Vizesi Avustralya

Avustralya Vizesi Nasıl Alınır 2024?

Avustralya Vizesi Nasıl Alınır 2024? Sahip olduğu doğal güzellikleri, doğal yaşam alanları ve biyo çeşitlilikleri ile Avustralya, her insanın hayatında en az bir kez görmesi gereken ülkelerden biridir. Her yönüyle cenneti andıran bu ülke, buraya seyahat planı yapan Türkiye vatandaşlarından vize talebinde bulunmaktadır. Pasaport ayrımı yapılmaksızın her Türkiye vatandaşı ülkeye giriş yapabilmek için vize almak zorundadır.

Avustralya ülkesine seyahatlerinin amaçlarına göre vize türü de değişiklik göstermektedir. Turistik amaçlarla giden kişilerin turistik vize, ticaret amacıyla giden kişilerin Ticari vize almaları şarttır. Avustralya vizesi için başvuruda bulunacak olan kişiler başvurularında seyahat amacını belirtmeleri gerekmektedir. Avustralya vizesi hakkında tüm detaylı bilgi ve haberler için Yedi Vize Turizmden bize ulaşabilir ve vize için istenen doğru evrakları hazırlayabilirsiniz.

İçindekiler

Avustralya Vizesi Hakkında Önemli Bilgiler

 • Avustralya vizesi almak isteyen kişiler biyometrik fotoğraf ve parmak izi vermek zorundadır.
 • Avustralya vizesi kararları tamamen Avustralya Konsolosluğu’na bağlıdır. Vize reddine sebep olabilecek tüm işlemler Avustralya Konsolosluğu’nun inisiyatifine göre sonuçlanacaktır.
 • Avustralya vizesi alırken hazırlamanız gereken bazı evraklar olacaktır. Bu evraklar alacağınız vize türüne göre değişiklik gösterecektir. Avustralya Konsolosluğu, gerekli gördüğü durumlarda sizden ek evrak talebinde bulunabilmektedir. Hazırlamanız gereken tüm evrak listesini Yedi Vize Turizmden öğrenebilir ve sorunsuz olarak vize sonucunuzu bekleyebilirsiniz.
 • Daha önceden herhangi bir ülke için biyometrik veri vermiş olan kişiler, Avustralya vizesi için tekrar vermek zorundadır.
 • Avustralya vizesi için gerekli başvuru formlarınızı internet üzerinden online olarak doldurabilirsiniz.
 • Avustralya vizesi alırken, randevu sistemi, online başvuru sistemi ve daha pek çok önemli ayrıntıyı Yedi Vize Turizmden öğrenebilirsiniz.

Avustralya Vize Alım Süreci

Avustralya seyahati planlayan kişilerin vize sonuçları başvurudan sonra belirli gün aralıklarında sonra sonuçlanmaktadır. Vize sonucuna karar veren Avustralya Konsolosluğu, sizden talep ettikleri evrakların kontrolünü yapmakta ve ihtiyaç halinde sizden ek evrak istemektedir. Bunun yanında Konsolosluk gerekli görürse mülakat için size çağırabilmektedir. Mülakat talebinde bulunulması halinde randevu günü yanınızda pasaport ve kimlik gibi önemli bilgilerin yer aldığı belgeleri götürmeniz daha iyi olacaktır.

Vizesi Avustralya
Avustralya Vizesi

Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya’ya seyahat edecek Türkiye vatandaşları vize almak zorundadır. Avustralya Vize Başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikle kişisel bilgilerinin yer aldığı başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formları İngilizce dilindedir. Online olarak bu başvuru formu doldurulabilmektedir. Başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de eksiksiz ve hatasız bilgilerin beyan edilmesidir.

Aksi takdirde hem vize sonucunuz ret olacak hem de yanlış bilgi verme sebebiyle para cezasına çarptırılabilirsiniz. Tüm bunları önlemek için Yedi Vize Turizmden bizlere ulaşıp uzman yardımı alabilirsiniz. Avustralya vize başvurusu evrak işlemlerini tamamladıktan sonra sizden vize ücretini ödemeniz istenmektedir. İstenilen meblağı ödedikten sonra başvuru işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Avustralya Vize Başvurusu Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Avustralya vize başvurusu için evrak hazırlama işlemleri sırasında sizden biyometrik verileriniz istenecek ve gerekli görüldüğünde mülakata çağırılacaksınız. Bunun yanında Avustralya Konsolosluğu gerekli gördüğü takdirde sizden ek evrak talebinde bulunacaktır. Avustralya Konsolosluğu tarafından belirlenen ücretin eksiksiz olarak yatırılmış olması gerekmektedir. Sizden istenen evraklar arasında olan pasaportunuzun on yıldan daha eski olmaması istenmektedir.

Bunun yanında biyometrik olarak vereceğiniz fotoğraf güncel olmalı ve arka fonu beyaz tercih edilmelidir. Avustralya vize başvurusu sonuçları tüm evraklar teslim edildikten sonra konsolosluğun belirlediği süre içerisinde açıklanmaktadır. Vize reddi olarak sonuçlanan Avustralya vize başvurusu reddedilme sebeplerinin olduğu bir maille Konsolosluk tarafından açıklanacaktır. Avustralya vize başvurusu için hazırlanacak olan evrakların tam listesine Yedi Vize Turizmden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vize Reddi

Avustralya vizesi almak isteyen Türkiye vatandaşları, belirli prosedürleri izledikten sonra tüm evraklarını teslim edip başvuru işlemlerini tamamlamaktadır. Avustralya vize başvurusu olumsuz olarak sonuçlanan kişiler yeniden Avustralya vize başvurusu yapabilmektedir. Fakat ret ile sonuçlanan vize başvurularına yatırdıkları ücret geri iade edilmemektedir. Avustralya Konsolosluğu maddi durumu yeterli olmayan kişilerin vizelerini reddetmektedir. Hesabınızda bulunan tutarın istenilen tutardan az olması da vize reddine sebebiyet vermektedir. Avustralya vizesi alırken bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına Yedi Vize Turizmden destek alabilirsiniz. Böylece hayal ettiğiniz Avustralya seyahatinize sorunsuz bir şekilde çıkabilirsiniz.

Vize Başvurusu Avustralya
Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya Vize İşlemleri

Vize almak farklı ülkelere girebilmenin temel anahtarıdır. Vizesiz ziyaretçi kabul eden ülkeler olsa da dünya üzerindeki hemen her ülke vize almayı zorunlu kılmaktadır. Bazı topluluklar vardır ki ilgili vizeyi aldığınızda birkaç ülkeye girme hakkını da elde edebilirsiniz. Schengen vizesi bunlara örnek olarak verilebilir. Ancak biz bu yazımızda Avustralya Vize İşlemleri konusunda bahsedeceğiz. Vize alabilmenizin önünü açan temel kriterler nelerdir ve hangi işlemler yaptığınızda vize alabilmeniz kolay hale gelecektir sizlere bu yazımızda bunların cevabını vermeye çalışacağız. Avustralya vize işlemleri konusu oldukça karmaşıktır bu yüzden Yedi Vize Turizm gibi bu işi bilen ve alanında uzman firmalardan destek almak her zaman en iyisi olacaktır.

Avustralya Vize Alırken Ret Nedenleri Nelerdir

Vize alımında bir takım faktörler sizin vize alımınızın önüne geçebilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için öncelikle Avustralya vize işlemleri konusunda uzman bir ekip ile görüşmelisiniz. Yedi Vize Turizm sizlere bu konuda profesyonel destek sunmak için vardır. Avustralya vize alırken banka hesabınızdaki para yeterli görülmezse ve maddi imkanlarınızın kısıtlı olduğu kanısına varılırsa vize onayı alamazsınız.

Bu yüzden bu kriter önemlidir. Başvuru formunu eksik ya da hatalı olarak doldurup beyan ettiğinizde de yine vize başvurunuz onaylanmayacaktır. Avustralya vize işlemlerinden bir başkası ise, başvuru yaparken başka bir ülkeye seyahat etmemişseniz yine bir ret cevabı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Zaten diğer temel evraklardan hiç bahsetmemekteyiz. Bu temel evrakları hazırladığınız ve ilgili kuruma sunduğunuzu varsaymaktayız.

Avustralya Vizesi Reddi Olduğunda Neler Yapılmalıdır?

Vize reddi almışsanız öncelikle bunun sebebini öğrenmeniz gerekir. Hangi sebeple ve ne gerekçeyle vize reddi aldığınızı araştırdığınızda ortaya çıkan sonuç sizlere kesin bir bilgi verecektir. Bunun ardından Yedi Vize Turizm gibi alanında uzman bir ekip tarafından yardım alabilir ve aldığınız bu yardım ile artık diğer başvuruyu daha sağlam bir şekilde yapabilirsiniz. Bizler Yedi Vize Turizm firması olarak sizlerin taleplerini en doğru ve kusursuz bir şekilde yapmak için hazırız. Siz de hemen bu ayrıcalıklardan faydalanmak için bizimle iletişime geçerek bu özel hizmete adım atın.

Vize İşlemleri Avustralya
Avustralya Vize İşlemleri

Avustralya Vize Randevusu

Vize başvuru işlemlerini yaparken sizlerden randevu talep edilecektir. Sistemden randevu aldığınızda kolay şekilde size verilen saat dilimi içinde işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Böylece Avustralya vize başvurusu işlemleri her zaman daha kolay ve pratik bir şekilde ilerleyecektir. Avustralya vize başvurusu yaparken randevulu şekilde işlem yaptığınızda olası yığılmaların da önüne geçmektesiniz. Bu yüzden randevu tarihine dek gerekli olan evrakları hızlı şekilde ayarlayarak Yedi Vize Turizm üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Bizler Yedi Vize Turizm ekibi olarak vize başvurusu yapmak isteyen kişiler için vize başvuru işlemlerini kolaylaştırmak için varız. Sizlerden gelen talepleri hızlı şekilde sonuca bağlamak ve vize onayınızın kolay bir şekilde sonuçlandırmak için çalışıyoruz. Bu bağlamda Avustralya vize randevusu alımı yaparken her zaman doğru yerden yardım aldığınıza dikkat etmelisiniz. Daha fazla evrak kargaşası ile uğraşmadan hemen vize talebinizi onaylamak için Avustralya Vize Randevusu sistemine giriş yapınız.

Avustralya Vize Onayı

Vize onayı alabilmek için bu alanda yetkinlik sahibi ve pek çok kişiye vize almasını sağlayan profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Yedi Vize Turizm olarak bizler sizlerin bu vize taleplerini hızlı şekilde karşılamak için çalışan bir ekibe sahibiz. Böylece vize talepleriniz kolay şekilde sizlerin olacak ve talep ettiğiniz hizmete kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz. Avustralya vize randevusu yapacağınız zaman pasaport, kimlik gibi temel evraklarınızın yıpranmamış ve üzerindeki yazıların okunduğundan emin olmalısınız. Aksi halde hem Yedi Vize Turizm yetkilileri tarafından hem de konsolosluk tarafından vize başvurunuz asla onaylanmaz.

Avustralya Kolay Vize Alımı

Vize işlemleri her ülkenin konsolosluğu tarafından özenli bir araştırmanın sonucunda onaylanmakta ya da onaylanmamaktadır. Bu gibi durumlarda Avustralya vize randevusu alan pek çok kişi eksik evrak beyanı ve benzer durumlarla karşı karşıya kaldığı için sorun yaşayabilmektedir. Bizler Avustralya vize randevusu talepleriniz için sizlere özel olarak profesyonel bir destek sağlamak için çalışan bir sohbet kanalıyız. Sizlerin taleplerini doğru şeklide yerine getirmek ve hayal ettiğiniz hizmetleri hızlı şekilde sunmak için profesyonel şekilde hizmet üreten Yedi Vize Turizm sizlere daima bir telefon kadar yakındır.

Vize Randevusu Avustralya
Avustralya Vize Randevusu

Avustralya Konsolosluğu Vizesi

Ülkeler farklı turistleri ülkelerine kabul etmeleri için bir takım yönergelere uygun şeklide başvuru kabul etmektedir. Bir takım evraklar belirli şartlar dâhilinde gerçekleşmelidir. Vize başvurularında bu şartları sağlayan kişilere ülkeye girişi için vize sağlanır. Bu vizeyi kolay ve hızlı şekilde alabilmeniz için Yedi Vize Turizm aracılığı ile başvuru yapmanız sizin lehinize olacaktır.

Avustralya konsolosluğu vizesi ihtiyacınız olduğunda pasaportunuzun hangi temel kriterleri sağlaması gerektiği ve biyometrik fotoğraflarınızın nasıl olması gerektiği gibi temel konularda size destek verecek ve gerekli tüm evrakları hazırlayacak olan Yedi Vize Turizm sizlerin vize talebini kolaylaştırmaktadır. Vizenizin hızlı ve kusursuz şekilde onay alması için hemen sizler de Avustralya Konsolosluğu Vizesi için bizimle iletişime geçin.

Avustralya Gezip Görülecek Yerler

Avustralya iklimi ve doğası itibaren oldukça güzel bir coğrafyada yer alır. Özellikle tatil yapmak isteyenler için güzel bir iklime sahip olan Avustralya ara sıra şaşırtan hava koşulları ile tatilcilere farklı bir deneyim de yaşatmaktadır. Avustralya konsolosluğu vizesi almak için öncelikle Yedi Vize Turizm aracılığı ile başvuruda bulunmak gerekir. Yedi Vize Turizm üzerinden yapacağınız başvurular her zaman size çok daha güzel bir deneyim sunacak ve işinizi hızlandıracaktır.

Avustralya aynı zamanda farklı hayvan çeşitliliği ile bilinen bir ülkedir. Kangurular ve büyük timsahları ile meşhur olan ülkenin pek çok yerinden yılanlar ve örümcekler de çıkabilmektedir. Burada yaşayan yerliler, bizim korktuğumuz hayvanlara normal şekilde karşılamaktadırlar. Avustralya’da gezip görülecek yerler oldukça fazladır ancak iklimi sizi biraz korkutabilir. Bu yüzden gitmeden detaylı araştırın. Avustralya konsolosluğu vizesi için ise Yedi Vize Turizm size en iyi şeklide yardımcı olacaktır.

Avustralya Konsolosluğu Vizesi Alımı Nasıl Yapılıyor?

Vize alımında en etkili unsur Yedi Vize Turizm üzerinden başvuru yapmak olacaktır. Çünkü Avustralya konsolosluğu vizesi başvurularınızı buna göre şekillendirilecek ve vize alımınız da bu doğrultuda kolaylaştırılacaktır. Avustralya konsolosluğu vize alımlarında yetkili olan firmamız tarafından işlem yaptığınız taktirde konsolosluk çalışanları ile yakından iletişimi bulunan yetkililerimiz yardımıyla hızlı ve sorunsuz Avustralya konsolosluğu vizesi alımı yapabileceksiniz. Böylece artık sizler de başarılı şekilde sorunsuz vizeye sahip olacaksınız.

Konsolosluğu Vize Avustralya
Avustralya Konsolosluğu Vize

Avustralya Büyükelçiliği Vizesi

Ülkeler genel olarak farklı ülke vatandaşlarını ülke sınırları içine kabul ederken bir takım temel vize işlemlerine tabi tutarlar. Bu vize gerekliliklerini yerine getirmeyen kişiler ise ülke sınırlarından içeri girememektedir. Bu yüzden temel vize işlemlerini tamamlayan kişiler ise ancak ülkeye giriş yapabilmektedir. Bu yüzden Avustralya Büyükelçiliği Vizesi talep ettiğinizde sizlerden bir takım temel evrak bilgileri istenecektir. Bu evrak yükümlülüklerini yerine getirmeniz halinde profesyonel bir şekilde talep ettiğiniz hizmeti sahip olabileceksiniz. Ancak genel olarak vize alırken talep edilen evraklar oldukça zor ve uğraştırıcı olmaktadır. Bu yüzden Avustralya büyükelçiliği vizesi alırken bu işi bilen ve daha önceden onlarca vize başvurusunu onaylatmış olan profesyonel kişilerden destek almanız sizin faydanıza olacaktır.

Avustralya Büyükelçiliği Vizesi Alımı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize alımlarında mutlaka dikkat edilmesi gereken şeylerin başında işi bilen kişilerden yardım almak vardır. Yedi Vize Turizm aracılığı il alacağınız vizelerde her zaman doğru şekilde bir yönlendirmeye sahip olacağınız için bu site aracılığı ile vize taleplerinizi oluşturmanız faydanıza olur. Avustralya büyükelçiliği vizesi alımında sizlerden bir takım temel evraklar istenir.

Bu evrakları doğru ve eksiksiz şekilde teslim etmeniz gerekir. Özellikle evrak bölümünde zorlanan kişiler için Yedi Vize Turizm firması sizlere profesyonel şekilde destek sunacak ve taleplerinizi hızlı şekilde çözümleyecektir. Bizler vize almak isteyen ve kısa süre içinde çözümlenmesini talep eden seyahat severler için üstün hizmet ve kalite anlayışı ile hizmet sunmaktayız. Avustralya büyükelçiliği vizesi taleplerinizi bizler profesyonel bir ekip ile hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Böylece vize ihtiyaçlarınız kolay şekilde çözümleniyor.

Avustralya Büyükelçiliği Vizesi Eksik Evrak Olursa Ne Olur?

Vize alarak yeni bir ülkeye giriş yaparken öncelikle evrak konusu çok hassastır. Eksik evrak olması durumunda vize onayınız gerçekleşmez. Bu yüzden yaptığınız bütün tatil planları suya düşebilir. Bu yüzden planlarınızın iptal olmaması için Avustralya büyükelçiliği vizesi alımında Yedi Vize Turizm üzerinden talep oluşturun ve hızlı şekilde bu vizeyi elde edin. Bizler sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışan bir ekip olarak sizlerin taleplerini hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Büyükelçiliği Vize Avustralya
Avustralya Büyükelçiliği Vize

Avustralya Turistik Vize

Avustralya Turistik Vize talebinde bulunacak kişilerin hazırlaması gereken evraklar farklılık göstermektedir. Alınacak olan vize Avustralya Konsolosluğu tarafından değerlendirilecek ve sorunlu olan vize başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Avustralya turistik vize için evraklar hazırlandıktan sonra online olarak form doldurulmakta ve bu form hazırlandıktan sonra bilgisayar üzerinden taratılıp sisteme yüklenilmelidir. Avustralya turistik vize alınırken konsolosluk ek evrak talebinde bulunabilmektedir.

Bu nedenle başvuru yapacak kişinin seyahat planını, başvuruların sonuçlanması ve evrakların hazırlanması için yeterli zaman kalacak şekilde yapmalıdır. Vize başvurusu esnasında oluşan herhangi bir değişiklik (evlilik, boşanma, ölüm) durumlarında Konsolosluğa bu bilgiler iletilmelidir. Bunun yanı sıra Avustralya turistik vize türüne sahip olan kişiler ülke içerisinde ücretli herhangi bir işte çalışamaz. Eğitim için sadece üç ay boyunca ülke sınırları içerisinde kalınabilir. Başvuruda bulunan kişi vize süresi bitmeden ülkeyi terk etmelidir.

Avustralya Turistik Vize Alımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Avustralya turistik vize alımında bazı hususlar vize sonuçlarını etkilemektedir. Bunların önüne geçmek için Yedi Vize Turizm adresinden detaylı tüm bilgileri alabilirsiniz.

 • Her ülke vize şartlarında olduğu gibi Avustralya turistik vize için de geçerli olan hatalı bilgilerin yer aldığı veya evrakların eksik olması vize sonuçlarını doğrudan etkileyecektir.
 • Vize başvurusu yapan kişilerin başvuruları değerlendirilirken kişinin sahip olduğu pasaport önemlidir. Eskimiş, yırtılmış, hasar görmüş olan pasaportlar işleme alınmamakta ve başvurular reddedilmektedir.
 • Konsolosluğa ibraz edilen tüm belgeler geçerliliği yansıtmalı ve beyan edilen bilgilerle uyumluluk göstermelidir. Şüpheli görünen dosyalar ve bilgiler işleme alınmamaktadır.
 • Avustralya turistik vize için başvuruda bulunan kişi parmak izi ve biyometrik bilgilerini randevu sistemi ile vermeli bu bilgileri evraklar ile birlikte Konsolosluğa teslim etmelidir.

Avustralya Neden Gezilmeli?

Avustralya birbirinden renkli festivalleri, birbirinden güzel yemek seçenekleri ve sevimli kanguruları ile herkesin en az bir kere gitmesi ve görmesi gereken ülkelerden biridir. Kamp ve karavan hayatını seven insanlar için vazgeçilmez bir ülke olan Avustralya sizlerin beklentilerini karşılayacaktır. Fakat Avustralya’ya seyahat edecek kişilerin dikkat etmesi gereken şey ise vahşi hayvanlardır. Avustralya seyahatine dair tüm bilgileri Yedi Vize Turizmden bulabilir gitmeden ülke hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turistik Vize Avustralya
Avustralya Turistik Vize

Avustralya Ticari Vize

Avustralya’ ya ticari amaçlarla seyahat edecek kişilerin alması gereken vize Avustralya ticari vize türüdür. İş, istihdam veya iş anlaşmaları yapmak amacıyla ticari vize alınmaktadır. Avustralya ticari vize tek girişli olarak verildiğinde kişi ülkede kalış süresi devam etse dahi ülkeden çıkış yaptığı anda tekrar vize almak zorundadır. Çoklu girişe sahip bir Avustralya ticari vize alındığında ülkeye istediğiniz kadar giriş çıkış yapabilme hakkına sahip olursunuz. Avustralya Ticari Vize 3.6.12 aylık olarak seyahat edecek kişilere verilmektedir. Avustralya ticari vize alınabilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartlar ise şöyledir;

 • Sağlık ile ilgili tüm masrafları karşılayabileceğiniz finansal belgeler,
 • Avustralya’da kaldığınız süre boyunca kendinizi destekleyebileceğiniz maddi güç ve finansal kanıtlar
 • Ticari faaliyetler dışında herhangi bir sebeple Avustralya’da bulunmamanız gerekmektedir.

Avustralya Ticari Vizesi Alabilmek İçin Ticari Faaliyetler

Avustralya seyahatinizde ticari vize alınabilmesi için gerekli olan birtakım şartlar mevcuttur. Avustralya ticari vize alacak kişiler bu şartlardan herhangi birini sağlamazsa Avustralya ticari vize başvuru sonucu olumsuz olacaktır.

 • Alım veya satım gibi ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi,
 • İş toplantıları, konferans veya ticari fuarlara katılmak,
 • Avustralya’da şahsınıza ait bir işletmenin bulunması,
 • Avustralya’da bir şirketin veya kuruluş ile ortak anlaşmaların sağlanması,
 • Avustralya’da bulunan bir şirket veya kurumdan eğitim alınması gibi faaliyetler ticari vize alımında önemli şartlardır.

Avustralya ticari vize alınması için geçerli olan bu maddelerin tamamına Yedi Vize Turizm adresinden ulaşabilir ve sorunsuz şekilde vizenize sahip olabilirsiniz. 

Avustralya Ticari Vize Alımı

Avustralya ticari vize almak isteyen kişilerin önce sağlık muayenelerinden geçmeleri gerekmektedir. Yaptırmış olduğunuz sağlık muayeneleri 12 ay boyunca geçerli sayılmaktadır. Bunun yanında kapsamlı bir sağlık sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Avustralya’nın sağlık imkânlarından faydalanamayacağınızdan bu sigorta sizi Avustralya’da garantiye alacaktır. Avustralya ticari vizenizin onay alabilmesi için sizden istenen tüm evrakların tam ve eksiksiz olması büyük ölçüde önem taşımaktadır. Sizden istenen belgeleri ibraz ettikten sonra Avustralya Konsolosluğu başvurularınızı değerlendirmeye alacaktır. Tüm bu süreçte Yedi Vize Turizm merkezimiz Avustralya ticari vizeye ilişkin sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

Ticari Vize Avustralya
Avustralya Ticari Vize

Avustralya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Farklı ülkelerin konsoloslukları tarafından incelenen vizelerin onay alabilmesi için öncelikli olarak doğru evrak teslimi yapmak gerekmektedir. Bu bağlamda vize başvurusu için evrak teslimi oldukça önemlidir ve üzerinde titiz şekilde çalışmak lazımdır. Yedi Vize Turizm olarak bizler yapacağınız başvuruları hızlı şekilde hazırlamak ve tüm evrakları konsoloslukların talep ettiği şekilde sunmak için çalışmaktayız. Avustralya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi alabilmeniz için gerekli olan temel evrakları hazır bulundurmanız sizin faydanıza olacaktır.

Çünkü firmamız Yedi Vize Turizm üzerinden yapacağınız başvurularda temel bir takım evraklar talep edilebilir. Bu evrak kargaşası ile uğraşmamak için Yedi Vize Turizm sizler için yol gösterici olacaktır. Çünkü firmamız Avustralya aile arkadaş ziyareti vizesi alımında deneyim sahibi olan bir firmadır. Bu özelliği sayesinde firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Avustralya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Alımı

Arkadaş vizesi alarak siz de Avustralya’ya ziyaretçi olarak gidebilir ve bu güzel coğrafyaya sahip olan ülkeyi gezip gelebilirsiniz. Avustralya aile arkadaş ziyareti vizesi alımında doğru adımı atmak ve doğru şekilde işlem yapmak için öncelikli olarak işi bilen birine danışmak gerekir. Çünkü bu alanda pek çok kişi başvuru yaparak onay alacağını sanıp ret cevabı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak ve profesyonel bir şekilde adım atarak tam zamanında doğru şekilde işlem yapmak istiyorsanız hemen sizler de Yedi Vize Turizm aracılığı ile başvurunuzu tamamlayın, böylece hızlı ve kolay şekilde başvuru işlemleri tamamlanarak onay almanızın önü açılacaktır.

Avustralya Vize Alımında Ret Cevabı Alınırsa İzlenecek Yol

Vize başvurularını bireysel olarak yaptığınız zaman ret cevabı almanız muhtemel bir tablo olacaktır. Çünkü Avustralya aile arkadaş ziyareti vizesi alımı yaparken öncelikle bu işi bilen ve daha önceden defalarca vize işlemini onaylatmış olan bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Yedi Vize Turizm olarak bizler sizlere bu doğrultuda kaliteli hizmet sunarak profesyonel bir şekilde hizmet elde etmenizi sağlamaktayız. Sizler de vize başvurularınızı tamamlamak için bizimle iletişime geçerek doğru ve kesintisiz bir işleme adım atabilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Avustralya
Avustralya Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Avustralya Vizesi Gerekli Evraklar

Avustralya vizesi için hazırlanması gereken pek çok evrak bulunmaktadır. Bunlar alınacak olan vize türüne göre değişmektedir. Hatta konsolosluk kararı ile ek evrak da istenebilmektedir. Fakat bu yazıda genel olarak istenen Avustralya vizesi için gerekli evraklar nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

 • Fotoğraf: Başvuru sahibine ait olan güncel iki adet biyometrik fotoğraf.
 • Pasaport: Süresi on yılı geçmemiş ve en az iki adet boş sayfası olmalıdır. Yıpranmış veya eskimiş pasaportlar işleme alınmamaktadır.
 • Kimlik Fotokopisi: Başvuru sahibinin TC. Kimlik numarasının yazılı olduğu fotokopi.
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği: Nüfus müdürlüğünden alınmış başvuru yapan kişinin ailesinin de bilgilerinin olduğu belge.
 • Banka hesap dokümanları: son 3 ayın banka hesap dekontları banka yetkilisi tarafından imzalı ve kaşeli olmalıdır.

Yedi Vize Turizm Merkezimizden Avustralya vizesi için gerekli tüm evraklar listesini öğrenebilir ve vize türüne göre hazırlayacağınız evrakları listeleyebilirsiniz.

Avustralya Vizesi Biyometrik Veriler

Avustralya vizesi için başvuruda bulunan kişi biyolojik verileri belirlenen zamanlarda vermelidir. Bu biyolojik verilerin arasında parmak izi bulunmaktadır. Başvuru yapan kişi Avustralya Konsolosluğu ile iletişime geçip müsait bir gün belirlemeli ve parmak izini vermelidir. Ülkeye her giriş çıkışta parmak izi verilmesi zorunludur. Bu nedenle her vize başvurusunda sizden parmak izi istenmektedir. Avustralya Vizesi İçin Gerekli Evraklar listesinde yer alan parmak izi, konsolosluğa verilmeden ülkeye girişe izin verilmemektedir. 12 yaşından küçükler için parmak izi sistemi geçerli olmamaktadır. Avustralya seyahatine aile olarak giden kişilerin ayrı ayrı vize almaları gerekmektedir. Bu kişilerin hepsi parmak izi vermek zorundadır.

Avustralya Vizesi Eksik Evrak Sorunu

Avustralya vizesi için gerekli tüm evraklar listesini açıklamıştık. Avustralya vizesi için gerekli tüm evraklar hazırlanmadığı veya teslim edilmediğinde vize reddine sebep olmaktadır. Avustralya Konsolosluğu bu durumu asla kabul etmemekte ve değerlendirmeye bile almamaktadır. İstenen evraklar kişilerin tüm bilgilerini kapsayan delil niteliğinde evraklar olduğundan eksikliği sorun yaratacaktır. Avustralya vizesi için gerekli tüm evraklar teslim edilmeli eğer nerden alınacağı bilinmiyorsa veya takip etmek zor oluyorsa Yedi Vize Turizm adresinden bizlere ulaşabilir uzman ekibimizden bunları yapmasını isteyebilirsiniz.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Avustralya
Avustralya Vize Evrakları Ve Belgeleri

Avustralya Vize Formları

Avustralya ülkesine seyahat edecek kişilerin doldurması gereken bazı evraklar vardır. Bunlardan biri de başvuru formudur. Avustralya vize formları doldurulmadığı veya eksik doldurulması nedeniyle vize reddine sebebiyet vermektedir. Avustralya vize formları dikkatli bir şekilde İngilizce olarak doldurulması gereken evraklardır. Evraklar doldurulurken eksik veya yanlış bir bilgi verilmesi kişinin tüm uğraşlarını çöpe atması demektir. Bu sorunların sonucu maalesef ki vize reddi ile bitmektedir.

Avustralya Vize Formları online olarak doldurulabilmektedir. Hazırlanan belgeler scan şeklinde tarayıcıdan geçirilip sisteme yüklenmektedir. Böylece online başvuru işlemleri tamamlanmaktadır. Kişiler hazırlamış oldukları Avustralya vize formları bizzat elden de teslim edebilmektedir. Bu formlar hakkında uzman kişiler tarafından bilgilendirilmek ve hata yapmadan sorunsuz bir şekilde vize sahibi olabilmek için Yedi Vize Turizm merkezimizin profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Almak Zor mudur?

Avustralya vizesi için pek çok kişi başvuru yapmaktadır. Heyecanla beklenen vize sonuçları açıklandığında pek çok kişi mutlu olup hızlı bir şekilde seyahat planını uygularken kimisi de vize reddi yüzünden planlarını iptal etmektedir. Vize sonuçları tamamen Avustralya Konsolosluğu’nun inisiyatifinde olduğundan Avustralya vizesi almak biraz zor olabilmektedir. Bazı önemli noktalara dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bu yüzden Avustralya vize formları teslimini eksiksiz ve hatasız yapmalısınız. Vize reddine doğrudan sebep olarak eksik evrak ve yanlış bilgi gösterilmektedir. Hatta yanlış bilgi vermek bir suç bile sayılmaktadır. Kişilerin bu bağlamda dikkatli olmaları hem vize için hem de ekstra maddi kayıp yaşamamaları için önemli bir adım olacaktır. Yedi Vize Turizm sizlere uzman ekibi ile destek olabilir ve eksik evraklarınızın takibini yapabilmektedir.

Hangi Pasaport Sahibi Vize Almak Zorundadır?

Avustralya ülkesine seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının tamamı pasaport ayrımı yapılmaksızın vize şartına tabii tutulmaktadır. Bordo pasaport sahipleri, Yeşil pasaport sahipleri, Gri pasaport sahipleri ve Siyah pasaport sahipleri ülkeye giriş yapabilmek için vize almak zorundadır. Bu kişiler vize için başvuruda bulunmalı Avustralya vize formları eksiksiz bir şekilde teslim etmelidir. Yapılacak tüm işlem ve evraklar için Yedi Vize Turizm merkezinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Vize Formu Avustralya
Avustralya Vize Formu

Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği

Avustralya son yıllarda sunduğu eğitim imkanlarının fazla olması sebebiyle pek çok kişiye eğitim anlamında özel kolaylıklar sunan bir ülke pozisyonundadır. Avustralya sizler için eğlenceli ve keyifli bir ortam sunarak hem eğitim hem de gezi ve iş konusunda özel olanaklara sahip olan bir ülkedir.  Bu yüzden son yıllarda bir hayli popüler olan bir ülke konumundadır.

Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği ile vize sırasında talep edilen dilekçeyi hemen hızlı bir şekilde oluşturarak vize dilekçe örneğinizi hızlı şekilde doldurabilir ve temel önemli noktalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Avustralya vizesi dilekçe örneğinin doğru şekilde doldurularak kuruma sunulması, sizlere doğru zamanda onay almanızı kolaylaştırır. Bu yüzden Avustralya vizesi dilekçe örneği elde edebilmek için öncelikle bir Yedi Vize Turizm yetkilisi ile iletişime geçerek doğru şekilde dilekçe doldurma işlemi yapabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Nasıl Alabilirim?

Avustralya vizesi dilekçe örneği üzerinden referans alarak doğru şekilde vize başvuru dilekçesi doldurarak işe başlayabilirsiniz. Vize başvuru dilekçeniz ile birlikte sizler de anında talep ettiğiniz dilekçeye sahip olabilir ve kolay bir şekilde evraklarınızı elde edebilirsiniz. Avustralya vizesi dilekçe örneği sizlere doğru hizmet ve profesyonel bir kalite sunan özel bir dilekçe modelidir. Bu örnek dilekçeye Yedi Vize Turizm üzerinden ulaşabilirsiniz. Sistemimizde yer alan pek çok ülkeye nasıl girileceği ve ülkelerin detaylı şekilde bilgileri yer almaktadır. Böylece bizler Yedi Vize Turizm olarak sizlere vize alımınız konusunda daima profesyonel bir hizmet anlayışı ile buluşturmak için çalışıyoruz.

Avustralya Vizesi Kimler Almalıdır?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Avustralya ülke sınırları içine girişte vize almak zorunludur. Bu yüzden mutlaka vize işlemlerinizi seyahat tarihinizden çok önce tamamlayın. Seyahat süresine çok yakın tarihte yapılan başvuru işlemlerinde ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden olası ret alma ihtimalinizi değerlendirerek planınızı ona uygun yaparsanız ret aldığınızda tüm planı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ya da Yedi Vize Turizm üzerinden başvuru yaparak tüm ret gibi olumsuz faktörleri ortadan kaldırabilirsiniz. Avustralya vizesi ile ilgili tüm sorularınız için hemen Yedi Vize Turizm firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Vizesi Dilekçe Örneği Avustralya
Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği

Avustralya Vize Ücreti

Vize başvurusu yaptığınızda ödemeniz gereken  bir takım resmi ücretler ortaya çıkacaktır. Vergi ve benzer ödemeleri yaptıktan sonra makbuzunuzu vize başvuru aşamasında kuruma ibraz etmek üzere saklamalısınız. Böylece Avustralya vize ücretinizi ödeyerek bu özel başvuruyu yapmak üzere adım altmış olursunuz. Fakat Avustralya Vize Ücreti konusunda merak edenler mutlaka vardır. Avustralya vize ücreti ile ilgili olarak kesin ve net bir bilgi sunmak mümkün değildir.

Çünkü ücretler sürekli olarak değişmekte ve zamlanmaktadır. Avustralya vize ücreti ile ilgili olarak bilgi almak ve tüm taleplerinizi en doğru şeklide yerine getirmek için sizler de hemen bu özel fırsatlardan ve imkanlardan faydalanabilir hayal ettiğiniz hizmete hemen sahip olabilirsiniz. Bizler Avustralya vize ücreti konusunda sizler için profesyonel bir hizmet sunmak için çalışan bir ekibiz. Siz de hemen bu ekipten gerekli desteği alabilirsiniz.

Avustralya Vize Alımı Masraflar

Vize alımı konusunda bir takım belli masraflar vardır. Bu masraflar temel ödemeler ve giderlerdir. Bu giderleri net şekilde tanımlamak için Yedi Vize Turizm ekibi ile irtibata giriniz. Avustralya vize ücreti konusunda sizler de talep ettiğiniz profesyonel hizmete elde etmek ve hayallerinizi daha yakından yaşamak için sizler de bu kaliteli hizmete sahip olun.  Çünkü firmamız sizlerin taleplerini kısa yoldan sonuca ulaştıran özel bir vize danışmanlık firmasıdır. Avustralya vize ücreti konusunda sizleri en iyi şekilde bilgilendirecek ve diğer vize işlemleriniz için sizleri daima profesyonel şekilde yardım edecek olan firmamız hayal ettiğiniz güzellikte farklı ve özel bir işlemi size sunmaktadır.

Avustralya Girişte Vizesiz Giriş Mümkün Mü?

Bazı ülkeler kendi prosedürleri gereğince ülkeye vizesiz turist kabul etmemektedir. Bu gibi sebeplerle oluşabilecek her türlü sorun ve sıkıntıyı ortadan kaldırmak adına Avustralya ülkesi de önlem almaktadır. Bu yüzden vizesiz ülkeye girişler mümkün değildir. Avustralya’ya gezi ya da seyahat yapmak istediğiniz zamanlarda siz de Yedi Vize Turizm aracılığı ile hemen vize başvurusu yapabilir ve hayalini kurduğunuz vizeyi hemen elde edebilirsiniz. Bizler bu anlamda sizler için doğru hizmet sunmak için varız.

Vize Ücreti Avustralya
Avustralya Vize Ücreti

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemleri genellikle bir hafta ila on beş gün arasında sonuçlanmaktadır. Ancak vize işlemlerinin sonuçlanacağı tarih oldukça önemlidir. Çünkü olası bayram ve özel günlere denk gelmesi halinde vize başvuru süreci bir hayli uzayabilmektedir. Bu yüzden vize başvurularınızı yaparken bayram ve özel günlere denk gelmemesine özen gösterin. Avustralya vizesi alırken öncelikle olarak pek çok kişi işini son dakikaya bırakmakta.

Bu yüzden Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar gibi soruları sıklıkla aratmaktadır. Bizler Yedi Vize Turizm olarak sizlerin vize taleplerini hızlı şekilde çözüme kavuşturan bir firmayız. Firmamızda yer alan profesyonel ekip ve yetkinlik sahibi bireyler ile sizlere daima düzgün hizmet ve profesyonel kalite sunmak için varız. Avustralya vizesi kaç günde çıkar ve nasıl alınır gibi sorulara bir sonraki başlıkta cevap vereceğiz.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar Süresi Ne Kadar?

Avustralya vizesinin ortalama çıkarım süreci 7 ila 15 gün arasında değiştiğini söylemiştik. Avustralya vizesinin bu şekilde farklı zaman dilimine sahip olması aynı zamanda bireylerin başvuru sürecinde dikkatli olmasını gerektirir. Çünkü sürenin uzun olması vize işini son dakikaya bırakmamayı gerektirir. Son dakikaya bırakılan vize işlemleri sizlere daima büyük sorunları ve sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Bu bağlamda Avustralya vizesi kaç günde çıkar gibi sorularınız ve daha detaylı ve farklı sorular için hemen Yedi Vize Turizm ekibi ile iletişim kurarak taleplerinizi hemen iletin.

Hızlı Avustralya Vizesi Nasıl Alınır?

Bizler profesyonel kalite ve hizmet anlayışı ile çalışan bir ekibiz. Bu doğrultuda hizmet sunduğumuz kişilerin vize hakkında tüm soru ve gerekli işlemlerini sağlamaktayız. Bu yüzden profesyonel hizmet sunmak için varız. Hayal ettiğiniz hizmetlerden daha fazlasını sizlere sağlamak ve doğru şekilde hizmet almanız için ortam hazırlamak bizim için büyük bir memnuniyet. Sizler de hızlı vize almak için Yedi Vize Turizm ekibi ile iletişim kurarak evraklarınızı hemen teslim edin ve hızlı şekilde vize nasıl alındığına dair yetkililerimizden bilgi alın. Böylece Avustralya vizesi alımında gerekli tüm bilgiler ve talep ettiğiniz hizmetler sizlere kolay ve hızlı şekilde aktarılacaktır.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Avustralya
Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar

VFS Avustralya Vizesi

Başvurularınızı hızlı şekilde yaparak kolay şekilde başvuru takibi yapabilirsiniz. VFS üzerinden vize başvuru işlemlerini yapabilmek için öncelikle randevu talep etmeniz gerekmektedir. Randevusuz olarak başvuru mümkün olmayacağı gibi kuyrukta beklemenizin de önüne geçecektir.  VFS, vize başvuru sürecinde işlemlerinizi VİP olarak yapmanızı sağlayan ve aynı zamanda işlemlerinizi kolaylaştıran aracı bir kurumdur.

Bu kurum üzerinden başvuruda bulunduğunuzda işlemleriniz çok daha hızlı ve kolay şekilde sonuca bağlanacaktır. VFS Avustralya Vizesi üzerinden alındığı gibi aynı zamanda firmamız Yedi Vize Turizm üzerinden de kolay ve hızlı şekilde alınarak sonuca bağlanabilmektedir. Bu yüzden Avustralya vizesi talepleriniz için mutlaka firmamız yetkilileri ile irtibata geçerek doğru şekilde bilgi edinebilirsiniz.

VFS İle Hızlı Vize

VFS aracılığı ile vize işlemlerini hızlı bir şekilde yaptırmak isteyen ve acil yurt dışına çıkması gereken kişiler, hızlı bir şekilde vize alabilir. Sorunsuz olarak yapılan bu vize alma işlemi aynı zamanda Yedi Vize Turizm tarafından da yapılabilmektedir. Avustralya seyahatleriniz için gerekli olan vizeyi hızlı şekilde sahip olmak istediğiniz anlarda firmamızda yer alan yetkili kişilerden bilgi edinebilirsiniz.  Bazı vize başvuruları Avustralya Vizesi VFS üzerinden yapılmış olsa da konsolosluk ek süre istemektedir.

Bu durumda VFS ile profesyonel ve hızlı şekilde vize almanız mümkün hale gelmektedir. Bu sistem üzerinden olabildiğince hızlı şekilde vize talep edilebildiği gibi işlem sonucunda evraklarınızın tarafınıza kurye ile iletimi gibi bir seçenek de mevcuttur. Ancak Avustralya vizesi VFS alımı yaparken başvuru sonucunda evrak tesliminde kişinin şahsen başvurması ya da yetkilendirdiği bir kişinin başvurması istenir.

Avustralya Vizesi Vfs Global
Vfs Global Avustralya Vizesi

Vize Almanın Kolay Yolu

Vize almak pek çok kişi için özellikle evrak teslim süreci çok zor ve zahmetlidir. Bizler Yedi Vize Turizm olarak sizlerin bu evrak kargaşasına bir son vermek için varız. Profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz bu hizmet ile sizlere kesintisiz bir şekilde evrak temini sağlayıp vize işlemlerinizi olabildiğince kolaylaştırıyoruz. Siz de vize almanın kolay yolu olan VFS ile hemen vize almak için Yedi Vize Turizm üzerinden talep oluşturun.

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya Vizesi Nasıl Alınır?

Bir Okyanusya ülkesi olan Avustralya’ya seyahat edebilmek için bulunduğunuz konuma en yakın Avustralya Konsolosluğu ya da büyükelçiliğine randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir. Randevu sonrasında da sizden istenilen belgeleri randevu gününde teslim etmeniz şarttır.

Avustralya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Avustralya’ya seyahat etmek için vize alırken mutlaka gidiş sebebinizi belirtmeniz ve buna uygun olan belgeleri teslim etmeniz gerekmektedir. Bu belgelerde hiçbir eksiksiz olmaması, işlemlerinizin hallolması için önemlidir.

Avustralya Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Avustralya’da yaşayan aileniz, arkadaşlarınız ya da akrabalarınız varsa Aile Arkadaş Ziyareti vizesi alabilirsiniz. Bu vizeyi alabilmeniz için de başvuru sırasında mutlaka Avustralya’da yaşayan tanıdıklarınızdan davetiye almanız gerekecektir.

Davetiyeli Avustralya Vizesi?

Avustralya’da yaşayan aile fertleriniz, akrabalarınız ya da arkadaşlarınız varsa, seyahat için davetiyeli Avustralya vizesi alabilme hakkınız da vardır. Bu davetiye ile vize işlemleriniz de çok daha kısa sürede sonuçlanacaktır.

Avustralya Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Türkiye’deki Avustralya Konsolosluğu’nda vize için randevu almak istiyorsanız, öncelikle ilgili kurumun iletişim numarasından detaylı bilgi almalı sonrasında ise web sitesi üzerinden vize başvuru formu çıktısı alarak doldurmalısınız.

Avustralya Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Türkiye’den Avustralya’ya yapılan seyahatlerin nedenine bağlı olarak değişen vize işlemleri süreci, genellikle de en az 7 en fazla 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Avustralya Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Türkiye’den Avustralya’ya seyahat etmek isterseniz, Avustralya Büyükelçiliği’nin vize bölümünden Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 08.30 ve 12.00 Aralığında randevu alınabilmektedir.

Avustralya Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Avustralya Büyükelçiliği’nin görevleri arasında konsolosluk kayıtlarını yapmak, evlilik kayıtları, noterlik hizmetleri, yeni kimlik çıkartmak, çocuk doğumu ve ölüm sonrasında gereken işlemleri yapmak ve pasaport yenileme işlemleri yer almaktadır.

Avustralya Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

İş görüşmesi, iş seyahati, konferans, fuar gibi nedenlerle alınan Avustralya ticari vizesi için öncelikle başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Forumun eksiksiz doldurulmaması, vize işlemlerinin uzamaması ve ret cevap almaması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca gerekli tüm evrakların da eksiksiz olarak ilgili kuruma teslim edilmesi şarttır.

Avustralya Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Avustralya’ya gidiş nedeni ticari kaynaklıysa bunun için mutlaka davetiyenizin bulunması gerekecektir. Ticari Vize Davetiyesi olarak da isimlendirilen bu belgeye ticari amaçlı seyahatlerde ihtiyaç vardır.

Avustralya Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye’den Avustralya’ya gidişte ticari vize almak için hem sağlık hem de karakter gereksinimi bakımından yeterli olmanız gerekecektir. Ayrıca Avustralya’ya geçireceğiniz süre içerisinde maddi bakımdan kendinize yeterek finansal kanıtlarınız bulunmalı ve amacınız ticari faaliyetler temelli olmalıdır.

Avustralya Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Türkiye’den Avustralya’ya turistik amaçlı seyahat etmek istiyorsanız, vizeniz 7 ila 15 gün arasında çıkacaktır. Fakat bu süreç resmi tatil, büyükelçilik yoğunluğu gibi nedenlerle uzayabilmektedir.

Avustralya Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Avustralya vize başvurusu için Ankara’da yer alan Avustralya Konsolosluğu’na gitmeye gerek yoktur. Çünkü vize başvurusu günümüzde online şekilde web site üzerinden de yapılmaktadır. Ayrıca online olarak yapılan başvuruların önceliği de vardır.

Avustralya Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Avustralya vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken temel şey, gidiş nedeninize göre sizden talep edilen tüm evrakları eksiksiz olarak kuruma teslim etmenizdir.

Avustralya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Türkiye’den herhangi bir nedenle Avustralya’ya seyahat etmek için gereken vize başvuru formunu, konsolosluğun web sitesi adresinden kolay bir şekilde doldurabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Türkiye’den Okyanusya ülkesi olan Avustralya’ya seyahat edebilmek için ilk aşama olan vize başvuru formunun doldurma dili mutlaka İngilizce olmalıdır. Bunun için de temel İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekecektir.

Avustralya Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Avustralya vize başvuru formunu doldururken öncelikli olarak dilin İngilizce olmasına ve net ifadelerin yer almasına dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle de formda büyük harflerin kullanımına ve başvuru evraklarını destekleyen bilgilerin varlığına önem verilmelidir.

Avustralya Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vize işlemleri için Ankara Avustralya Konsolosluğu’na gitmeden yapmış olduğu online başvurunun ardından, gereken evrakları eksiksiz bir şekilde randevu gününde konsolosluğa teslim etmeniz gerekmektedir.

Avustralya Vize İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vize işlemlerinde Avustralya Konsolosluğu tarafından belirlenen tüm gerekli evrakları eksik olmadan teslim etmek en önemli husustur. Bu süreçte ayrıca seyahat tarihlerini de açıkça belirtmek gerekecektir.

Avustralya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Avustralya vize randevusu için Ankara Avustralya Büyükelçilik binasına 312 426 03 26 iletişim numarası üzerinden ulaşarak randevu alabilirsiniz. Fakat aramalarınızı hafta içi 09.00 ve 11.30 saatleri arasında yapmanız gerekecektir.

Avustralya Vize Randevusu Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vize randevusu alımında telefon edeceğiniz günün hafta sonu ya da resmi tatil ve bayram günleri olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Randevu gününde ise mutlaka istenilen tüm belgelerin eksiksiz olması sürecin onay alması açısından önem taşıyacaktır.

Avustralya Vize Ücreti 2021?

Avustralya’ya gidiş işinizi riske atmamak ve tüm vize işlemlerinizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız, Avustralya vize merkezi ile iletişime geçerek, fiyatlara dair de detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Avustralya Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Avustralya vize ücretini Avustralya Konsolosluğu ya da büyükelçiliğe başvuru sırasında ödemeniz gerekecektir. Ayrıca Avustralya vize merkezine de ödemeyi yaparak, adınıza tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Türkiye’den Avustralya’ya seyahat edebilmek için gereken belgelerden birisi de dilekçedir. Resmi bir belge olan dilekçenin örneğinden faydalanarak, kendinize uygun yeni bir dilekçe yazmanız da sizden bu süreçte talep edilmektedir.

Avustralya Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

Türkiye’den Avustralya’ya gidişte istenilen dilekçede özellikle ilgili konsolosluk ve departmana hitap etmek son derece önem taşımaktadır. Ayrıca seyahat tarihlerinin de net bir ifadeyle belirtilmesi şarttır.

Avustralya Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Avustralya vizesi almak için yazılan dilekçenin mutlaka İngilizce olarak yazılması gerekmektedir. Ayrıca dilekçenin net ifadeler içermesi de vize işlemlerinin onayı için son derece önemlidir.

Avustralya Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler 2021?

Avustralya seyahati için 6 ay geçerliliği olan pasaport, 2 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf, banka hesap dokümanları, vukuatlı nüfus kayıt örneği ve maddi durumu gösteren belgelerin olması gerekmektedir.

Avustralya Vizesi Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Avustralya vizesi almak için gereken dokümanlar arasında tapu, ruhsat, ehliyet belgelerinin fotokopileri, nüfus cüzdanı fotokopisi, seyahat sağlık sigortası, banka hesap dokümanları ve İngilizce hazırlanan vize dilekçesinin olması gerekmektedir.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Avustralya’ya seyahat edebilmek için gerekli olan Avustralya vizesi 7 ila 15 gün arasında çıkmaktadır. Fakat bu süre resmi tatil, bayram ve hafta sonlarının yanı sıra büyükelçiliğin yoğunluğuna göre de değişim gösterebilmektedir.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Avustralya vizesinin çıkış süreci 7 ila 15 gün olsa da sonrasında değerlendirme süreci de yaşanmaktadır. Bu da normal şartlarda 4-5 hafta gibi bir süreç gerektirmektedir.

Avustralya VFS Global Vize İşlemleri?

Avustralya vize işlemleri için VFS Global nitelikli bir düzeyde hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda Avustralya vize müracaatlarında bu firma aracılık etmektedir. Tam da bu noktada Yedi Vize sizlere danışmanlık hizmetleri sunarak, vizenizi pratik bir şekilde alabilmenizi mümkün hale getirmektedir.

Avustralya VFS Global Vize Randevusu Nasıl Alınır?

VFS Global uluslararası hükümetlerle vize konusunda çözüm üreten önemli bir markadır. Bundan dolayı Avustralya vize randevularında da bu firma aracılık etmektedir. Yedi Vize de vize başvuru randevusunun sorunsuz bir şekilde yapılması için etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Whatsapp
Hemen Ara
Başvuru Formu
Ülkeler
Scroll to Top