Vizesi Hollanda

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır 2024?

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır 2024? Felemenkçe Koninkrijk der Nederlanden olarak bilinen Hollanda Krallığı Batı Avrupa ve Karayipler’de toprağı bulunan bir egemen devlet ve anayasal monarşi olmak üzere dört ülkeden oluşur. Hollanda, nüfusun %98’ini oluşturur. Krallığın resmi işlemlerinin birçoğunu Hollanda üstlenmektedir.

Hollanda Krallığı’nın kuzey ve batısında Kuzey Denizi, güneyinde Belçika Krallığı, doğusunda ise Almanya Federal Cumhuriyeti bulunur. Karayipler’de 3 tane adası bulunur. Ülke topraklarının büyük bir kısmı deniz seviyesinin altındadır. Zaten Nederlanden ‘‘alçak ülke’’ demektir. Hollanda Krallığı meşruti monarşi ile yönetilmektedir. Avrupa Birliği, NATO ve OECD üyesidir.

Hollanda vizesi Hollanda Krallığı’na ticari, eğitim, aile/arkadaş ziyareti ve turistik amaçlarla gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahat öncesinde yetkililerden talep etmeleri istenen Schengen vizesidir. Hollanda Krallığı’na seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, sahip oldukları yeşil, bordo, siyah ve gri pasaport türlerinden bağımsız olarak Hollanda vizesine başvuru yapar.

Hollanda Krallığı için yapılan vize başvuru süreci çok karışık olabilmekte ve süreçte bazı zorluklar yaşanabilmektedir. Vizenizi hiçbir zorluk çekmeden alabilmek için Hollanda Krallığı seyahatinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İçindekiler

Hollanda Vizesi Başvuru

Hollanda vizesi başvuru sürecinizi başlatmak için temin etmeniz gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgelerin doğruluğundan ve tamlığından emin olmalısınız.

 • Hollanda vizesi almak için yeşil, siyah, gri ve bordo pasaport türlerinden birine sahip olmak zorundasınız.
 • Vize başvurusunda bulunacak kişiler istenilen belgeleri eksiksiz doldurmalıdır.
 • Önerilen aşıları yaptırın. Her yolculuk öncesi kızamık, kızamıkçık, kabakulak(MMR), Difteri, Tetanoz, Boğmaca vb. rutin aşılarınızın güncel olduğundan emin olmalısınız.

Önerilen Aşılar

Hollanda Krallığı’na seyahat edecek tüm vatandaşların Kızamık-Kızamıkçık-Kabakulak(MMR), Difteri, Tetanoz, Boğmaca, Su çiçeği, Polio ( çocuk felci ) ve yıllık grip aşısını yaptırması şiddetle önerilir. Bu aşılar rutin aşılardır. Bu aşılar haricinde duruma göre Hepatit A, Hepatit B ve kuduz aşısı yaptırmanız istenebilir.

Hollanda Krallığı’nda tedavi ve sağlık hizmetleri pahalıdır. Hollanda vizesi alıp seyahatinizi tamamladınız. Tamamladıktan sonra kendinizi iyi hissetmiyorsanız bir doktora görünmeniz gerekebilir. Doktorunuza seyahatte nereye gittiğinizi ve neler yaptığınızı mutlaka söyleyin.

Vizesi Hollanda
Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi Başvurusu

Uluslararası hukuka dayanan devletlerin egemen eşit olması ilkesi nedeniyle dünya üzerinde egemenliği tanınmış tüm eşit ülkeler, başka ülkelerden gelen kişilere karşı belli prosedürleri uygularlar. Bu prosedürlerden en yaygın olanı pasaport ve vize uygulamasıdır. Ülkelerden bazıları vize istemezken bazıları ülkeye giriş için vize şartı koymuştur. Bu kriter ilgili ülkenin egemenliğine dayanarak koyduğu bir kriterdir.

Dolayısıyla seyahat edeceğimiz ülkenin vize zorunluluğunun bulunup bulunmadığı; bulunuyorsa hangi kriterlere göre vizenin verildiği bilinmelidir. Hollanda Vize Başvurusu, Hollanda Krallığı topraklarına girmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahat öncesinde Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan 6 yetkili makamın kriterlerine uyarak yapmak zorunda olduğu vize başvurusudur.

Bu vize başvurusunu yapmak için bordo, gri, siyah veya yeşil pasaport türlerinden birine sahip olmalısınız. Vize başvurunuzu kolay bir süreç haline getirmek ve tüm profesyonel destek almak için seyahatlerinizden önce Yedi Vize Turizm’i arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvurusu Kriterleri

Hollanda vize başvurusu yapmak için Hollanda Krallığı’nın koyduğu kriterleri karşılamanız gerekmektedir.

 • 18 yaşından küçükseniz yasal temsilciniz ile birlikte başvuru yapmalısınız.
 • Başvuru yaparken verilen formları tamamen doldurmalı ve uluslararası prosedürlere uymalısınız. Bu prosedürlere uymayan kişiler vize alamamaktadır.
 • Form ve dilekçede Hollanda Krallığı’na gittiğinizde kalacağınız yer ve bu ülkeye gitme amacınız belli olmalıdır.
 • Vize başvurusu yapmanıza engel olacak bir ceza almamış olmalısınız.
 • Vize ücretlerini ve seyahat ücretini finanse edebileceğiniz kaynağa sahip olmalısınız. Hollanda Krallığı yetkilileri, bölgede yaşayabilecek kaynağa sahip olduğunuzu bilmeliler.

Hollanda Krallığı’na Gittiğinizde Kalacağınız Yer ve Bu Ülkeye Gitme Amacınız

Hollanda Krallığı’na gitmek istiyorsanız ve bu isteğinize yönelik vize başvurusunda bulunduysanız konu hakkında bilmeniz gereken bazı önemli noktalar var. İlk olarak ülke sınırlarına gittiğinizde kalacağınız yer ile ilgili tüm bilgileri doğru yazmalı ve vize alana kadar bu yeri değiştirmemeniz gerekir.

İkinci olarak bu ülkeye gitme amacınızı çok akıcı bir şekilde anlatmalısınız. Vize alma sürecinizde karşınıza  gelecek sorular ve Hollanda vize başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve vize işlemlerini yapmak için Yedi Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve sunduğumuz hizmetler hakkında yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Vize Başvurusu Hollanda
Hollanda Vize Başvurusu

Hollanda Vize İşlemleri

Hollanda Krallığı’nın vize süreci ile ilgili kriterler Hollanda Krallığı’nın yurtiçinde görev yapan yetkili makamları tarafından belirlenmektedir. Yetkililer tarafından belirlenen Hollanda Vize İşlemleri kriterlerine göre doldurulması istenen belgeler doğru bir biçimde yetkili makama teslim edilmelidir.

Gerekli belgeler yetkililer tarafından alındıktan sonra değerlendirme süreci başlayacaktır. Yetkililer verdiğiniz bilgilere göre sizden ek belge talebinde bulunabilir. Eğer yetkililerin fazladan istediği belgeler varsa bu belgelerin de diğer belgeler gibi detaylı bir şekilde ve doğru olarak doldurulduğundan emin olmalısınız.

Vize başvuru sürecinizde Yedi Vize Turizm’in sahip olduğu uzman kadrosunun tüm deneyiminden faydalanmak ve profesyonel destek almak için sitede bulunan iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçin. Firmamız bu süreçte ihtiyacınız olan tüm belgeleri size verecek ve doldurmanıza yardım edecektir.

Hollanda Vize İşlemleri Başvurusu Onayı

Hollanda Krallığı’nın ulusal park ve alan ilan edilen eşsiz doğa güzelliklerine ve rahat yaşamıyla dikkat çeken kentlerine gitmek istiyor musunuz? Bu konuda en çok merak edilen şeylerden biri vize işlemleri başvurusu onayı almayı nasıl başaracağınız konusudur.

Hollanda vize başvuru sürecinde red cevabı almamak için yapılacak tek bir şey vardır: belgelerin eksik teslim edilmemesi. Ayrıca belgeler doğru bilgiler içermeli ve okunabilir bir şekilde doldurulmalıdır. Yetkililerin karar verme sürecinde belgelerde belirttiğiniz bilgilerin doğruluğu ve okunabilirliği büyük önem teşkil eder.

Örneğin mal satacağınız kişi ile anlaştıysanız ve o kişinin bilgilerinin açığa çıkmaması için bilgilerini çarpıtıyorsanız, aslında bir suç işlediğinizin farkında değilsiniz. Hollanda vize işlemleri başvurusu sürecinin olumlu geçmesini arzulayan kişiler Yedi Vize Turizm ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilir.

Belgelerin Doğru Bilgiler İçermesi

Diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Hollanda Krallığı için Schengen vizesi işlemleri esnasında yetkililer, teslim aldıkları belgelerin doğru bilgiler içermesine dikkat etmektedir. Belgelere yazılan tüm cümlelerin anlam ve yapısının düzgün olması gerekmektedir. Bu nedenle belgelerde gayet açıklayıcı, çok uzun olmayan cümleler kullanılmalıdır.

Ayrıca belgelerde resmi bir dil kullanmaya dikkat etmelisiniz. Bu süreçte Yedi Vize Turizm’den destek alabilir, bilgi ve birikimimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız sizler için tüm bilgi ve birikimini en doğru şekilde kullanacaktır.

Vize İşlemleri Hollanda
Hollanda Vize İşlemleri

Hollanda Vize Randevusu

Türkiye Cumhuriyeti’nden Hollanda Krallığı’na seyahat etmek isteyen herkes yurtdışındaki Hollanda Krallığı yetkili makamlarından vize talebinde bulunmak zorundadır. Başvuruda bulunan kişiler Hollanda Vize Randevusu almadan önce randevu işlemlerine yönelik bazı evrakların hazırlanması gerekmektedir. Vize randevuları için verilen tarih yoğunluğa göre değişmektedir.

Ancak Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde görev yapan birçok diplomatik misyonu bulunduğu için genellikle yoğunluk yaşanmamaktadır. Tabii ki bazı dönemlerde Büyükelçilik, Başkonsolosluk ve Konsolosluk işlemlerinde yığılma görülebilmektedir. Bunun çok basit bir nedeni var. Çoğu vatandaşımız neler yapacağını bilmiyor.

Bu nedenle vize başvurusunu tam hazırlamadan randevu talebinde bulunuyor. Böylece randevu sonrasında red cevabı alıyor ve bir sonraki tarihte tekrar deniyor. Ya da vize randevusunu son ana bırakıyor ve yığılmalara neden oluyor. Genellikle randevu tarihi için önerilen süre seyahatinizden 1 ay önceki tarihtir.

Böylece randevunuz ve belgelerin eksiksiz doldurulma süreci arasında uzun bir süre bırakmış olursunuz. Yedi Vize Turizm bu süre boyunca belge ve dilekçeleri doldurmanıza yardım ederek randevuda bir problem yaşamamanıza yardımcı olur.

Hollanda Vize Randevusu İşlemleri

Hollanda Krallığı’na seyahat planınız varsa Hollanda vize randevusu işlemleri sürecini başarıyla bitirmeniz gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden Yedi Vize Turizm’i arayarak kurarak bu işlemleri daha kolay hale getirebilirsiniz.

 • Randevuya girecek olan kişilerin Hollanda Krallığı yetkili makamlarının talep ettiği evrakları eksiksiz bir biçimde doldurması ve gerçeği yansıtmayan bilgileri evraklara yazmaması gerekmektedir. Doğru bilgiler içermeyen form ve dilekçe sahiplerine birtakım cezalar verildiği unutulmamalıdır.
 • Bireysel başvuru sahipleri zaman kazanmak adına online randevu almalıdır. Randevu hizmeti tamamen ücretsizdir.
 • Vize mülakat tarihi, başvuru sırasında Vize Başvuru merkezi tarafından verilir.

Randevu Saatini Kaçırdığınız Taktirde Yapmanız Gerekenler

Hollanda Krallığı için randevu alıp randevu saatinizde görüşmeye gitmediniz mi? Böyle bir durumda panik yapmanıza gerek yoktur. Bir daha randevu alın ve bu randevu aynı gün içerisinde olsun. Evraklarınızı teslim edin ve eksik bir şey kalmadığından emin olun.

Böylece bir sorun yaşamadan sürecin sonunu bekleyebilirsiniz. Yedi Vize Turizm randevu, form, belge, dilekçe vb. tüm işlemlerde sizlere yardımcı olarak randevuya yönelik hazırlık yapmanızı sağlar.

Vize Randevusu Hollanda
Hollanda Vize Randevusu

Hollanda Büyükelçilik Vizesi

Hollanda Cumhuriyeti ekonomik altyapısı, tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü çiçek bahçeleri nedeniyle her yıl on binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da aile ziyareti, iş ve gezi gibi nedenlerle ziyaret ettiği bu ülkenin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde 6 tane yetkili kurumu bulunmaktadır.  

Hollanda Cumhuriyeti’ne gezi, iş veya aile ziyareti amacıyla gitme planınız varsa gitme amacınıza yönelik vizelerden birine başvurma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Hollanda Büyükelçilik Vizesi alma işlemleri Yedi Vize Turizm yardımı ile rahat bir süreçtir.

Firmamız karşılaşabileceğiniz tüm form doldurma ve dilekçe yazımı konusunda sizinle birlikte olur ve pozitif, güler yüzlü kadrosuyla aktif işgücünü birleştirerek işlemlerinizi kolayca halledebilir. Böylece sizden istenilen evrakları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmuş olursunuz.  

Hollanda Krallığı Vizesi İşlemleri

Hollanda Krallığı vizesi hakkında vize başvurularının nasıl yapılacağı, vize başvuru sürecinde istenilen belgeler, başvurunun olumlu geçmesi için yapmanız gerekenler gibi konuların bilgisine sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde görev yapan diplomatik yetkililerinin sizi zorlu bir süreçle baş başa bıraktığını da biliyoruz.

Bu nedenle isteğinizi gerçekleştirmek adına sitemizde bulunan telefon numaralarından bizi arayabilir, mail adresimize mesajınızı bırakabilir veya sitemizdeki mesaj kutumuza sorularınızı iletebilirsiniz. Yedi Vize Turizm Hollanda Büyükelçilik vizesi almak için gerekli yardımı sağlayarak vizeyi almanızı sağlayacaktır.

Yedi Vize Turizm Hollanda Büyükelçilik Vizesi

Dünya özellikle son yıllarda iyice bağlantılı hale gelmeye, iyice ‘‘bir’’ olmaya başladı. Dünyanın en ‘‘unutulmuş’’ bölgeleri bile insanların ilgisini çekiyor. İnsanlar ticaret, gezi vb. amaçlar ile buralara gidiyorlar.

Hollanda Cumhuriyeti de bir önceki cümlede tanımlanan ‘‘unutulmuş’’ bölgelerdendi. Son dönemde artan işgücü ve tekrardan dünyaya açılmaya başlayan piyasası nedeniyle ilgi odağı haline gelmeye başladı. Birçok ülkeden ve uyruktan birçok farklı amacı olan insanlar buraya gelerek hedeflerini gerçekleştirmeye çalışıyor.

Ülkeye Türkiye Cumhuriyeti’nden de gitmek isteyen birçok vatandaşımız bulunuyor. Yedi Vize Turizm Hollanda Büyükelçilik vizesi hakkında sizleri bilgilendirerek yurtdışındaki Hollanda Cumhuriyeti diplomatik misyonlarından gerekli bilgi ve belgeleri temin etmenize yardımcı olur. Fiyat bilgisi ve profesyonel hizmet için bizi arayın.

Büyükelçiliği Vize Hollanda
Hollanda Büyükelçiliği Vize

Hollanda Konsolosluk Vizesi

Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde görev yapan 5 Konsolosluğu bulunmaktadır. Bunlar İstanbul’da bulunan Başkonsolosluk ve Antalya, Marmaris, Gaziantep ile İzmir’de bulunan Konsolosluklardır. Avrupa Birliği ülkelerinden olan Hollanda Krallığı, herhangi bir hukuki engeliniz bulunmadığı müddetçe talep ettiği belgeleri eksiksiz dolduran Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize vermektedir.

Dolayısıyla Hollanda Konsolosluk Vizesi başvuru sürecinde belgeleri eksiksiz bir biçimde ve şahsınızla alakalı bilgileri doğru girerek doldurursanız vize alamamanız için hiçbir sebep yoktur. Tüm konsolosluk vizesi işlemleriniz için Yedi Vize Turizm’i arayıp hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız yaşayacağınız süreç boyunca karşınıza çıkacak olan tüm engellere karşı yanınızda yer alır.

Hollanda Konsolosluk Vizesi ve Konsolosluklar

Hollanda Konsolosluk vizesi Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği, İstanbul Başkonsolosluğu veya diğer 4 Konsolosluk tarafından verilebilir. Bu Konsolosluklar ülkenin birçok farklı bölgesine yayılmıştır. Dolayısıyla vize başvuru süreciniz için bir yoğunluğun söz konusu olması imkansız gibi bir şeydir.

Bu diplomatik yetkililerin ön plana çıkardığı prosedürleri karşılayabildiğiniz taktirde vize başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Bu prosedürleri nasıl karşılayacağınızı bilmiyor musunuz? Bilinçsiz kişilerin vize başvurusu sürecinde tek başına onay alma ihtimali düşüktür.

Yedi Vize Turizm bugün dek kazandığı tüm deneyimi ile sizi bilgilendirir ve vize alma sürecinizin olumlu sonuçlanmasında yardımcı olur. Firmamızın verdiği hizmetler ve fiyat bilgisi için sitemizde yer alan telefon numaralarından bizi arayabilir veya mail adresimize mesajınızı bırakabilirsiniz.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

Hollanda Krallığı’na ticaret, aile fertleri, arkadaş veya akraba ziyareti, uluslararası eğitim projeniz veya tatil yapmak için gitmek istiyor olabilirsiniz. Hollanda konsolosluk vizesi sürecinizi iyi bir şekilde geçirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız vize süreciniz boyunca mümkün olan en iyi desteği size sunmaktadır.

Form, dilekçe doldurma ve randevu işlemleri gibi yoğun ve yorucu işlemleri kendi başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Bizimle birlikte hareket ederek vize onayınızı almak istemez miydiniz?  Yedi Vize Turizm olarak vize başvuru sürecinize tüm profesyonel desteğimizi vermekte ve vize sürecinizin her saniyesinde yanınızda olacağız. Bize sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Hollanda
Hollanda Konsolosluğu Vize

Hollanda Turistik Vize

Hollanda Krallığı’nda 20 adet ulusal park bulunur. Ayrıca ülke içerisinde yer alan birçok doğal koruma alanı vardır. Bu alanlar göllerden ve ormanlık alanlardan oluşmaktadır. Hollanda Krallığı deniz ile iç içedir. Wadden Denizi kıyıları UNESCO Dünya Mirası listesindedir.

Flemenkçe yaygın olarak konuşulur. Nüfusun büyük bir kısmı Katolik, %10 kadarı Protestan’dır. Nüfusun yarısına yakını agnostik ve ateistlerden oluşur. Ülkede nisan-eylül arası sıcaklık 20 derecenin üzerindedir. Ancak sıcaklık olgusu Hollanda Krallığı için net değildir.

Bazen şubat ayında bile çok sıcak günler yaşanabilmektedir. Peki Hollanda Turistik Vize almak için hangi belgeler gereklidir? Gri, siyah, bordo ve yeşil pasaport türlerinden hangisine sahip olursanız olun vize almalısınız.

Bunun için yapmanız gereken şey vize randevunuzda teslim etmeniz beklenen belgeleri, dilekçeyi ve diğer işlemleri halletmenizdir. Yedi Vize Turizm tüm belgeleri doldurma aşamasında, dilekçe yazma aşamasında ve parmak izi gibi aşamalarda yanınızda olarak vize sürecinizi olumlu bir biçimde bitirmenizi sağlamaktadır.

Hollanda Turistik Vize Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Hollanda Krallığı’na turist olarak giriş yapmak isteyen herkes ‘‘Hollanda turistik vize almak için hangi belgeler gereklidir?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Bu sorunun cevabı sahip olmak istediğiniz vize türüne göre değişmekle birlikte

 • Vizealmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları hususi (yeşil), hizmet (gri) veya diplomatik (siyah) pasaport kategorilerinden birine sahip olmalıdır. Ayrıca pasaportunuz geçtiğimiz 10 yıl içinde alınmış olmalıdır ve Hollanda seyahatinin bitişi sonrasında 6 ay daha kullanılabilir olmalıdır.
 • Başvuru sürecinde verilen belgeleri detaylı bir şekilde doldurmalısınız. Belgelere hatalı bilgi yazamazsınız. Ayrıca belgelerde ıslak imzanız bulunmalı. Eğer öğrenciyseniz öğrenci belgesine de sahip olmanız gerekir.
 • Kişinin kendi kendine yetebileceğini gösteren ve finansal kriterleri karşılayan belgeyi (maaş bordrosu veya banka hesabınızdaki para olabilir) temin etmeniz gerekir. Ayrıca yetkililer tarafından arka fonu beyaz olan 3 adet fotoğraf istenmektedir.

Belgelere Hatalı Bilgi Yazmak

Hollanda turistik vize onayı almak istiyorsanız yapmamanız gereken en önemli şey belgelere hatalı bilgi yazmak. Çünkü yetkililer verdiğiniz bilgileri teyit eder ve yanlış bilgi veren kişilerin vize süreci olumsuz sonuçlanır. Yedi Vize Turizm’i arayarak belgeleri nasıl dolduracağınızı öğrenebilirsiniz.

Turistik Vize Hollanda
Hollanda Turistik Vize

Hollanda Ticari Vize

Hollanda Ticari Vize almak için hangi belgeler gereklidir? Ticari vize ücretleri ne kadar? Hollanda Krallığı sınırları içerisinde ticaret yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ülke yetkililerinden almaları gereken vize türüdür. Seyahat amacı iş olan kısa süreli Schengen vizeleri, Hollanda Krallığı’na ticari faaliyetlerde bulunmak için ziyaret eden kişilere verilmektedir.

Bu vizeler sadece para karşılığında Hollanda Krallığı’nda bir şirket için çalışmayan başvuru sahiplerine verilir. Hollanda Krallığı’nda ücret karşılığı düzenli bir işe girmek istiyorsanız çalışma izni almanız gerekir. Ticari vize alma sürecinde yardımcı olabilmemiz için Yedi Vize Turizm’i arayın.

Hollanda Ticari Vize Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Hollanda Krallığı’na ticaret yapmak amacıyla seyahat etmek isteyen herkes ‘‘Hollanda ticari vize almak için hangi belgeler gereklidir?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Bu sorunun cevabı kısmen değişse de genel geçer bazı belgeler olduğunu söylemek mümkündür.

 • Vize almak isteyen herkes yeşil, gri, siyah veya bordo pasaport türlerinden birine sahip olmalıdır. Pasaport son 10 yıl içerisinde alınmış olmalıdır ve seyahatiniz sonrasında 6 ay daha kullanılabilir durumda olmalıdır.
 • Vize başvurusunda bulunan kişiler yetkili makamların talep ettiği evrakları hazırlamak ve randevu saati yetkililere sunmak ile yükümlüdür. Bu evraklar arasında başvuru formunun önemi büyüktür. Başvuru formunda ticaret yapacağınız şirketin tüm bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Ayrıca kişinin konaklaması ile ilgili bilgiler forma yazılmalıdır.
 • Çalışan kişinin şirketini anlatan tüm evraklar tam olmalıdır. Çalışan kişinin bağlı olduğu meslek odasından bazı evraklar istenebilmektedir. Seyahat edecek olan kişinin seyahat sigortası yaptırılmalıdır. Ayrıca seyahat bileti bilgileri eksiksiz doldurulmalıdır.
 • Kişinin finansal durumunu belirtilen maaş bordrosu gibi evraklar formun yanında sunulmalıdır. Yetkili makamlar 3 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir. Fotoğraflar yakın zamanda çekilmiş olmalıdır.
 • Hollanda Krallığı’nde bulunan şirketten bir davetiye mektubu alınmalıdır. Davetiye mektubunda şirket yetkilisinin imzası ve kaşesi olmalıdır. Davetiyeyi gönderen kişinin vatandaşlık kimliği ve pasaport fotokopisi de davetiyede yer almalıdır.

Ticari Vize Ücretleri Ne Kadar?

Hollanda ticari vize ücreti Hollanda’nın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde görev yapan yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Ticari vize ücreti belirleme tarihi diye bir tarihten bahsetmek zordur. Yetkililer seyahat amacınız, seyahat süreniz vb. etkenlere göre değişik ücretler talep edebilmektedir.

Dolayısıyla ücret konusunu sadece başvuruda öğrenebilirsiniz. Bu konuda Yedi Vize Turizm derin tecrübesini size sunarak bu konuda bilinçlenmenizi sağlar. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz.

Ticari Vize Hollanda
Hollanda Ticari Vize

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Seyahat amacı aile fertlerinizi, akrabalarınızı veya arkadaşlarınızı ziyaret etmek olan kısa süreli Schengen vizeleri, Hollanda Krallığı’nda bulunan ailenizi veya arkadaşlarınızı ziyaret etmek için verilmektedir. Bölgede akrabanız veya arkadaşınız varsa ve Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi almak istiyorsanız bu isteğinize yönelik vize başvuru sürecini başlatmanız gerekmektedir.

Kısa süreli Schengen vizesi başvuru süreci Hollanda Krallığı tarafından Avrupa Birliği kriterlerine uyarak gerçekleşmektedir. Aile arkadaş ziyareti vizesinin diğer vize türlerine göre amaç farklılıkları bulunmaktadır. Bu farkları öğrenmek ve vize alma sürecinizde yardım almak isterseniz Yedi Vize Turizm tüm bilgi ve birikimini sizlere ulaştırmaya gayret edecektir.

Kısa Süreli Schengen Vizesi

Kısa süreli bir Schengen vizesi, Hollanda Krallığı’nı 180 günlük süre içinde maksimum 90 gün süreyle ziyaret etmenizi sağlayan vizedir. Bu vize diğer Schengen ülkelerinde de geçerlidir. Dolayısıyla Hollanda Krallığı için Schengen vizesi almanız durumunda Schengen vizesi kullanan diğer Avrupa ülkelerine de seyahat edebileceksiniz. Peki Schengen vizesi almak için hangi belgeler gereklidir?

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Hollanda Krallığı’nda bulunan akraba veya arkadaşını ziyaret etmek isteyen herkes ‘‘Hollanda aile arkadaş ziyareti vizesi almak için hangi belgeler gereklidir?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Schengen vizesi almak için genellikle istenen belgeler bellidir.

 • Bu vizeyi almak isteyen tüm vatandaşlarımızın siyah, bordo, yeşil veya gri pasaport türlerinden birine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuz son 10 yıl içinde alınmış olmalı ve seyahatin bitişi sonrasında 6 ay daha kullanılabilir olmalıdır.
 • Vize başvurusunda bulunan vatandaşlarımız yetkililer tarafından talep edilen evrakları hazırlamak ve sunmak ile yükümlüdür. Bu evraklardan en önemlisi başvuru formudur. Öğrenci başvurularında başvuru formunun yanında imzalı öğrenci belgesi istenmektedir.
 • Hollanda Krallığı’nde yanında kalınacak kişi veya otel hakkındaki bilgiler formlara eksiksiz bir şekilde yazılmalıdır. Ek olarak seyahat edecek kişiler seyahat sigortası yaptırmalıdır.
 • Başvuruyu yapan kişi finansal bilgilerini teyit eden bir belgeye sahip olmalıdır.
 • Kişinin 18 yaşından küçük olması durumunda başvuru yapan kişi velisiyle formu doldurmalıdır. Formu imzalayan kişi ise veli olmalıdır.
Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Hollanda
Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Hollanda Vizesi Gerekli Evraklar

Hollanda Krallığı Felemenkçede Koninkrijk der Nederlanden olarak yazılır. Der Nederlanden ‘‘alçak ülke’’ anlamına gelir. Ülkenin isminin alçak ülke olmasının nedeni Hollanda Krallığı’nın büyük bir  toprak parçasının deniz seviyesinin altında olmasıdır. Hollanda Krallığı Batı Avrupa ve Karayipler’de toprağı bulunan dört ülkeden oluşmaktadır.

Bu ülkelerden olan Hollanda, nüfusun %98’ini oluşturur. Hollanda Krallığı’nın kuzey ve batısında Kuzey Denizi, güneyinde Belçika Krallığı, doğusunda ise Almanya Federal Cumhuriyeti bulunur. Hollanda Krallığı’nın Karayipler sınırları içerisinde 3 adet adası bulunmaktadır. Ülkenin ekonomisini canlandıran en büyük sektörlerden biri turizmdir. Vize almak kolay olmasa da çok fazla kişinin başvuruda bulunduğu Hollanda Krallığı her on binlerce turist ağırlamaktadır.

Zorlu vize alma sürecine başlamak isteyen kişiler Hollanda vizesi almak için gerekli evraklar konusunu iyi araştırmalı ve hatta iyi bir destek almalıdır. Yedi Vize Turizm, tüm Hollanda Krallığı vize alma sürecinizde yanınızda olacaktır.

Hollanda Krallığı

Hollanda Krallığı Avrupa Birliği’nde bulunan en ilgi çekici yerlerden biridir. Başkenti Amsterdam olan Hollanda, 12 ülke ve Karayipler’de bulunan 3 adadan oluşur. Ayrıca yönetim merkezi Lahey’dir.  Hollanda Krallığı, Türkiye Cumhuriyeti içerisinde 4 Konsolosluk, 1 Başkonsolosluk ve 1 Büyükelçilik bulundurmaktadır. Konsolosluklar Antalya, Gaziantep, İzmir ve Marmaris’te; Başkonsolosluk İstanbul’da; Büyükelçilik Ankara’da bulunur.

Hollanda Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar

Hollanda Krallığı’nda yaygın olarak konuşulan dil Flemenkçe’dir. Kendisine has bir tınıya sahip olan bu dilin birçok aksanı bulunmaktadır. Krallık içerisindeki nüfusun büyük bir bölümü Hristiyandır. Yüzde 10 oranında Protestan bulunan Krallık içinde az da olsa Müslüman nüfus da vardır. Böyle bir homojenliğin içine girmek kolay değildir. Vize alma süreci zorludur. Peki Hollanda vizesi almak için gerekli evraklar nelerdir?

 • Bir pasaport sahibi olmanız ve pasaportun son 10 yılda alınmış olması gerekmektedir. Ayrıca seyahat sonrası pasaportunuz 6 ay daha kullanılabilir durumda olmalıdır.
 • Başvuru sürecinde yetkililer tarafından istenilen başvuru formu ve başvuru dilekçesi eksiksiz doldurulmalıdır.
 • Başvuru formu kendimizi yetkililere tanıttığımız bir belgedir. Yetkililerin gözünde iyi bir intiba bırakabilmek için tüm detaylarını dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
Vize Evrakları Ve Belgeleri Hollanda
Hollanda Vize Evrakları Ve Belgeleri

Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği

Güney Afrika’da bulunan kara ülkesi Hollanda Krallığı’na seyahat edecek olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları sahip oldukları pasaport bilgilerinden bağımsız olarak vize almalıdır. Vize alma sürecini başlatmak için başvuruda bulunabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır.

Bunlardan ilki Ankara’da bulunan Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği’dir. İkinci olarak İstanbul’da bulunan Hollanda Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu’na başvurabilirsiniz. Bunlar haricinde İzmir, Gaziantep, Antalya ve Marmaris’te Konsolosluk bulunmaktadır. Başvuruda bulunmadan önce Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği yardımıyla ‘‘kendinize ait başvuru dilekçenizin içeriği nasıl olmalı?’’ sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Daha önce dilekçe yazan kişilerin bile bu konuda ne kadar zorlandıklarını biliyorsanız bunun bir abartı olmadığını anlayabilirsiniz. Özellikle vize süreçlerinde istenen dilekçeler vizenin onay almasına çok büyük etkide bulunur. Dilekçe resmi bir dille ve bazı teknikler kullanılarak yazılmalıdır.

Bu nedenle daha önce birçok kez bu işi yapmış profesyonel bir destek bulmak isteyebilirsiniz. Yedi Vize Turizm bu desteği size sunarak ortaya kusursuz bir başvuru dilekçesi çıkarmanızı sağlar. Böylece başvuru sürecinizin yarısını bitirmiş olursunuz.

Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği İçeriği

Hollanda Krallığı’na ziyarette bulunacak her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ‘‘Hollanda vizesi başvuru dilekçesi nasıl hazırlanır?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Hollanda vizesi dilekçe örneği size bu sorunun cevabını uygulamalı olarak göstermektedir.

Başvuru dilekçesinde akıcı bir dil kullanarak Hollanda Krallığı sınırları içerisindeki bir bölgeye gitmek istemenizin nedenini açıklarsınız. Dolayısıyla bu dilekçe sizi karşı tarafa anlatan bir dilekçedir. Yani karşı tarafı ikna etmek istiyorsunuz ve dilekçenizin ikna gücü yüksek olmalı. Yedi Vize Turizm ikna gücü yüksek dilekçeler yazmanızda size yardımcı olur. Böylece başvuru sürecinin form adımları haricinde çıkılması en zor merdivenini bizimle birlikte çıkarsınız.

İkna Gücü Yüksek Dilekçe Nedir?

Dilekçeler, bir isteğinizi, bir şikayetinizi veya herhangi bir konuda bilgi vermek için kullandığınız resmi veya özel kurumlara, gerçek veya tüzel kişilere yazılan ve içerisinde imza, tarih vb. şeyler barındıran başvuru yazısıdır.

Dilekçeniz amacınızı tamamen yansıtmalıdır. Peki ikna gücü yüksek dilekçe nedir? Bunun cevabı aslında çok basit: akıcı, şeffaf, hedef odaklı dilekçe.

Vizesi Dilekçe Örneği Hollanda
Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği

Hollanda Vize Formu

Hollanda Vize Formu, Hollanda Krallığı’na turistik, ziyaret, ticari vb. amaçlarla seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının doldurup Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunan yetkililerine vermek zorunda oldukları başvuru formudur.

Vize formu içeriği seyahat edecek kişinin tüm özel bilgilerini yetkililere sunmasını sağlar. Yetkili makamların talep ettiği belge ve formların eksiksiz ve doğru bilgiler ile hazırlanması gerekir. Talep edilen formun içeriğinde ad, soyad, adres, ve doğum tarihiniz gibi kişiye özel spesifik bilgiler yer almaktadır. Vize formunu İngilizce, Türkçe ve Felemenkçe doldurabilirsiniz. Formu doldururken tükenmez kalem haricinde bir kalem türü kullanmayınız.

Bütün formlarda ıslak imzanızın bulunması gerekmektedir. Islak imzaya sahip olmayan bütün formlar geçersiz sayılır. Eğer 18 yaşının altındaysanız formları yasal temsilciniz ile doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca formu yasal temsilcinizin imzalaması zorunludur.

Bunu yapmadığınız taktirde yaş sınırını dolduramadığınızdan dolayı form geçersiz sayılacaktır. Yedi Vize Turizm vize formunu doldurmanızda ve vize başvurunuzda size yardımcı olur, güncel bilgiler sağlayarak eksik evrak veya eksik bilgi olmadan başvuruyu yapmanızı sağlar.

Hollanda Vize Formu İçeriği

Hollanda Krallığı’na seyahat etmek için vize başvurusu yapacaksınız ve Hollanda vize formu dolduracaksınız. İlk merak edilen şey Hollanda vize formu içeriğinin ne olduğudur. Formun içeriği genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Ad, soyad (varsa önceki soyad)
 • Doğum tarihi
 • Cinsiyet
 • Medeni hal
 • Uyruk
 • Pasaport numarası, verildiği tarih, geçerlilik tarihi ve veren makam
 • Başvuru sahibinin ikamet adresi ve mail adresi
 • Yaşadığınız yer
 • Telefon numarası

Yetkililer tarafından istenilen form, belge ve dilekçe haricinde duruma özel istenen ek belgeler mevcuttur. Yetkililer sizi bu ek belgeler için yönlendirebilir. Tüm vize başvurusu süreci yoğun geçebilmektedir. Bu nedenle evrakların tam ve eksiksiz olmasını istiyorsanız Yedi Vize Turizm’i arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kişiye Özel Spesifik Bilgiler

Vize başvurusu sürecinizin tamamında Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği’nin sizden talep ettiği belgelerin içindeki bilgilerin doğru olduğuna emin olun. Aynı zamanda sizden talep edilen formların da içinde kişiye özel spesifik bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerin hepsini detaylı bir şekilde forma yazın. Bilgilerin bire bir doğru olması vize başvuru sürecinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Vize Formu Hollanda
Hollanda Vize Formu

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Afrika ülkesi olan Hollanda Krallığı’na gidecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ‘‘Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?’’ sorusunun cevabını aramaktadır. Normal şartların geçerli olduğu durumlarda Hollanda Krallığı’na seyahat amacıyla yaptığınız vize başvuru sürecinizi uzatan en büyük etken size verilen belgeleri doğru doldurmamanız veya belgeleri eksik teslim etmenizdir.

Eksiksiz ve doğru şekilde doldurulan belgeler ile yapılan başvurularda vize hızlı bir şekilde onay almaktadır. Bu nedenle alanında uzman, güvenilir ve müşteri odaklı çalışan bir kuruma ihtiyacınız var. Yedi Vize Turizm sizlere bu süreçte yardımcı olarak vizenizi alabileceğiniz en kısa zamanda alabilmenizi sağlayacaktır.

Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan tüm Büyükelçilik, Başkonsolosluk ve Konsolosluk işlemlerinde süreci uzatmadan vize sahibi olmak istiyorsanız bizimle sitemizdeki bilgileri kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Aşaması

Hollanda Krallığı’na seyahat etmek isteyen, dolayısıyla Hollanda vizesi alma zorunluluğu bulunan tüm vatandaşlarımızın Hollanda Krallığı’nin diplomatik yetkililerine doğru bilgileri ulaştırmaları gerekmektedir. Vize başvuru süreci boyunca yapılan işlemlerin resmi işlemler olduğu unutulmamalıdır.

Bu sürecin titizlikle yürütülmesi gerekmektedir. Aksi takdirde vize onayı almak oldukça zordur. Ayrıca işlemlerin yapılması ve onay sürecinin başlaması aşamalarında yazdığınız bilgileri değiştiremezsiniz. Örneğin Hollanda Krallığı’ndaki bir bölgede kiralık ev tuttunuz ve bu evin adres bilgilerini yetkililere verdiniz.

Sonrasında farklı bir yerde kalma fikriniz doğdu ve kalacağınız evi değiştirdiniz. Yetkililer ev sahibini arayarak sizin orada kalıp kalmayacağınızı sorgulayacaktır. Dolayısıyla sizin orada kalmayacağınızı öğrenip size red vereceklerdir. Bu tarz yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için Yedi Vize Turizm’i arayın. Vize alma sürecinizin her anında size destek sağlayalım.

Vize Başvurusu Yapmak İstiyorsanız

Hollanda Krallığı’na mı gitmek istiyorsunuz? Hollanda Krallığı için vize başvurusu yapmak istiyorsanız yapabileceğiniz en mantıklı ve doğru şey Yedi Vize Turizm’i aramak olacaktır.

Yedi Vize Turizm, vize başvuru sürecinizin başından itibaren belgeleri doldurmanıza, dilekçe yazmanıza, diğer işlemleri halletmenize ve yetkililer ile doğru iletişim kurmanıza yardım edecektir. Sitemizde yayınlanan mail adresi ve telefon numaralarından bize ulaşabilir ve tüm hizmetlerimiz ile fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Hollanda
Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar

Hollanda Vize Ücreti

Hollanda Krallığı içerisinde bulunan 4 ülkeden birine gitmek ve vize almak isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Hollanda vize başvurusunda Hollanda Vize Ücreti ödemelidir. Hollanda Krallığı’nın Ankara, İstanbul, Gaziantep, Antalya, Marmaris ve İzmir’de bulunan diplomatik misyonlarının talep ettiği vize ücretlerinin ne kadar olduğu ile ilgili net bir rakam bulunmamaktadır.

Krallık sınırları içerisinde kalma süreniz, gidiş sebebiniz ve başvurduğunuz vize türü gibi bir çok etken vize ücretlerinin değişmesine neden olmaktadır. Hollanda Krallığı vizesine başvuru sürecinizi başlatmadan önce Yedi Vize Turizm’i arayarak almak istediğiniz vize ilgili güncel fiyat bilgisini öğrenebilir ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hollanda Vize Ücreti İle İlgili Güncel Fiyat Bilgisi

Hollanda Krallığı, uluslararası hukukta yer alan egemenlik yetkisine dayanarak topraklarına girmek isteyen kişilerden vize talebinde bulunmaktadır. Dolayısıyla her ne amaçla olursa olsun Hollanda Krallığı’na seyahat planınız bulunuyorsa Hollanda vize ücreti ödemek zorundasınız.

Vize ücretleri Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir.  Vize ücreti ile ilgili net rakamlar vermek zordur. Vize ücretleri her yıl değişebilmektedir. İstenilen ücretin değişmesine katkı sağlayan şeyler genellikle orada kalmak isteme nedeninize ve başvuru yaptığınız vize türlerine göre değişiklik gösterir.

Bu nedenle başvurunuzu alanında uzman kişilerle birlikte yapmanızı, Yedi Vize Turizm’i arayarak en güncel ve en doğru bilgiyi almanızı önermekteyiz. Aşağıdaki paragrafta yer alan ‘‘vize ücreti nasıl ödenir?’’ sorusunu sizler için cevapladık.

Vize Ücreti Nasıl Ödenir?

‘‘Vize ücreti nasıl ödenir?’’ sorusunu mu soruyorsunuz? Bu soruya verilebilecek tek bir cevap var. Diğer resmi kurumlarda olduğu gibi Hollanda Krallığı diplomatik misyonlarının talep ettiği ücretler de bir banka hesabına yatırılır. Bu banka hesabı Büyükelçilik tarafından belirlenir. Para yatırma işlemi tamamlandıktan sonra bankadan bir dekont alınır. Bu dekont yetkililere verilen belgelerin arasına konur. Bu konuda dikkat edilmesi gereken 2 husus vardır:

 • Vize ücreti iade edilmez.
 • Vize ücretini ödeyen kişi hakkını başka birine devredemez.

Çünkü vize ücreti bizim adımıza yatırılır ve başvurduğumuz vize türü, gün sayısı vb. etkenler vize ücretinin değişmesine neden olur. Başka bir kişinin ödeyeceği ücret bizimle birebir aynı olmayabilir. Aynı zamanda Büyükelçilik işlemleri her zaman kişiye özeldir.

Vize Ücreti Hollanda
Hollanda Vize Ücreti

VFS Hollanda Vizesi

Hollanda Krallığı içinde herhangi bir bölgeye seyahat planı yaptıysanız Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan Başkonsolosluk ve Büyükelçilik yetkililerine başvuruda bulunarak ihtiyacınıza göre bir vize almak zorundasınız. Hollanda Krallığı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nde 1 Büyükelçiliği 1 Başkonsolosluğu ve 4 Fahri Konsolosluğu bulunmaktadır.

Bunlar Ankara Büyükelçiliği, İstanbul Fahri Başkonsolosluğu, İzmir Fahri Konsolosluğu, Antalya Fahri Konsolosluğu, Marmaris Fahri Konsolosluğu ve Gaziantep Fahri Konsolosluğudur. Ayrıca ülkemizde Hollanda vizesi VFS başvuru yapabilirsiniz. Vize başvuru sürecinizin olumlu geçmesini sağlamak tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir şey değildir.

Bunun için profesyonel bir şirketten yardım almalısınız. Yedi Vize Turizm ne yapmanız gerektiği, yapacağınız işlemlerde ne kadar ödeme yapacağınız ve işlemleri nasıl yapacağınız konusunda sizlere destek sunmaktadır. Firmamız vize sürecinizin sağlıklı bir biçimde sona ermesi için uzman kadro desteğiyle yüzünüzü güldürmeyi amaçlar. Yedi Vize Turizm’in tüm hizmetlerini öğrenebilmek için sitede yayınlanan telefon numaralarından bizimle iletişime geçiniz.

Hollanda Vizesi Vfs Global
VFS Global Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi VFS Başvuru İşlemleri

Ülkemizde bulunan Hollanda VFS Vize Başvuru Merkezi, Hollanda Krallığı konsolosluk hizmetleri resmi harici hizmet ortağıdır. Hollanda Krallığı için kısa süreli Schengen vizesi veya Krallığa bağlı Karayipler’e seyahat için alacağınız vize başvurunuzu VFS üzerinden yapabilirsiniz. Hollanda vizesi işlemlerinizi istediğiniz Euro üzerinden yapabilirsiniz.

Yedi Vize Turizm ihtiyacınız olan Hollanda vizesi VFS başvuru işlemleri için size yardımcı olur. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçerseniz VFS Hollanda vizesi alma süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizden aldığınız destek ile kolayca vize alabileceksiniz ve Hollanda Krallığı’na seyahat planlamanızda bir aksama olmayacak. Sonuç olarak hızlı bir şekilde Hollanda Krallığı’na gidebilecek tüm gereklilikleri sağlamış olacaksınız.

Hollanda Vizesi Başvuru Merkezi ve

Yedi Vize Turizm’i arayarak seyahat amacınıza yönelik vize alma süreciniz ile ilgili olan tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Yedi Vize Turizm olarak müşteriyi koruyan yaklaşımımızla bugüne kadar kazandığımız tüm profesyonel desteği uzman kadromuzla sunmaya gayret etmekteyiz.

Hollanda vizesi VFS ile ilgili bilgilendirme için her zaman hizmetinizdeyiz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve Yedi Vize Turizm farkını görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye Cumhuriyeti’nden Avrupa Birliği üyesi Hollanda’ya gitmek için öncelikle Hollanda Konsolosluğu ya da Hollanda Büyükelçiliği’ne vize belgesi başvurusunda bulunmak gerekmektedir.

Hollanda Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Hollanda vizesi alırken dikkat edilmesi gereken temel şeylerden biri parmak izi gerekliliğidir. Özellikle de son 3 yılda Schengen Vizesi çıkarmamış kişilerin mutlaka parmak izi işleminden geçmesi şarttır.

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Hollanda Aile Arkadaş Ziyareti vizesi alabilmek için Hollanda’da ikamet eden akraba, tanıdık ya da arkadaşlarınızın imzasının bulunduğu davetiyeye ihtiyaç vardır. Bu sayede vize daha kısa süre içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Davetiyeli Hollanda Vizesi?

Hollanda seyahatiniz eğer ticari ya da ziyaret maksatlı oluyorsa, seyahatinizi davetiyeli Hollanda vizesi aracılığıyla çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Hollanda Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Hollanda Konsolosluğu’ndan vize randevusu alabilmek için İstanbul Hollanda Konsolosluğu ya da Ankara Hollanda Büyükelçiliği’nden parmak izi işleminden geçmek şarttır.

Hollanda Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Türkiye’den Hollanda’ya seyahat etmeniz için gereken vize belgesi işlemleri yaklaşık olarak 7 ila 15 iş günü sürmektedir. Fakat bu süre konsolosluğun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

Hollanda Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Hollanda Büyükelçiliği’nden vize randevusu almanız için öncelikle son 3 yılda Schengen Vizesi almadıysanız, Ankara’ya giderek parmak izi işleminden geçmeniz şarttır.

Hollanda Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Hollanda Büyükelçiliği’nin en temel görevi, Türkiye’de yaşayan Hollanda vatandaşlarının çıkarlarını korumaktır. Bunun yanı sıra nüfus kayıt, kimlik kartı yenileme, pasaport yenileme, evlilik, doğum ve ölüm gibi işlemler de büyükelçilik tarafından yapılmaktadır.

Hollanda Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Fuar, konferans, iş görüşmesi, çalışma gibi nedenlerle Hollanda’ya seyahat etmek isteyenler, konsolosluktan randevu alarak ticari vize başvurusunda bulunabilmektedir.

Hollanda Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Hollanda ticari vizesine sahip olabilmek için gerekli evraklardan bir tanesi de ticari davetiye almış olmaktır. Bu davetiyenin Hollanda’da görüşme gerçekleştirilecek şirketten gönderilmesi gerekmektedir.

Hollanda Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Hollanda’ya turistik amaçlı yapılan seyahatler için konsolosluktan turistik vize için başvuruda bulunmak mümkündür. Bunun yanı sıra tüm Avrupa Birliği üyelerini seyahat edebilmek adına Schengen Vizesi başvurusunda bulunulabilir.

Hollanda Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Türkiye’den Hollanda’ya yapacağınız seyahat için turistik vizeye ihtiyacınız varsa, bu vize için en az 15 güne ihtiyacınız olacaktır. Fakat bu süre ek belge talebi gibi nedenlerden dolayı değişebilir.

Hollanda Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Hollanda vize başvurusunu dilerseniz doğrudan konsolosluk ya da büyükelçilikten yapabilir, dilerseniz tüm başvuru işlemleriniz için Yedi Vize ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hollanda vize başvurusu yaparken özellikle seyahatinizin planlamasını doğru yapmanız gerekecektir. Bu vizenizin çıkma süresindeki değişiklikler için de kolaylık sağlayacaktır.

Hollanda Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Hollanda vize başvuru formu, Hollanda Konsolosluklarının internet adreslerinden çıktısı alınarak ya da konsolosluklarından kendilerinden alınarak doldurulabilmektedir. Bunun yanı sıra Yedi Vize aracılığıyla da formu kolayca doldurabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Hollanda vize başvuru formunu Türkçe, İngilizce ya da Hollanda’nın ana dili olan Felemenkçe doldurabilirsiniz. Fakat bunların dışında bir seçeneği bulunmamaktadır.

Hollanda Vizesi Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Hollanda vize başvuru formu doldururken tükenmez kalem kullanılmalı ve net ifadelere yer vermek gerekmektedir. Ayrıca forumu doldururken tüm harfler büyük olmalıdır.

Hollanda Vizesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Hollanda vize başvurusu için ilk adımda vize başvuru formunu doldurmak gelmektedir. Sonrasında ise randevuda sizden talep edilen tüm belgeler eksiksiz olarak dosyalanmalıdır.

Hollanda Vizesi İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Hollanda vize işlemleri sırasında özellikle vize başvuru formunda yer alan bilgilerle, randevuda teslim edilecek belgelerin uyuşması gerekmektedir. Uyuşmama durumunda vize belgesi için onay çıkmayabilir.

Hollanda Vizesi Randevusu Nasıl Alınır?

Hollanda vize randevusu almak için Türkiye’deki Hollanda Konsolosluğu ya da büyükelçilikle iletişim kurmak gerekmektedir. Dilerseniz Yedi Vize firmamız da sizin adınıza randevu alabilmektedir.

Hollanda Vizesi Randevusu Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Hollanda seyahati öncesinde vize randevusu alırken mutlaka seyahatinizin tarihini vizenin olası geç çıkma durumunu göze alarak belirlemeniz gerekecektir. Aksi takdirde uçak biletiniz yanabilir.

Hollanda Vizesi Ücreti 2021?

Hollanda’ya seyahat gerçekleştirmek için gerekli olan vize belgesi, vize ücreti karşılığında alınmaktadır. Bu ücreti Yedi Vize ekibimize ödeyerek de gerçekleştirebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Ücreti Nereye Yatırılır?

Hollanda vize ücreti, Hollanda konsoloslukları ya da büyükelçiliğe yatırılabilmektedir. Fakat dilerseniz yetkili vize merkezi ekibimizle de ödeme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Hollanda seyahati için gerekli olan vize belgesi başvuru aşamasında, vize dilekçesi de gereken belgelerdendir. Bu belgenin sorunsuz teslimi için dilekçe örneğinden faydalanılmaktadır.

Hollanda Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

Hollanda vize dilekçesi yazarken özellikle konsolosluğa ve birime hitap etmek önemlidir. Fakat bunun yanı sıra dilekçede net ifadeler kullanmak gerekecektir.

Hollanda Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Türkiye’den Hollanda’ya seyahat etmek için gereken vize belgesi için resmi belge özelliği taşıyan dilekçe İngilizce yazılabilmektedir. Dil konusunda dilerseniz Yedi Vize ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler 2021?

Hollanda vizesi için mutlaka güncel pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf, vukuatlı nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi ve vize dilekçesi gerekmektedir.

Hollanda Vizesi Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Hollanda vizesi için gerekli olan dokümanlar arasında öğrenci olanlar için öğrenci belgesi, emekli olanlar için emekli kartı gerekmektedir. Ayrıca mutlaka hesap döküm cüzdanına ihtiyaç vardır.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Türkiye’den Hollanda’ya seyahat etmek için zorunlu tutulan vize belgesi başvurunun ardından en az 15 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Bu süre işlemlere ve yoğunluğa göre değişebilir.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Hollanda vizesi başvurusunun sonrasında en az 15 gün içerisinde çıkmaktadır. Fakat bu süre ek belgelerin talebi ya da yoğunluğa göre de değişebilmektedir.

Vfs Global Hollanda Vize ?

Türkiye’den Hollanda’ya rahat bir şekilde seyahat gerçekleştirmek için Vfs Global vize işlemlerine başvurarak, tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bu sayede pasaport çıkartmaktan, vize başvurusuna kadar sonuçlanacaktır.

Vfs Global Hollanda Vize İşlemleri ?

Vfs Global vize işlemleri aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti’nden Avrupa Birliği üyesi olan Hollanda’ya seyahat etmek çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Whatsapp
Hemen Ara
Başvuru Formu
Ülkeler
Scroll to Top