize Turizm’i arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz  ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Yedi Vize Turizm, güncel başvuru formu gibi gerekli evrakları sunmak için en güncel bilgileri sizlere ulaştırmaya gayret eder. Vize başvuru sürecinizin baştan aşağıya olumlu geçmesini sağlar.

Meksika Konsolosluk Vizesi Almak

Meksika Birleşik Devletleri’ne başvuru yapan herkes Meksika konsolosluk vizesi almaya yönelik bazı prosedürleri gerçekleştirmektedir. Bu prosedürleri eksiksiz tamamladığınız sürece istediğiniz Meksika Birleşik Devletleri şehrine gidebilirsiniz. Vize işlemleri sırasında ülkelerin uyguladığı prosedürler çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu da vize başvurusu yapanların aklında bazı sorular oluşmasına neden olmaktadır. Başvuru sürecinde yapacağınız hatalar sürecin uzamasına veya bitmesine sebep olabilir.

Yedi Vize Turizm bu karmaşıklığı gidermek için yetkinlik sahibidir. Meksika Birleşik Devletleri’ne gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alabilmesini sağlamak için profesyonel hizmet vermektedir. Böylelikle Meksika konsolosluk vizenizi rahatlıkla alabilir ve seyahat planlamanızda herhangi bir olumsuz sonuçla karşılaşmadan tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Meksika Konsolosluğu

Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat etmek isterseniz öncelikle bir pasaport sahibi olmalısınız. Ardından ise Meksika konsolosluk vizesi almanız gerekmektedir. Bahsedilen süreci başlatmak amacıyla yetkili makamlara başvuru yapmanız gerekmektedir.. Başvuru sürecini başlatmak için ilk adım olarak Meksika İstanbul Başkonsolosluğundan bir randevu almanız gerekmektedir. Yetkililerin sizden istediği belgeleri eksiksiz bir şekilde teslim ettikten sonra yetkililer tarafından kontrol edilerek onaylanır.

Ardından süreç tamamlanmış olur. Böylelikle önünüze bir engel çıkmadan Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat edebilirsiniz. Randevu sürecinde karşınıza çıkabilecek olumsuz durumları sıfıra indirmek ve bu sürecin sorunsuz geçebilmesi için profesyonel bir destek almanız gerekir. Yedi Vize Turizm olarak vize başvuru ve onay alma sürecinize tüm profesyonel desteğimizi vermekteyiz. Vize sürecinizin her anında yanınızda olmaktayız.

Konsolosluğu Vize Meksika
Meksika Konsolosluğu Vize

Meksika Büyükelçilik Vizesi

Meksika Birleşik Devletleri kültürel ve tarihi zenginliği nedeniyle birçok ülkenin vatandaşlarının seyahat etmek istediği yerlerden biridir. Vatandaşların seyahat programı içeriği çeşitlilik göstermektedir. Örneğin medeniyetlere ev sahipliği yapan ve çeşitli doğa harikalarına sahip olan bölgeye kültürel gezi amacıyla gitmek isteyebilirsiniz veya hizmet sektöründe çalışan biri olabilirsiniz. Meksika Birleşik Devletleri’ne her ne amaçla gitmek isterseniz isteyin yetkililerin uyguladığı prosedürleri yerine getirmek ve vize alma işlemlerini hatasız olarak tamamlama zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Bu prosedürlerden belki de en önemlisi Meksika Büyükelçilik Vizesi almaktır. Yedi Vize Turizm, sancılı vize başvuru sürecinde sizleri tek başına bırakmaz. Sizlere profesyonel hizmetler sunar ve derin tecrübesine dayandırdığı aktif işgücüyle vize işlemlerinizi kolayca halledebilmenizi sağlar. Böylece eksiksiz, tutarlı ve doğru şekilde doldurulmuş evrakları diplomatik misyonlara iletmiş, hata riskini minimuma indirmiş olursunuz.

Meksika Büyükelçiliği Vizesi İşlemleri

Meksika Büyükelçiliği vizesi işlemleri hakkında kafanızda birçok soru bulunuyor olabilir. Vize alma sürecinin nasıl işlediği, hangi evraklar gerektiği bu sorulara örnektir. Bu soruların içinde boğularak vize alma sürecini daha zor hale getirmeyi elbette kimse istemez. Yedi Vize Turizm Meksika Büyükelçilik vizesi almak için gerekli tüm ayarlamaları yaparak size bu konuyu sorunsuz halletmeniz için gerekli desteği sağlar.

Bu tarz profesyonel desteğin alınması seyahat planlamanızın başarılı olması için gerekli bir köşe taşıdır. Çünkü Meksika Birleşik Devletleri vize işlemleri çeşitli sebeplerden dolayı sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişiklikleri öğrenmek ve alanında uzman kişiler tarafından profesyonel yardım almanız için Yedi Vize Turizm her türlü desteği sağlar.

Meksika Büyükelçilik Vizesi Süreci

Meksika Birleşik Devletleri’ne her yıl ziyarete gelen birçok insan var. Bu insanların en çok merak ettikleri şey ise Meksika Büyükelçilik vizesi sürecinin nasıl işlediği ile alakalıdır. Özellikle turistik amaçla gidiyorsanız sizleri kendine hayran bırakacak güzelliklere sahiptir. Biliyoruz ki kafanızda süreçle alakalı birçok soru var. Süreç boyunca profesyonel destek sunmak üzere Yedi Vize Turizm sizlere en iyi teklifleri sunmaya gayret eder. Firmamız alanında uzman çalışanlara sahiptir. Her türlü destek için bizleri arayabilirsiniz.

Büyükelçiliği Vize Meksika
Meksika Büyükelçiliği Vize

Meksika Turistik Vize

İklim olarak sıcak ve tropik bölgelerin bulunduğu Meksika, 1.973.000 kilometre kare alana sahip Meksika Birleşik Devletleri oldukça kalabalık nüfusa sahip bir ülkedir. Nüfusu 2010 yılı verilerine göre yaklaşık 113 milyondur. Anadili İspanyolca olmakla beraber başka diller de kullanılır. Özellikle doğal kaynaklarıyla turistlerin dikkatini çekmektedir. Meksika Turistik Vize Meksika Birleşik Devletleri’ne kısa süreli ziyarette bulunmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahat öncesinde Meksika Birleşik Devletleri resmi makamlarından almaları gereken vize türüdür.

Hususi (yeşil), diplomatik (siyah) ve, hizmet (gri) pasaportu bulunan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kültürel gezi ziyareti amacıyla Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat edecekse bu doğrultuda vize almalıdır. Turistik vizenizi almak ve tüm işlemlerinizi basit bir şekilde halledebilmek için turistik seyahatlerinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayabilir, size gereken her türlü hizmeti ve yardımı sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Meksika Turistik Vize Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Meksika Birleşik Devletleri’ne turistik amaçlı seyahat etmek isteyen herkes ‘‘Meksika turistik vize almak için hangi belgeler gereklidir?’’ sorusunu sormaktadır. Yedi Vize Turizm olarak sizler için bu soruyu madde madde cevaplıyoruz.

 • Ticari vize başvurularının olumlu sonuçlanması çalışacağınız kurumlardan (özel veya resmi) davetiye mektubu gereklidir
 • Diplomatik (siyah), hususi (yeşil) veya hizmet (gri) pasaportunuz olması gerekir.
 • 4 adet son 6 ayda çekilmiş fotoğraf bulundurulmalıdır.
 • Başvuru formu bizi tanıtan en değerli belgelerde biridir. Bu nedenle tüm detaylar ivedilikle doldurulmalıdır. Başvuru formundaki kontak bilgileri de Meksika’da yapacak olduğunuz temaslarınızı anlatması bakımından birer referanstır niteliğindedir.
 • Kişinin finansal durumunu belirten belge (Örneğin maaş bordrosu) evraklar bulunmalıdır..
 • Otel bilgileri, seyahat sigortası ve seyahat bilgilerini içeren evraklar form ile birlikte teslim edilmelidir. Mümkünse sonradan değişiklik yapılmamalıdır. Bu durum sürecin uzamasına sebep olabilir.
 • Eğer davetiye mektubu söz konusu sizin ve kurumun detaylı bilgilerinin yer aldığı Meksika’dan temin edilmiş davetiye bulundurulmalı.
 • Eğer iş seyahati için başvuruda bulunacaksanız şirket bilgilerini içeren bir evrak gönderilmelidir.

Turistik Vize Onayı Almak İçin İpuçları

Meksika turistik vize onayı almak için internette araştırmalar yapıyor ama sonuç alamıyor olabilirsiniz. Hesabınızda istenilen tutarda para olması ve seyahat biletleri bilgilerinin evraklarda yer alması büyük önem taşır. Taahhüt edilen bilgiler ile kontrol edilen bilgiler arasında tutarlılık olmasına dikkat etmektir. Yedi Vize Turizm olarak vize başvuru sürecinizin olumlu geçmesi için gereken her türlü profesyonel desteği vermeye hazırız.

Turistik Vize Meksika
Meksika Turistik Vize

Meksika Ticari Vize

Meksika Ticari Vize Meksika Birleşik Devletleri’ne giderek ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahat öncesinde resmi makamlardan almaları gereken vizedir. Hususi (yeşil), diplomatik (siyah) ve hizmet (gri) pasaporta sahip olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticaret amacıyla Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat etmek isterse vize almalıdır. Meksika Birleşik Devletleri yetkilileri tarafından ticari amaçlarla ülkeye gidecek kişilerden bu doğrultuda çeşitli meslek gruplarına göre ek evrak talebinde bulunabilmektedir.

Turistik vize işlemlerindeki evraklar haricinde istenilen ticari vize evrakları konsolosluk tarafından seyahat etmek isteyen kişilere bildirilmektedir. Ticari vizenizi almak ve bu vizeyi almak için yapacağınız her türlü işlemlerinizi basit bir formülle halledebilmek için iş seyahatlerinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayabilir ve hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Meksika Ticari Vize Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Meksika Birleşik Devletleri’ne ticaret yapmak amacıyla seyahat etmek isteyen herkes ‘‘Meksika ticari vize almak için hangi belgeler gereklidir?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Yedi Vize Turizm olarak sizler için bu soruyu madde madde cevaplıyoruz.

 • Ticari vize başvuruları olumlu sonuçlanması için çalışacağınız kurumlardan (özel veya resmi) davetiye mektubu gereklidir
 • Diplomatik (siyah), hususi (yeşil) veya hizmet (gri) pasaportunuz olması gerekir.
 • 4 adet son 6 ayda çekilmiş fotoğraf bulundurulmalıdır.
 • Başvuru formu bizi tanıtan en değerli belgelerden biridir. Bu nedenle tüm detaylar ivedilikle doldurulmalıdır. Başvuru formundaki kontak bilgileri de Meksika’da yapacak olduğunuz temaslarınızı anlatması bakımından birer referanstır niteliğindedir.
 • Kişinin finansal durumunu belirten belge (Örneğin maaş bordrosu) evraklar bulunmalıdır..
 • Otel rezervasyonları, seyahat sigortası ve seyahat bilgilerini içeren evraklar form ile birlikte teslim edilmelidir. Mümkünse sonradan değişiklik yapılmamalıdır. Bu durum sürecin uzamasına sebep olabilir.
 • Eğer davetiye mektubu söz konusu ise sizin ve kurumun detaylı bilgilerinin yer aldığı Meksika’dan temin edilmiş davetiye bulundurulmalı.
 • Eğer iş seyahati için başvuruda bulunacaksanız şirket bilgilerini içeren bir evrak gönderilmelidir.

Ticari Vize Ücreti

Meksika ticari vize fiyatları Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmekte ve tarihlere, yoğunluğa ve resmi tatillere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca seyahat yapmaktaki amacınız, kaç gün ve nerede ikamet edeceğiniz ve hangi tür ziyaretçi olacağınız vize fiyatlandırmasını değiştirebilmektedir. Seyahat tarihinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayarak yardım alabilir ve fiyatlarımız  hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ticari Vize Meksika
Meksika Ticari Vize

Meksika Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Meksika Birleşik Devletleri’ne son yıllarda özellikle turistik gezilerin artması ülke yetkililerin uyguladığı vize başvuru sürecinin bazı aşamalarının değişmesine yol açmıştır. Şu an belirlenen yükümlülüklere göre Meksika Birleşik Devletleri’nde yaşayan arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı ziyaret etmek, 10 günden fazla süren seyahat için Meksika Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi almak istiyorsanız bu isteğinize yönelik vize başvuru sürecini başlatmanız gerekmektedir. İlk adım şüphesiz ilgili konsolosluktan randevu almanızdır Bu süreçte profesyonel yardım almak isterseniz Yedi Vize Turizm güncel başvuru formu ve gerekli evrakları sunmak için tüm bilgileri sizlere ulaştırmaya gayret etmektedir.

Ziyaret Vizesinin Farklılıkları

Diğer vize türlerine göre Meksika aile arkadaş ziyareti vizesinin farklılıkları çok değildir. Bu vizeyi alabilmeniz için diplomatik misyonlara sunmanız gereken en önemli evrak ülkede yaşayan ve ziyaret edeceğiniz kişiden alacağınız davetiye mektubudur. Davetiye mektubunun Meksika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde ikamet eden bir kişiden alınması ve bunun kanıtlanmış olması gerekmektedir. Başvuru Forumu’nda yakınınız ile ilgili istenilen bilgileri eksiksiz, açık ve özenle doldurmanız gerekmektedir.

Meksika Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Meksika Birleşik Devletleri’nde bulunan akraba veya arkadaşını ziyaret etmek isteyen herkes ‘‘Meksika aile arkadaş ziyareti vizesi almak için hangi belgeler gereklidir?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Yedi Vize Turizm olarak sizler için bu soruyu madde madde cevaplıyoruz.

 • Kişinin finansal durumunu belirtilen belge (örneğin maaş bordrosu) doldurulmalıdır. Konsolosluk tarafından arka fonu beyaz olan 4 adet  fotoğraf istenmektedir. Fotoğraflar yakın zamanda çekilmiş olmalıdır.
 • Başvuran kişi 18 yaşından küçükse vize başvuru yapan kişi velisinin onayını belirten evrak dosyaya kesinlikle eklenmelidir.
 • Vize başvurusunda bulunan tüm kişiler başvuru öncesinde talep edilen evrakları eksiksiz ve ivedilikle hazırlamak ve sunmak ile yükümlüdür. Bu evraklardan en önemlisi vize başvuru formudur. Öğrenci başvurularında başvuru formunun yanında imzalı öğrenci belgesinizi eklemeyi unutmayınız.
 • Bu vizeyi almak isteyen tüm vatandaşların hususi (yeşil) veya hizmet (gri) diplomatik (siyah) pasaport türlerinden birine sahip olması gerekmektedir. Pasaport son 10 yılda alınmış olmalı ve seyahatin bitişi sonrasında 6 ay daha kullanılabilir olmalıdır.
 • Meksika Birleşik Devletleri’nde ikamet edilecek yer ve yanına gideceğiniz kişi ile ilgili bilgiler eksiksiz ve açık bir şekilde bulunmalıdır. Eğer otelde kalacaksanız otelinize ait rezervasyon bilgileri ve seyahat bilgileriniz ile seyahat sigortası bilgileriniz evraklar içerisinde bulunmalıdır. Aile veya arkadaşınızdan alınan davetiye mektubu bu evraklar arasına eklenmelidir.
Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Meksika
Meksika Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Meksika Vizesi Gerekli Evraklar

Meksika birçok ülkeden çeşitli sebeplerle ziyaret alan bir ülkedir. Diğer ülkelerin çoğunda olduğu gibi Meksika Birleşik Devletleri’ne giriş yapmak için Meksika Birleşik Devletleri diplomatik misyonlarına vize başvurusunda bulunulmalı ve seyahat ihtiyaçları göz önüne alınarak vize alınmalıdır. Bu sebeple Meksika Vizesi Gerekli Evraklar makalemizde Meksika vizesi almak için gerekli olan tüm evrakları Yedi Vize Turizm farkıyla listeledik.

Meksika Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Meksika Birleşik Devletleri’nin vize başvurusu için çeşitli evraklar istenebilmektedir. Özellikle öğrenci, emekli ve çalışanlardan istenen evraklar arasında farklılıklar bulunmaktadır. Değişim hızlı olduğu için aklınıza ilk gelen ‘‘Meksika vizesi gerekli evraklar nelerdir?’’  sorusunu sizler için bu başlık altında topladık.

 • Ticari vize başvurularının olumlu sonuçlanması için çalışacağınız kurumlardan (özel veya resmi) davetiye mektubu gereklidir
 • Diplomatik (siyah), hususi (yeşil) veya hizmet (gri) pasaportunuz olması gerekir.
 • 4 adet son 6 ayda çekilmiş fotoğraf bulundurulmalıdır.
 • Başvuru formunu bizi tanıtan en değerli belgelerden biridir. Bu nedenle tüm detaylar ivedilikle doldurulmalıdır. Başvuru formundaki kontak bilgileri de Meksika’da yapacak olduğunuz temaslarınızı anlatması bakımından birer referanstır niteliğindedir.
 • Kişinin finansal durumunu belirten belge (Örneğin maaş bordrosu) evraklar bulunmalıdır..
 • Otel bilgileri, seyahat sigortası ve seyahat rezervasyonları içeren evraklar form ile birlikte teslim edilmelidir. Mümkünse sonradan değişiklik yapılmamalıdır. Bu durum sürecin uzamasına sebep olabilir.
 • Eğer davetiye mektubuları söz konusu ise sizin ve kurumun detaylı bilgilerinin yer aldığı Meksika’dan temin edilmiş davetiye bulundurulmalı.
 • Eğer iş seyahati için başvuruda bulunacaksanız şirket bilgilerini içeren bir evrak gönderilmelidir.

Meksika Vizesi İçin Başvuru Süreci

Meksika Birleşik Devletleri’ne yapılacak olan başvurular için mümkünse 1 ay önceden başvuru yapılması daha sağlıklı olacaktır. Başvuru sürecinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.  Bu sürecin sonuca ulaşması ortalama 20 gündür. Belgelerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde teslim edilmesi bu süreci olumlu yönde etkileyecektir.

Meksika Birleşik Devletleri’ne yapacağınız seyahatler için her türlü bilgiyi edinmek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Yedi Vize Turizm her kesimden kişilere yönelik profesyonel hizmetleri sağlamaktadır.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Meksika
Meksika Vize Evrakları Ve Belgeleri

Meksika Vize Formu

Meksika Vize Formu Meksika Birleşik Devletleri’ne ticaret ve gezi amacıyla seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının doldurup Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan diplomatik misyonlarına teslim etmek zorunda olduğu vize formudur. Bahsedilen başvuru formu, Meksika Birleşik Devletleri yetkililerinin başvuruda bulunan kişi hakkında bilgi alması bakımından önem arz etmektedir. Meksika vize formu Meksika Başkonsolosluğu’ndan temin edilebilmektedir.

Formu Türkçe veya ülkenin resmi dili olan İspanyolca olarak tükenmez kalemle doldurmanız gerekmektedir. Kurşun kalemle dolduracağınız formlar kabul görmeyecektir. Talep edilen bilgilerin doğruluğu büyük önem taşır. Formda ıslak imzanıza da yer vermeniz gerekmektedir. 18 yaşının altında olan kişiler için veliler formu doldurmalı ve kendi imzalarını atmalıdırlar. Yedi Vize Turizm form doldurmanıza yardımcı olarak belge ve bilgilerin eksiksiz olarak doldurulmasını sağlar.

Meksika Vize Formu İle Başvuru

Meksika Birleşik Devletleri’ne vize başvurusu yapmak için Meksika vize formu doldurdunuz ve başvuruyu eksiksiz yaptınız. Bunun sonucunda süreç sonuçlanması için ortalama 20 gün geçmesi gerekiyor. Tabii ki bu süre bazı sebeplerden dolayı değişiklik gösterebiliyor. Meksika vize başvurusu sonucu Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti ile geliştirdiği ilişkiler sayesinde hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Evrakların tam olduğundan emin olmak ve Yedi Vize Turizm’den bu süreçte profesyonel bir yardım almak işlemlerinizin kesinliği adına önem taşımaktadır. Bu tür süreçlerde zamanı ve verilen evrakları etkin bir şekilde kullanmak çok önemlidir. Firmamız eğitimli kadrosu ve deneyimli yönetimiyle yaşayacağınız bu sürecin uzamaması için her zaman yanınızda olacaktır.

Meksika Vizesi Kaç Gün Geçerlidir?

Meksika vize formunu doldurdunuz. Dolayısıyla pek çok kişi gibi ‘‘Meksika vizesi kaç gün geçerlidir?’’ sorusunun cevabını merak etmektesiniz. Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat amacıyla aldığınız vize geçerliliği onay alınan tarihten itibaren seyahat amacına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Meksika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde bulunan bölgelere gitmek istiyor, başvuru süreci ve vize geçerliliğinizin nasıl olacağını merak ediyorsanız firmamızla iletişime geçiniz. Yedi Vize Turizm bu alanda en doğru ve en güncel bilgileri tarafınıza ileterek profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Vize Formu Meksika
Meksika Vize Formu

Meksika Vizesi Dilekçe Örneği

Meksika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde bir bölgeye seyahat planlaması yapıyorsanız öncelikli olarak Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti’ndeki diplomatik misyonlarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu süreçteki en önemli adımlardan biri şüphesiz başvuru dilekçenizi eksiksiz ve uygun bir üslup ile sunmaktır. Bu nedenle Meksika Vizesi Dilekçe Örneği incelenerek  üzerinden kendi dilekçeniz için “nasıl dolduracağım” sorusunun cevabını anlamak başvuru sürecinin olumlu sonuçlanmasına olanak sağlayacaktır.

Aynı zamanda da seyahat planlamanızın sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacaktır. Yedi Vize Turizm dilekçenizi eksiksiz doldurmanızı sağlayarak başvurunuzun daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Firmamız dilekçe hazırlama konusundaki zorlukları bilir ve size bu zorlukları aşmak için her türlü profesyonel destek sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz dilekçe örneğiyle birlikte dilekçenizi hatasız olarak hazırlayabilecek ve yetkililere dilekçenizi aklınızda soru işareti kalmadan sunabileceksiniz.

Meksika Vizesi Dilekçesi Nasıl Hazırlanır?

Meksika vizesi dilekçe örneği sayesinde dilekçenizi akıcı ve güzel bir üslup ile tamamlayacaksınız. Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat planlaması olan herkesin aklından ilk olarak şu soru geçmektedir. ‘‘Meksika vizesi dilekçesi nasıl hazırlanır?’’. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bilgilerin doğruluğu olmalıdır. Öncelikle Meksika Birleşik Devletleri’ne gitme amacınız hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Ardından Meksika Birleşik Devletleri’nin kültürünü ve insanlarını yakından görmek mi istiyorsunuz?

Yoksa Meksika Birleşik Devletleri’ne bir iş gezisi yapmayı mı planlıyorsunuz? Seyahat amacınızı açık ve güzel bir şekilde betimledikten sonra Meksika Birleşik Devletleri’ne gidince ikamet edeceğiniz yerler hakkında bilgi eklemesi yapmalısınız. Dilekçenizde burada belirtilen hususları açık, soru işaretlerine yer bırakmayacak şekilde ve derinlemesine anlatmanız gerekir. Yetkili kişi dilekçenizi okuduğunda söylediklerinize ikna olmalıdır. Dilekçe hazırlamakta ihtiyacınız olan her türlü yardım için  Yedi Vize Turizm’in size sunduğu hizmetler başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına katkıda bulunacaktır.

Turistik Vize ve Meksika Vizesi Dilekçe Örneği

Çeşitli doğal güzelliklere ve yiyeceklere sahip olan Meksika Birleşik Devletleri, özellikle turistik geziler anlamında oldukça dikkat çekmektedir. Ülkeye gelen turistleri kendine hayran bırakan bir yapıya sahiptir. İsterseniz Ulusal Antropoloji Müzesi’ni gezebilir, isterseniz de Güneş Piramidinin eşsiz güzelliği karşısında güzel bir gün geçirebilirsiniz. Meksika Birleşik Devletleri’ne turistik bir gezi yapmayı planlıyorsanız dilekçenizi buna yönelik yazmanız gerekmektedir. Yedi Vize Turizm dilekçe örneği ihtiyacınızda size gerekli tüm desteği sağlayacaktır.

Vizesi Dilekçe Örneği Meksika
Meksika Vizesi Dilekçe Örneği

Meksika Vize Ücreti

Meksika Birleşik Devletleri’nden ticaret amacıyla ticari, gezi amacıyla turistik ve aile arkadaş ziyareti amacıyla ziyaret vizesi almak isteyen herkes Meksika vize başvurusu sürecinde Meksika Vize Ücreti ödemelidir. Meksika Birleşik Devletleri diplomatik misyonlarının talep ettiği vize ücretleri için net bir rakam söylemek mümkün değildir. Başvurunun ticari veya turistik olması, başvurunun nasıl yapıldığı  ve başvuru süresinin uzunluğu gibi birtakım hususlar yetkililer tarafından istenen vize ücretinin değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Vize ücreti ile ilgili güncel fiyat bilgisini öğrenmek ve profesyonel hizmetlerden yararlanmak için firmamız Yedi Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Meksika Vize Ücreti Hangi Kriterlere Göre Belirlenir?

Meksika Birleşik Devletleri’ne turistik ve ticari amacıyla seyahat planlamasında bulunan herkes Meksika vize ücreti ödemek zorundadır. Vize ücretleri Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti’ndeki diplomatik misyonu olan Meksika İstanbul Fahri Başkonsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Bulunduğunuz yaş grubu ve sizlerin vatandaşlığında bulunduğunuz ülkelere göre ücret değişebilmektedir.

Ayrıca vize ücretleri her yıl yeniden güncellenmektedir. Vize ücretlerinin yanında fotoğraf ücreti, fotokopi ücretleri ve VIP ücreti gibi birçok hizmet ücreti talep edilebilmektedir. Meksika Birleşik Devletleri’ne tek giriş ve çok giriş kıstası da vize ücreti üzerinde etkili olmaktadır. Yedi Vize Turizm sizin için en güncel ve en doğru bilgiyi sunmaya çalışır.

Vize Ücreti Nasıl Ödenir?

Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat planlaması yaptınız ve aklınızda ‘‘Meksika vizesi ücretinasıl ödenir?’’ sorusu mu var? Sizler için Yedi Vize Turizm olarak bu soruyu madde madde cevapladık.

 • Diğer tüm başvuru işlemlerinde yapıldığı gibi vize ücreti doğru şekilde ödenmelidir.Başvuru yapılan yetkili makamın banka hesabı öğrenilmelidir. Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti’ndeki diplomatik misyonlarının banka hesaplarına ödenir.
 • Vize ücretiiade edilmez.
 • Para yatırma işlemi sonrasında kesinlikle bankadan dekont alınmalıdır. Bu dekont Meksika Birleşik Devletleri İstanbul Fahri Başkonsolosluğu’na ibraz edilen evrakların içine konulmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken husus dekont olmadan yapılan işlemler geçersiz sayılmaktadır.
 • Meksika vizesi başvuru işlemlerini danışmanlık merkezleri aracılığıyla yapacak olan kişiler hizmet bedeli ile birlikte başvuru ücretini de firmanın hesabına yatırmalıdır. Banka hesabına ücreti yatırdıktan sonra dekont almalıdır.
 • Ücreti ödeyen kişi hakkını başka bir kişiye devredemez.
 • Diplomatik misyondan randevu almanız, randevuya zamanında gitmeniz ve doldurduğunuz evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.
Vize Ücreti Meksika
Meksika Vize Ücreti

Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ‘‘Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar?’’ sorusu Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın cevabını çokça aradığı bir sorudur. Meksika vize başvurusu normalde çok sancılı bir süreç değildir. Bu süreç birçok sebepten dolayı değişiklik gösterebilir. Araya resmi tatillerin girmesi, ziyaret nedeniniz gibi durumlar bu sebeplere örnek olarak verilebilir . Normal şartlarda kısa süreli vize başvuruları 20 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Bahsedilen bu süre normal şartlar altında belgelerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde yetkililerin eline ulaşması sonucunda geçerlidir. Çeşitli sebeplerden uzayabileceği gibi bu süreç daha da kısalabilmektedir. Vize alma sürecinin uzamaması adına tarafımıza göndereceğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve süreç boyunca aynı bilgi kaynağı üzerinden devam edilmelidir. Örneğin vize başvuru süreci sırasında ikamet edeceğiniz otelin bilgilerinin değişmesi bu süreci olumsuz etkileyebilir. Yetkililer bilgileri kontrol ederken yetkililerin incelediği bilgiler ile sizin sunduğunuz bilgilerin birbirini tutmasına dikkat etmektedirler. Bu tarz yaklaşımlar vize çıkış sürecini değişken hale getirmektedir.

Meksika Vizesi Başvuru Dilekçesi

Meksika Birleşik Devletleri sınırların içinde bulunan bir şehre seyahat etmek isteyen ve Meksika vizesi almak isteyen tüm vatandaşlarımızın Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunan yetkili makamlarına başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu nedenle vizenin çıkma süresi ile alakalı sorunun cevabı çeşitlilik gösterebilir ve kafanızda soru işaretleri kalması son derece doğaldır.

Bu sorunun cevabı tamamen başvuru aşamalarındaki olumlu geçecek süreçle ilgilidir. Başvuru dilekçenizde Meksika Birleşik Devletleri’ne seyahat amacınız , seyahat uzunluğunuz, nerelerde kalacağınız ve seyahat masraflarını nasıl karşılayacağınız düzgün bir üslup ile anlatılmalıdır. Yedi Vize Turizm Meksika vize başvuru dilekçenizi eksiksiz doldurmanızı sağlayarak başvurunuzun çok daha etkili bir biçimde yapılmasını sağlayacaktır.

Geri Dönüş Garantiniz – Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar?

En az “Meksika vizesi kaç günde çıkar?” sorusu kadar geri dönüş işlemleri de seyahatiniz için oldukça önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti’nden Meksika Birleşik Devletleri’ne gitmek amacıyla Meksika vizesi başvuru sürecine girmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru dilekçesinde geri döneceği tarihi belirten bir taahhütte bulunmalıdır.. Bu güvenceye göre seyahat amacınıza göre işleriniz bittiğinde kendi ülkenize geri dönmeniz beklenmektedir.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Meksika
Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar

Meksika Vizesi Nasıl Alınır?

Meksika Birleşik Devletleri’ne gezi veya ticaret amaçlı seyahat planlaması yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Meksika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Cumhuriyeti’ndeki diplomatik misyonlarına başvuruda bulunması ve başvuru sürecinin onaylanması gerekmektedir. Böylece Meksika Birleşik Devletleri vizesine sahip olacaktır. Vize başvuru sürecinin tamamı bir hayli sıkıntılı geçebilmektedir. Bunun nedeni aslında çok basittir. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, çünkü yapacağınız işlemleri ilk defa yapmak zorunda kaldınız. Böyle bir zorluğu kimse yaşamak istemez. İşte bu zorluğa karşı tek başınıza hareket etmeniz gerekmez.

Aslında sizin alanında yetkin ve deneyimli, profesyonel hizmetler sunan bir vize merkezi desteğine ihtiyaç vardır. Yedi Vize Turizm ülkemizdeki bu destek ihtiyacını karşılar. Sizlere mümkün olan en güvenilir desteği sunarak Meksika vizesi başvuru sürecinizin tamamında yanınızda olur ve vizeyi alabilmenizi sağlar. Vize işlemleri sonrasında da sizi yalnız bırakmaz ve sorunlarınız olduğunda cevaplar. Firmamız Meksika Vizesi başvuru konusunda da hizmet vermektedir. Firmamızın verdiği tüm hizmetler ve fiyatlandırma bilgisi için verdiğimiz numaralardan bizi arayın.

Meksika Vizesi Başvuru İşlemleri

Ülkemizde Meksika Vizesi Başvuru Merkezi bulunmaktadır. İşlem ücretlerinizi istediğiniz kur üzerinden ödeyebilirsiniz. Başvuru Merkezi sayesinde vize başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilir ve başvuru sürecini iyi yönetebilirsiniz. Bu süreçte Yedi Vize Turizm size ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz Meksika vizesi başvuru süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu Meksika vizesi başvuru sürecinizin tamamen olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Firmamız deneyimli kadrosu ve profesyonel iş ahlakıyla sizlere büyük hizmetler sunmaya devam ederek işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde bitmesini sağlıyor.

Vizesi Nasıl Alınır Meksika
Meksika Vizesi Nasıl Alınır

Meksika Vizesi Başvuru Merkezi

Meksika vizesi başvuru merkezimiz üzerinden tüm süreci sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz. Yedi Vize Turizm olarak bu konuda deneyimlerimizden aldığımız tüm profesyonel desteği ve hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz. Bu konuda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çabalıyor ve başvuru sürecinizi kendi başvurumuz gibi görüyoruz. Meksika vizesi başvurusu ile ilgili bilgilendirme için her gün her saat hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Meksika Vizesi Nasıl Alınır Başvuru şartları Nelerdir?

Meksika vizesi firmamız tarafından kolaylıkla alınabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken ilk işlem yetkili vize merkezimizi aramanız olacaktır. Vize merkezimiz size yapmanız gerekenleri ifade ederek, yanınızda olacaktır.

Meksika Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Meksika vizesi almak için vatandaşlar konsolosluğun prosedürlerini harfiyen yerine getirmelidir. Bu prosedürlerin ne olduğunu yetkili vize firmamızı arayarak anında öğrenebilirsiniz.

Meksika Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Meksika aile ve arkadaş ziyareti vizesi alınırken evrakların eksiksiz olmasına çok dikkat edilmelidir. Bu konuda yetkili vize firmamız tüm vatandaşlara yardımcı olarak süreci başarıyla tamamlamaktadır.

Davetiyeli Meksika Vizesi?

Davetiye vize çok daha kolay ve hızlı bir şekilde Meksika ülkesinde bulunmanızı sağlayacaktır. Bu karşı taraftan alınmış bir çağrıdır ve konsolosluk tarafından kanıt olarak görülür.

Meksika Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Meksika Konsolosluğundan vize almak için talep oluşturanlar randevu işlemlerini de mutlaka yerine getirmelidir. Bu randevu işlemleri konsolosluğa gidilerek yapılmaktadır.

Meksika Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Meksika Konsolosluğuna giderek vize işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda ortalama 5 gün içerisinde sonucunuzu alabilirsiniz. Bu süreç bazen daha uzun da sürebilmektedir.

Meksika Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Meksika Büyükelçiliğinden vize randevusu almak isteyenler büyükelçiliğe giderek bu isteği dile getirmelidir. Bunun yanında vize firmamızda vatandaşlara randevu alabilmektedir.

Meksika Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Meksika Büyükelçiliği, Meksika’ya gitmek isteyen tüm vatandaşların vize sonuçlarını bildirmekle görevlidir. Bu süreçte vize için gerekli evrakları titizlikle kontrol ederek belirli bir sürede sonucu aktarmak durumundadır.

Meksika Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Meksika ticari vizesi almak isteyenler bu ülkeye iş için gittiklerini bildirmiş olacaktır. Bunun için şirketlerden veya firmalardan alınan çalışma belgeleri mutlaka konsolosluğa bildirilmelidir.

Meksika Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Meksika ticari vizesi alırken davetiye alınması işlemlerin daha hızlı sonuç almasını sağlar. Aksi takdirde konsolosluk kişinin gerçekten bu ülkeye çalışma amacıyla gittiğini düşünmeyecektir.

Meksika Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Meksika turistik vizesi almak isteyenler vize türünü turistik seçerek bu durumu evraklarla kanıtlamalıdır. Turistik vizeler de bu ülkede kalacağınız süre boyunca geçiminizi nasıl sağlayacağınız çok önemlidir.

Meksika Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Meksika turistik vizesi almak isteyenler işlemlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirdiklerinde ortalama 5-10 gün içerisinde sonuç alabilirler. Bu süreç bazen daha da uzun olabilir veya daha da kısa olabilir.

Meksika Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Meksika vize başvurusu konsolosluk veya büyükelçilikten yapılmaktadır. Bunun dışında yetkili vize merkezimiz de tüm vatandaşlar adına vize başvurusu yaparak sürecin sorumluluğunu üstlenmektedir.

Meksika Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Meksika vize başvurusu yaparken evrak ve belgelerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Bu konuda yetkili vize firmamızın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Meksika Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Meksika vize başvuru formunda bu ülkeye hangi amaçla gidildiği ve kaç gün kalınacağı belirtilir. Bu doldurma işlemi mavi veya siyah mürekkepli kalemle doldurulmaktadır.

Meksika Vize Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Meksika vize başvuru formu İspanyolca dilinde doldurulmalıdır. Bu dille ilgili sıkıntısı olanlar yetkili vize firmamızın danışmanlarından da faydalanabilmektedir.

Meksika Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Meksika vize başvuru formu doldurulurken tükenmez kalem kullanılması ve zorunlu yerlerin de muhakkak doldurulması gerekmektedir.

Meksika Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Meksika vize işlemlerini yapmak için konsolosluk veya büyükelçiliğe gidebilirsiniz. Bunun dışında yetkili vize merkezimiz vize başvurunuzu yaparak sürecin tüm sorumluluğunu üstlenmektedir.

Meksika Vize İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Meksika vize işlemleri yapılırken en önemli nokta evrakların eksiksiz biçimde doldurulmasıdır. Evraklardaki eksiklik vizenizin red yanıtı almasına neden olur.

Meksika Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Meksika vize randevusu almak isteyenler yetkili vize merkezimizle hemen iletişime geçerek tüm işlemlerini kusursuz bir şekilde halledebilirler. Bu süreci vize firmamıza bırakabilirsiniz.

Meksika Vize Randevusu Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Meksika vize randevusu alırken evrakların tamamlanmasına dikkat edilmelidir. Bu konuda yetkili vize merkezimiz en güncel evrak listesini sizlere aktaracaktır.

Meksika Vize Ücreti 2021?

Meksika vize ücretleri seçilen vize türüne ve süresine göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve en güncel bilgileri öğrenebilmek için konsolosluğun yetki verdiği firmamızı arayabilirsiniz.

Meksika Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Meksika vize ücretleri nakit olarak ülkenin dış temsilciliklerine gidilerek yatırılmaktadır. Bunun dışında kredi kartıyla da dış temsilciliklere giderek ödemelerinizi yine tamamlayabilirsiniz.

Meksika Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Meksika vizesi dilekçe örneği için yetkili vize firmamızın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Önceden yazılmış dilekçe örnekleri bu konuda tüm vatandaşlara yardımcı olacaktır.

Meksika Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

Meksika vize dilekçesi yazılırken bu ülkede kaç gün kalacağınız ve bu ülkeye hangi amaçla gideceğiniz belirtilmelidir. Tükenmez kalemle doldurulan bu dilekçe için yetkili vize firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Meksika Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Meksika vize dilekçesi İspanyolca dilinde doldurulmalıdır. Bu bilgilerin doğruluğu son derece önemlidir. Vize dilekçesi hazırlamak için yetkili vize merkezimizi ilgili numaramızdan arayabilirsiniz.

Meksika Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler 2021?

Meksika vizesi için gerekli evrak ve belgeler her yıl güncellenebilmektedir. Güncel evrak listesini yetkili vize firmamızdan hemen öğrenerek sürece dâhil olabilirsiniz.

Meksika Vizesi Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Meksika vizesi için gerekli dokümanlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü seçilen vize türlerine göre evraklar değişiklik göstermektedir. Bu evraklar konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Meksika Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Meksika vizesi kişinin seçmiş olduğu vize türüne göre ve teslime ettiği evraklara göre sonuçlanır. Bu süre tatil günlerine denk geldiyse daha da uzayabilir ama ortalama 5 gündür.

Meksika Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Meksika vizesi konsolosluğun tatil ve izin günlerine göre değişmektedir. Bu yüzden kesin ve net bir bilgi vermemek çok güçtür. Ancak ortalama 5 gün civarında olduğunu söylemek mümkündür.

Meksika Vizesi Redde İtiraz

Meksika ülkesine gidebilmek için vize talebinde bulunanlar, olumsuz yanıt aldıklarında bu yanıta itiraz etme hakkına sahiplerdir. Bu konuda detaylı bilgiler için bizleri arayabilirsiniz.

Meksika Çalışma Vizesi 

Meksika çalışma vizesi almak isteyenler bu ülkeye çalışma amacıyla gittiklerini kanıtlamalıdır. Bunun için şirketlerden veya firmalardan gerekli belgelerin alınarak konsolosluğa teslim edilmesi gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Whatsapp
Hemen Ara
Başvuru Formu
Ülkeler
Scroll to Top