Kullanım Koşulları

YEDİ VİZE TURİZM: FİRMAÜNVANI

yedivize.com: YEDİ VİZE TURİZM web sitesini ifade eder.

Kullanım Koşulları Vize başvuruları için YEDİ VİZE TURİZM ülkeler için vize başvuru hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetler vize başvurusunda bulunduğunuz Ülke tarafından uygun görülmesi halinde sağlanır. Bazı ülkeler için bu hizmetler sağlanamaya bilmektedir.

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz.  YEDİ VİZE TURİZM bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

İçindekiler

1. Kullanım Koşulları – Telif hakları ve ticari markalar

yedivize.com sitesinin tüm hakları YEDİ VİZE TURİZM şirketine aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. yedivize.com ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

2. Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar

yedivize.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde yedivize.com’un hiçbir kontrolü olmadığı için, yedivize.com ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşa bilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

3. Kullanım Koşulları – Kullanıcı bilgileri

yedivize.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer alabilir. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

4. Kullanım Koşulları – Kullanıcı yükümlülükleri

yedivize.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki varsa fiyatlar / kampanya bilgileri temsili olabilir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan YEDİ VİZE TURİZM sorumlu tutulamaz.

yedivize.com üzerinden yapılan başvurulara yanıt “YEDİ VİZE TURİZM” başlıklı e-mail ile yapılır. Bu nedenle başvuru sahibi e-mail gönderimini kabul etmiş sayılır.

YEDİ VİZE TURİZM marka, hüküm ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Whatsapp Destek
Whatsapp
Hemen Ara
Başvuru Formu
Ülkeler
Scroll to Top