Vizesi Yeni Zelanda

Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır 2024?

Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır 2024? Türkiye’den Yeni Zelanda’ya seyahat edecek olan Türkiye vatandaşlarının Yeni Zelanda vizesi alması gerekmektedir. Seyahat edecek olan kişinin seyahat türüne ve amacına bağlı olarak Yeni Zelanda vizesi türleri farklılık göstermektedir. Yeni Zelanda vizesi başvuruları her tür vize için online olarak yapılmaktadır. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken evraklarınızı aslı kanıtlanabilir olmalıdır.

Eksik veya yanlış evrak teslimi yapmış olan Türkiye vatandaşlarının vize başvurusu reddi söz konusu olmaktadır. Yeni Zelanda vize türlerini şu şekilde sıralayabiliriz. Klasik ziyaretçi vizesi, çalışma vizesi, eğitim vizesi, aile birleşim vizesi, working holiday vizesi ve nitelikli göçmen vizesidir. Seyahat edecek olan kişinin mutlaka seyahat amacına uygunluk gösterecek olan vize türü için başvuru yapması gerekmektedir.

İçindekiler

Yeni Zelanda Vizesi İçin İstenilen Evraklar Nelerdir?

Yeni Zelanda vizesi alınması için evrakların eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Vize başvuru formu kadar teslim edilecek olan evraklarda başvuru sonucunu büyük oranda etkilemektedir. Yeni Zelanda seyahatini gerçekleştirecek kişi için Yeni Zelanda konsolosluğu tarafından gerek görülen birçok evrak talep edilmektedir.

Yeni Zelanda vizesi için gerekli evraklar şunlardır; kişinin pasaportu gerekmektedir. Sahip olunan pasaportun en az 6 ay geçerlilik süresinin olması gerekmektedir. Yeni Zelanda vizesi için yapılmış olan online başvuru formunun doldurulmuş olması gerekmektedir. Kişinin son 6 ay içerisinde çektirdiği güncelliğini koruyan arka fonu beyaz olacak şekilde çekilen fotoğrafı istenmektedir.

Kişinin nüfus cüzdanı ve vukuatlı nüfus kayıt örneği talep edilmektedir. Kişinin şahsına ait olan banka hesabının son 3 aylık güncel hesap dökümünü istenmektedir. Kişinin şahsen yapmış olduğu vize talep dilekçesi gerekmektedir. Seyahat edecek olan kişinin mesleki ve eğitim belgeleri istenmektedir.

Yeni Zelanda Vize Reddi Neden Olur?

Seyahate çıkacak olan kişi vize işlemlerinin en önemli unsuru olarak kabul edilen vize başvuru formunu yanlış ve eksik doldurduğu takdirde vize başvurusu reddi oluşacaktır. Kişinin seyahat sebebi ikna edici kabul görülmez ise başvuru reddi yaşanacaktır. Seyahate çıkacak olan kişinin Türkiye içeresinde aile bağlarının güçlü görülmemesi sebebiyle vize başvurusu kabul edilmeyecektir.

Vizesi Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Vize Başvurusu

Yeni Zelanda’ya seyahat ederek, bu ülkede kısa süreliğine yer almak isteyenlere gerekli desteği sunabilmekteyiz. Vize başvurularına dair hizmetlerimizi deneyimli kadromuz ve profesyonel hizmet anlayışımızla gösterebilmekteyiz. Yeni Zelanda vize işlemleri kapsamında bizimle iletişime geçecek olan herkesin kısa süre içerisinde bu süreci başarıyla tamamlamalarını sağlamaktayız.

Yeni Zelanda işlem sürecinin etkili bir şekilde ele alınmasını sağlayarak, ihtiyaç duyulan vizelerin rahatlıkla temin edilmesinde rolümüzü benimsemekteyiz. Bu sayede de profesyonel etkimiz sayesinde her zaman vize işlemlerinin en kısa süre içerisinde sonuçlanmasını sağlamaktayız. Daha detaylı bilgi almak isteyen herkesin bizimle iletişime geçebilmeleri ve ofislerimizi ziyaret edebilmelerine dayalı bir seçenek de sunabilmekteyiz.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu İşlemleri

Yeni Zelanda Vize Başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşların kısa bir süre içerisinde kendilerinden istenen belgeleri tedarik etmeleri gerekmektedir. Vize süreçleri esnasında hazırlık aşamaları son derecede dikkatli bir şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Sonuca doğrudan etki etmesinden dolayı bu evrakların eksiksiz, sorunsuz ve hızlı bir biçimde tamamlanması gerekmektedir.

Evrakların tamamlanmasından sonraki zaman zarfında Yeni Zelanda vizesi için randevu almak gerekecektir. Vize işlemlerini tamamlama konusunda Yeni Zelanda elçiliğinin son kararı vereceği bilinse de firma olarak genel anlamda bu işlemlerin olumlu yönde tamamlanması noktasında devreye girebileceğiz. Hatasız ve eksiksiz olarak vize başvuru evraklarını tamamlamaları konusunda da önemli bir yer tuttuğumuzu gösterebileceğiz.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Hizmetleri

Vize işlemleri kapsamında herhangi bir TC pasaportuna sahip olan vatandaşların gerçekleştirme imkanları bulunmaktadır. Bu tip işlemler vize başvuru merkezlerinden gerçekleştirilmektedir. Yeni Zelanda’ya seyahat etme hakkına sahip olacaklardır. Ancak bu süreçler her zaman kişilerin zorlu olarak ifade ettiğinden dolayı gerekli desteği de alabileceklerdir.

Vize başvurularına dair hazırlık aşamaları çerçevesinde firmamız da her zaman gerekli desteği verebilecek türde olacaktır. Kişisel ve ekonomik bilgileri içeren evraklarla beraber vize başvurularını tamamlamalarında gerekli yardımı sağlayabilmekteyiz. Her zaman Yeni Zelanda’ya gereken seyahat sürecine dahil olabilmek adına bu süreçlerin mükemmel ve hatasız bir şekilde tamamlanmasına dair bir süreci de hayata geçirecek türde hareket edeceğiz.

Vize Başvurusu Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Başvurusu

Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda’ya gitmek isteyen ve planlamalarını bu doğrultuda gerçekleştirmek isteyen kişilerin her zaman başvuru hakları bulunmaktadır. Vize işlemlerine dair başvuruların konsolosluk ve elçilikler kapsamında gerçekleştirilebilecektir. Bu süre zarfında istenilen evraklar arasında kalınacak olan süre zarfında Yeni Zelanda’ya uygun ekonomik şartlara sahip olması gerektiği ifade edilebilmektedir.

Aynı zamanda da kişisel bilgilerin de vize işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir. Bu tip kriterlere sahip olan kişilerin aynı zamanda da ispatlamaları durumunda da Yeni Zelanda odaklı olarak seyahat etme haklarına sahip olabilmeleri söz konusu olabilecektir. Böylelikle de devamlı olarak bu işleyişin bir parçası olunabilecek ve firmamızdan da gerekli destekler de alınabilecektir.

Yeni Zelanda Vize Başvuru İşlemleri

Yeni Zelanda’ya dair vize başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin 9 aya kadar bu izinlerini uzatabilmeleri durumu ortaya çıkabilmektedir. Vizenin geçerli olduğu süre zarfında Yeni Zelanda’nın farklı bölgelerini keşfetmelerinin yanı sıra oradaki yakınlarını ziyaret edebilme şanslarını da kullanabileceklerdir. Öte yandan eğitim hayatlarını da Yeni Zelanda içerisinde sürdürebilmek adına vize teminini gerçekleştirebileceklerdir.

Yeni Zelanda odaklı olan vize başvurularını bireysel olarak yapmamakla beraber, eşleri ve reşit olmayan çocukları da dahil edebilmek söz konusudur. Bu vizeyle beraber sadece Yeni Zelanda sınırları içerisinde kalacak olan kişilerin, başka bir ülkeye geçme hakları bulunmamaktadır. Bu noktadaki gerekli bilgiler firmamız kapsamında da her bir kişiye sağlanabilecek türdedir.

Yeni Zelanda Vize Hizmetleri

Yeni Zelanda’ya seyahat edecek olan kişilerin dikkat etmeleri gereken ana bir kural daha vardır. Vizeye sahip olsalar bile gerekli şartları taşımamaları halinde ülkeye girişlerine izin verilmemektedir. Vize alım süreciyle Yeni Zelanda’ya varıldıktan sonraki zaman zarfında hayat koşullarında değişiklik yaşanması durumu fark edildiği takdirde vizenin iptal edilmesi durumu söz konusudur.

Aynı zamanda da vize alınmasına rağmen parmak izi ve göz taramalarına izin vermemeniz durumunda da aynı kurallar yine uygulamaya konulacaktır. Öte yandan maddi gelirlerin kanıtlanamaması halinde de bu işleyiş yine devreye girecektir. BU yüzden mağdur olmamak ve gerçeği yansıtan evrakları hazırlamak son derecede önemli bir faktör olarak değerlendirilmektedir.

Vize İşlemleri Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda Vize Randevusu

Yeni Zelanda’ya dair vize başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin ilk konsolosluklardan randevu almaları gerekmektedir. Ancak bu randevu sürecine kadarki zaman diliminde de kendilerine belirtilen evrakları tamamlamaları istenmektedir. Bir hafta ya da 10 günlük zaman diliminde tüm evraklarını tamamlayarak, sunmaları adına bu tarihler kendilerine verilebilecektir. Bu yüzden bu evrak tamamlama sürelerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve randevu gününe de hazır olmaları istenmektedir.

Seyahat ya da ticari faaliyetleri doğrultusundaki planlamalarının aksamaması adına gerekli olan evrak ihtiyaçlarını eksiksiz bir biçimde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde evrakların eksik olmasından ötürü vize başvuruları reddedilecek ve tekrardan randevu almaları gerekeceğinden ötürü gecikme yaşamaları durumu ortaya çıkacaktır.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Randevuları Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda’ya dair vize işlemlerine yönelik olarak randevuları temin etmek için konsolosluklarının web sitelerinden faydalanabilmeleri mümkündür. Aynı zamanda da konsoloslukların aranması sonrasında da vize başvurularına dair randevu temin edilebilmesi söz konusudur. Öte yandan vize başvurusunda bulunacak olsa da yeterli zamanı ayıramayacak olan kişilerin bizimle iletişime geçerek, randevu sürecine kadarki zaman diliminde arzu ettikleri sonuçları temin edebilmeleri mümkün olabilecektir.

Böylelikle vize başvuru sürecindeki en önemli dönem olan randevular evresinde belgelerin eksiksiz olarak iletilmesi gibi bir durum da açığa çıkabilecektir. Planlara uygun olarak bu sürecin tamamlanabilmesine odaklı olarak hareket edilebilecek konumda yer alacaktır.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Randevuları

Yeni Zelanda vize başvurusuna dair randevu alacak olan kişilerin, gerekli bilgileri temin etmeleri de gerekmektedir. Randevu aldıktan sonra ne şekilde hareket etmeleri gerektiğine dair bilinçli olmasında firma olarak gereken şartları sağlayabilmekteyiz. Konsolosluklar tarafından istenilen vize sürecindeki belgelerin daha rahat bir biçimde temin edilmesi ve eksiksiz bir biçimde sunulması konusunda da önemli bir yer tutmaktayız.

Bu sayede de randevular sonrasında vize temininin mümkün olabilmesine dair sonuç alabilmelerine de vesile olabilmekteyiz. Her zaman gerekli kriterlere sahip bir firma olmamızdan dolayı, Yeni Zelanda vizesi almak isteyenlere doğru yönlendirmeler yapmaktayız. Bu sayede de seyahat ya da ticari faaliyetlerini gerçekleştirmelerinde de etkili olmaktayız.

Vize Randevusu Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Randevusu

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vizesi

Her ülkenin büyükelçiliği ile iletişim geçerek, vize işlemlerini gerçekleştirmek söz konusu olabilmektedir. Yeni Zelanda odaklı seyahat ya da ticari faaliyetlerin için de vize almak isteyen herkese gerekli şartların sunulduğu görülebilecek türdedir. Büyükelçiliklerdeki prosedürlere takılarak, herhangi bir aksaklıkla da karşı karşıya kalmak istemeyen her bir kişinin, tarafımızca belirtilmekte olan hizmetlerden faydalanabilmeleri de mümkün olabilmektedir.

Bu sayede de Yeni Zelanda vizelerine fazla uğraşmadan erişebilme durumu da görülebilecek türde yer alacaktır. Aynı zamanda da kişilerin bu tip vizelere erişimi konusunda farklı hizmetlerimiz de kendini gösterebilecektir. Amaçlarına bağlı olarak vize işlemleri düzenlenecek ve bu süre zarfında da istenilen sonuçlara ulaşılabilecektir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vizesi İşlemleri

Firma olarak tüm ülkelerde olduğu gibi Yeni Zelanda vizelerini de gündeme getirebilmekteyiz. Seyahat, eğitim ya da ticari işlemleri için Yeni Zelanda’ya gitme planları bulunan kişilerin, belirli bir zamanı vize süreçlerini de ayarladıkları görülebilmektedir. Ancak bu süre zarfında tam olarak istenilen kriterlerde bu sürecin tamamlanması konusunda devreye girebilmekteyiz.

Vize işlemleri esnasında gerekli belgeleri tam olarak istenildiği gibi hazırlamakta ve kesin olarak vize işlemlerinden olumlu sonuçlar alınacağını da ifade edebilmekteyiz. Her zaman mükemmel anlayışımızı, profesyonel çalışma arkadaşlarımızla beraber gösterebilecek ve bu evrede de sorunsuz bir işleyişi ortaya çıkarmaktan da geri kalmayacağız. Tam olarak belirtilen kriterlerde bu işleyişi hayata geçirebileceğiz.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vizesi Hizmetleri

Yeni Zelanda vize işlemleri esnasında kullanıcıların ne şekilde hareket ettiklerini bilmemeleri son derecede normaldir. Vize işlemlerine dair tüm bilinmesi gerekenleri kendilerine sunarak, bu noktada en büyük yardımcıları olarak görülebilmekteyiz. Finansal durumlarını gösteren belgelerinin yanı sıra pasaportlarına dair düzenlemeleri de gerçekleştirebilmekte etkili olabilmekteyiz.

Öte yandan Yeni Zelanda vize işlemleri esnasında konaklama tercihleri ve uçuş bilgileri hakkında da gerekli bilgileri temin edebilmelerini belirtmekteyiz. Farklı amaçlara sahip kişilere uygun olarak Yeni Zelanda vizelerini gerçekleştirebilmekteyiz. Ticari, eğitim ve ziyaret odaklı olarak gerçekleştirilecek olan bu işlemler esnasında rezervasyon ve uçuş bilgilerine dair detaylar da konsolosluklar tarafından talep edilebilmektedir.

Büyükelçiliği Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Büyükelçiliği Vize

Yeni Zelanda Konsolosluk Vizesi

Doğal güzelliklerinin yanı sıra farklı kültürleri içerisinde barındırmasından ötürü Yeni Zelanda her zaman ilgi çeken bir ülkedir. Bu yönden vatandaşlarımızın da tatil planlamaları esnasında Yeni Zelanda odaklı olarak seyahat işlemlerine dair planlamalar içerisinde oldukları görülebilmektedir. Ancak Yeni Zelanda’ya gidecek olan kişilerin önceden gerçekleştirmeleri gereken bir dizi süreçler de bulunmaktadır.

Yeni Zelanda’ya dair vize başvurularını gerçekleştirmekte ve bu izin belgesini temin etmek adına da detaylı bir çalışma yapmak durumunda kalmaktadırlar. Yeni Zelanda’ya dair vize işlemlerinde ciddi bir emek harcamamak isteyen ve zaman kaybetmeme amacı güden her bir kişiye gerekli desteği verebilecek türdeki bir firma olarak adlandırılmaktayız.

Yeni Zelanda Konsolosluk Vizesi İşlemleri

Yeni Zelanda vizesi işlemleri normalde çok zor olarak görülen bir süreç olarak ifade edilse de firmamızdan gerekli yardımların alınması sonrasında gerekli sonuçları elde etmek mümkün olabilecektir. Yeni Zelanda vizelerine dair konsoloslukların detaylı olarak belge talebinde bulunması da kişilerin bu süreçlerde bir hayli zorlanmalarının temel nedenidir.

Aynı zamanda da bu süreç esnasında eksik belge sunumu da sık sık görüldüğünden ötürü Yeni Zelanda vizesi temin işlemlerinde gecikme yaşanabilmektedir. Tüm bu unsurların önüne geçmek ve profesyonellerle çalışmak isteyenlerin genel olarak bizimle iletişim kurmaları doğrultusunda Yeni Zelanda vizelerini temin etmeleri gibi bir durum da an be an ortaya çıkabilecek türde yer alacaktır.

Yeni Zelanda Konsolosluk Vizesi Hizmetleri

Konsolosluk vizeleri doğrultusunda Yeni Zelanda’ya gidecek olan kişilerin farklı amaçları olabilecektir. Bu ülkeye turistik, ticari ya da eğitim amaçlarıyla gidecek olan kişilerin, amaçlarının farklılıklarına bağlı olarak vizelerini düzenlemelerinde devreye giren bir firmayız. Vize sürecinde gerekli olan evrakların ne şekilde temin edileceğini de belirterek, kılavuzluk hizmetlerimizi de gösterebileceğiz.

Aynı zamanda da Yeni Zelanda vizeleri esnasında da tüm evrakların İngilizce olarak hazırlanması gerektiğinden ötürü çeviri desteğimizi de belirtebilmekteyiz. Böylelikle Yeni Zelanda vize işlemlerinin tam olarak belirtilen kriterler içerisinde tamamlanmasına dayalı olarak hareket ederek, başvuru yapan herkesin bu izin belgelerini alabilmelerine odaklı olarak da hareket edebilmekteyiz.

Konsolosluğu Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Konsolosluğu Vize

Yeni Zelanda Turistik Vize

Turistik amaçlı olarak doğal güzellikleri ve kendine has kültürüyle ilgi çeken bir ülke olan Yeni Zelanda , son yıllarda revaçta olan bir konuma yükselmiştir. Bundan dolayı da vatandaşlarımızın bu konuda hareket ederek, bu ülkeye gidebilmek adına da birtakım uygulamaları hayata geçirmeleri gerekmektedir. Turizm odaklı olarak bu ülkeye giderek, farklı bir planlamaya dahil olabilmek adına da bizimle iletişime geçebileceklerdir.

Yeni Zelanda vizesi alabilmek adına 25 gün önceden konsolosluk ya da elçiliklere gerekli başvuruları yapabileceklerdir. Bu tip şartları sunabilecek olan firmamızdan danışmanlık hizmetlerini alarak, vize işlemlerinde gerekli desteği görebilmek herkesin arzu ettiği nitelikte olabilmesiyle de gündeme gelebilecek türde yer alacaktır.

Yeni Zelanda Turistik Vize İşlemleri

Yeni Zelanda’ya giderek rahatlıkla bu ülkede turistik amaçlarla bulunacak olan kişilerin, vize başvurularında bulunmaları gerekmektedir. Yapılacak olan başvurular esnasında firmamız da istenilen şartları profesyonel bir biçimde sunabilecektir. Seyahat işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin vize faaliyetleri evresinde niyetlerini de açıkça belirtmeleri gerekmektedir.

Bu süre zarfında aynı zamanda da kendilerine belirttiğimiz tüm evrakları da eksiksiz bir biçimde tedarik ederek, sunmaları da gerekmektedir. Gerek evrakların temin edilmesi gerekse de konsolosluklara sunulması aşamasında her an devrede olabilmekteyiz. Aynı zamanda da başvuruların ne şekilde sonuçlandığına dair bilgileri de kendilerine ileterek, bu işlemleri çözmenin en kısa yolu olarak tabir edilebilmekteyiz.

Yeni Zelanda Turistik Vize Süreci

Yeni Zelanda’ya gitmeyi planlayarak, bu ülke hakkındaki tüm meraklarını gidermek isteyen kişilerin vize planlamalarını da gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Vize planlamaları doğrultusunda da firmamızla iletişime geçerek, gerekli bilgileri rahatlıkla temin edebileceklerdir. Belgelerin daha rahat bir biçimde incelenmesi adı altında İngilizce düzenleneceği ve eksiksiz bir biçimde sunulacağı bir hizmet alabilmeleri de görülebilecektir.

Bizimle iletişime geçen her bir kullanıcımızın vize süreçlerini etkili bir biçimde işleyebilmekteyiz. Yazılı evrakların çeviri ya da noter işlemleri konusunda da gerekli faaliyetlerimizi yürütebilmekteyiz. Başvuru yapacak olan kişilere özel olarak hizmet vererek, onların durumlarına bağlı olarak da başvuru evraklarını hazırlama konusunda etkili bir tavır takındığımızı da kanıtlayacak türde hareket etmekteyiz.

Turistik Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Turistik Vize

Yeni Zelanda Ticari Vize

Uluslararası ticari faaliyetler içerisinde olan ve bu faaliyetleri için Yeni Zelanda’ya seyahat etmek durumunda kalan kişilerin ticari vizeler için başvuru yapmaları gerekmektedir. Ülkemizle Yeni Zelanda arasındaki seyahat işlemlerinde vize faaliyetleri olmazsa olmazlar arasında yer alabilmektedir. Vize işlemleriyle beraber, planlanan kadar gün içerisinde bu ülkenin herhangi bir noktasında hareket edebilmek söz konusu olabilecektir.

Yeni Zelanda ticari vizeleri adına ne şekilde hareket edileceği konusunda firma olarak danışmanlık hizmetleri verebileceğiz. Belirtilen süre zarfında vize işlemlerini gerçekleştirmek ve planlamalara uygun bir biçimde hareket etmek adına da devreye girebileceğiz. Bu sayede de Yeni Zelanda’yı kapsayan her bir vize işleminde olduğu gibi ticari izinler de etkimizi gösterebileceğiz.

Yeni Zelanda Ticari Vize Hizmetleri

Tarafımızca gerçekleştirilecek olan Yeni Zelanda ticari vize faaliyetlerimize başvuracak olan kişilerin belli amaçlara sahip olabilmeleri gerekmektedir. Bu amaçları doğrultusunda ticari vize başvurularında bulunabileceklerdir.

 • Yeni Zelanda menşeili ürün ya da hizmetleri satın almak.
 • Yeni Zelanda odaklı mal ve hizmetler için siparişleri teslim etmek.
 • Yeni Zelanda içerisinde düzenlenen toplantı, kongre ya da konferanslara katılım sağlamak.
 • Yeni Zelanda’da yer alan bir şirketten eğitim almak.
 • Yabancı şirketlerin Yeni Zelanda şubelerindeki personellere eğitim vermek.
 • Yeni Zelanda tarafından verilen resmi bir görevi yürütmek.
 • Yeni Zelanda içerisinde işletme ya da firma açarak; bunların yürütülmesini gerçekleştirmek.
 • Yurtdışı şirketlerinin yetkili temsilcileriyle faaliyet içerisinde olabilmek.

Yeni Zelanda Ticari Vizesiyle Neler Yapılır?

Yeni Zelanda odaklı olarak ticari vize alacak olan kişilerin 3 aya kadar bu ülke içerisinde kalma imkanları ortaya çıkabilmektedir. Böylelikle bu ülke içerisinde ticari faaliyetleri de gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda da 3 aylık süre zarfında bu ülke içerisinde eğitim görebilmelerine de olanak tanınmaktadır. Vize başvuruları esnasında kişilerin eşlerini ve reşit olmayan çocuklarını da ekleyebilme şansları bulunmaktadır.

Yeni Zelanda odaklı olarak ticari vize alacak olan kişilerin bizimle iletişime geçerek, bu süreci istedikleri biçimde yönlendirebilmeleri mümkün olabilmektedir. Vize konusunda da uzmanlarımız  devreye girebilecek olup; gerekli kriterleri sağlayabilecek bir konumda da yer almaktayız.

Ticari Vize Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Ticari Vize

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yurtdışına ziyaret amaçlı olarak çıkacak olan kişilerin de vize işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yeni Zelanda’da ikamet eden aile bireylerinin ya da arkadaşların ziyaret edilmesi de vize zorunluluğu içeren bir durum olarak tabir edilebilmektedir. Bu işlemleri konsolosluktan randevu tarihi alarak, sürecin daha da uzun sürmesi gibi bir gelişme yaşamak, sürecin aksamasına neden olabilecektir.

Bu sürecin herhangi bir problemle karşı karşıya kalmaması adına da firma olarak istenilen kriterlerde destek verebilmekteyiz. Yeni Zelanda’ya gidiş süreçlerine dair izin işlemleri 20 iş günü içerisinde tamamlanabilecek olup, profesyonel bir işleyiş sonrasında vizelerin alınması gibi bir durum her bir kişiye aktarılabilecektir.

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vize İşlemleri

Yeni Zelanda odaklı olarak seyahat işlemleri, firmamız nezdinde her zaman etkin bir pozisyonda gerçekleşebilecektir. Aile ya da arkadaş gibi yakınların ziyaret edilmesi sürecinde de konsolosluklara başvuru yapabilmek, herkesin yapabileceği bir eylemdir. Ancak bu süreç son derecede zorlu ve meşakkatli olarak tabir edilmesinden ötürü, genel olarak profesyonel bir destek almak da tavsiye edilmektedir.

Her zaman bu sürecin beklenen zaman zarfında tamamlanması ve 20 iş gününde bitirilmesi noktasında devreye girebilmekteyiz. İstenilen Yeni Zelanda vizelerinin temin edilmesini basitçe gerçekleştirebilmekte ve aile ziyaretlerini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmek isteyenlere de gerekli yardımı da ortaya koyabilmekteyiz.

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vize Hizmetleri

Yeni Zelanda’da ikamet ederek, hayatını burada sürdüren yakınlar ve akrabaları ziyaret etmek isteyenlerin amaçlarını konsolosluklara belirtmeleri gerekmektedir. Bu noktada da elçiliklerden gerekli evraklar hakkında bilgi sahibi olabilecek ve bu belgeleri temin etmek adına uğraş içerisine de girebileceklerdir.

Aynı zamanda da belge toplama sürecinde bir problem yaşamamak ve zaman kaybetmemek adına da firmamızdan gerekli desteği alabileceklerdir. İstedikleri an bizimle irtibat halinde olacak olan vatandaşlarımızın Yeni Zelanda odaklı olan izin belgelerinin teminini bekledikleri zaman zarfında tamamlamalarına dair bir sonuca eriştirmekteyiz. Aynı zamanda da bu evrakların İngilizce hazırlanması ve bazılarının noter tasdiki gerektirmesinden ötürü de tek elden bu olanakları hayata geçirebileceğiz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Yeni Zelanda Gerekli Evraklar

Yeni Zelanda’ya turistik ya da ticari olarak seyahatlerde bulunacak olan kişilerin, belli kriterleri içerebilecek türde hareket etmeleri gerekmektedir. Bu esnada firmamızla iletişime geçilmesi durumunda daha detaylı bilgileri alarak, bir yandan da vize süreçlerinin kesin olarak olumlu sonuçlanmasını sağlamaktayız. Genel olarak Yeni Zelanda vize başvurularında var olacak olan evrakların İngilizce olacağından dolayı, tarafımızca tercüman hizmetlerini de sunabilmekteyiz.

Hatasız bir biçimde tercüman işlemlerini de gerçekleştirmemizden ötürü de bu işleyişin tam olarak arzu edilecek şekilde olması da gerekmektedir. Hızlı başvuru süreçlerini sağlamak kadar, evrakların eksiksiz kalması noktasında da etkili bir yer tutmaktayız. Bu sayede de en makul sonuçları sağlayabilecek olan firmamız, herkesin Yeni Zelanda seyahatlerini gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır.

Yeni Zelanda Vizesi Gerekli Belgeler

 • Vize takip belgesi
 • Yeni Zelanda vize başvuru formu
 • Kimlik fotokopisi
 • Pasaport
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Adli sicil kaydı ve nüfus kayıt örneği
 • Vize alacak olan kişilerin erkek olması durumunda askerlik durum belgeleri
 • İngilizce olmak suretiyle vize talep belgeleri
 • İngilizce faaliyet belgesi
 • Kişisel banka hesap cüzdanları ve banka hesap dökümleri
 • Kira gelirleri belgeleri, tapular ve araç ruhsatları fotokopileri
 • Hotel ve uçak bileti rezervasyonları

Tüm bu belgelerin İngilizce olarak düzenlenmesi durumunda Yeni Zelanda vize başvurularında kayda değer olarak tabir edilmesi söz konusudur. Bu yüzden firmamızdan gerekli tercüme desteği de istenildiği süre zarfında alınabilmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi İstenilen Belgeler

Yeni Zelanda vizesi odaklı olarak yapılacak olan başvurularda kişilerin amaçlarına bağlı bir biçimde seyahat evrelerine göre değişkenlik gösteren talepler olabilmektedir. Yeni Zelanda

 Vizesine dair var olan evrak listeleri genel olarak konsolosluklar tarafından istenilen belgeleri kapsamaktadır. Aynı zamanda da istenilen belgelerin şahsen sunulmasına da gerek olmamaktadır. Firmamız her zaman konsolosluklarla başvuru yapacak olan kişilerin arasında aracı görevi görebilmektedir.

Başvuru esnasında belgelerin tam olarak verilmesi, vizelerin olumlu sonuçlarla edinebilmek için yeterli bir neden değildir. Yeni Zelanda Konsolosluğu tarafından verilen kararlar doğrultusunda vize alabilmek söz konusudur. Bu tip detaylara dayalı olarak gerekli girişimlerde bulunmak bu sürecin gidişatını etkileyebilecektir.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Evrakları Ve Belgeleri

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği

Yeni Zelanda’ya gidecek olan kişilerin vize işlemleri esnasında konsolosluğa dilekçe vermeleri gerekmektedir. Evraklarla beraber sunulacak olan bu dilekçe örnekleriyle beraber dikkat edilmesi gereken bazı konular da bulunmaktadır. Firmamız da dilekçe yazımı süre zarfında her bir kişiye gerekli desteği verebilecektir.

Bu sayede de vizelerin alım sürecinde dilekçe evresinde de gerekli kriterleri sağlayabilen bir firma olarak tanımlanmaktayız. Bu süre zarfında da dilekçeler içerisinde hangi nedenlerden ötürü Yeni Zelanda seyahatlerinde bulunulmak istenildiği ve ne kadar süre bu ülkede kalınacağına dair bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Tüm vize başvuru belgelerinin arasına eklenerek, bu süreçte önemli bir yer tuttuğu da ifade edilebilmektedir.

Yeni Zelanda Vize Dilekçesi

Yeni Zelanda’ya dair vize dilekçesi de önemli bir yer teşkil edilecektir. Yazılması esnasında bazı kriterlerin esas alınması gerekmektedir. İlk olarak Yeni Zelanda’ya yapılacak olan yolculukların amaçlarının yalın bir biçimde ifade edilmesi gerekmektedir.

Bu ülke içerisindeki etkinliklere dahil olunmasından da bahsedilmesinde fayda vardır. Aynı zamanda da Yeni Zelanda vize dilekçeleri esnasında o ülkede kalınacak olan tarihler hakkında da detaylı bilgiler verilmelidir. Aynı zamanda farklı bir ülkeye geçilmesi halinde de o bilgilerin de eklenmesi gerekmektedir. Öte yandan seyahat giderleri hakkında da bilgi verilerek, konaklama detayları da dilekçeler içerisinde yer alması gereken bir husus olarak da görülmesi gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vize Dilekçeleri

Yeni Zelanda vizelerini alacak olan kişilerin bazı durumlarda iki dilekçe sunmaları gerekebilmektedir. Bu tip durumların yaşanması genel olarak kişilerin SGK’lı bir biçimde çalışmasına bağlı olarak gerçekleşebilmektedir. Yeni Zelanda seyahatleri esnasında çalıştığı kurumlardan izin alındığını gösteren bir dilekçe daha belirtmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda da çalıştığı kurumların imzaları da bu dilekçelerde yer almalıdır.

Yeni Zelanda vizelerine başvuru yapacak olan kişilerin öğrenci ya da ev hanımı olması durumunda da yolculuk masraflarının kim tarafından karşılandığını belirtmeleri gerekmektedir. Sadece birinci derecedeki yakınlar kabul edilebilmekte ve bu konuda masrafların karşılanacağı doğrultusunda taahhüt verdiği bir dilekçenin de başvuru esnasında sunulması gereken bir ayrıntı olarak kabul görmektedir.

Vizesi Dilekçe Örneği Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği

Yeni Zelanda Vize Formları

Yeni Zelanda’ya odaklı olarak vize başvurularını gerçekleştirmek isteyecek olan kişilerin dilekçe ya da formları da doldurmaları gerekmektedir. Ancak unutulmaması gereken ana husus, bu dilekçe ve formların İngilizce olarak hazırlanması doğrultusundadır. Bu dilekçe ya da formları temin etmek isteyenlerin hem Yeni Zelanda elçiliklerinden hem de internet sitelerinden temin edebilmeleri son derecede kolaylıkla gerçekleşebilecektir.

Formların içerisinde başvuru yapan kişilere dair gerekli bilgi talepleri basitçe gerçekleştirilmektedir. Bu formlar içerisinde yer alacak olan bilgilerin kanıtlanması adına da farklı evraklarla desteklenmesi de gerekmektedir. Bu formların içerisinde detaylıca tüm bilgiler başvuru yapanlardan istenilecek ve eksiksiz bir biçimde doldurulması da gerekebilecektir.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formları

Yeni Zelanda vizelerine dair başvuru yapacak olan kişilerin amaçları doğrultusunda hazırlanmış olan formlara erişmeleri durumu söz konusu olabilmektedir. Yeni Zelanda seyahatlerini, eğitim, turistik, ticari ve ziyaret odaklı olarak gerçekleştirecek olan kişilere has formlar hazırlanmıştır. Bu formların doldurulması konusunda da firmamızla iletişime geçilerek, bizden yardım alınabilecektir.

Formlardaki istenen bilgilerin ne şekilde verilmesi gerektiği ve izlenecek olan yöntemler konusunda da gerekli desteğin verildiğini de söyleyebilmekteyiz. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olmamızdan dolayı Yeni Zelanda vizesini alacak olan kişilere gerekli yardımı da sağlayabilmekteyiz. Her zaman bu tutumumuzu sürdürebilecek ve gerekli ortamın oluşmasına da destek olabileceğiz.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Form Türleri

Yeni Zelanda’ya gitmek isteyen kişilerin farklı tiplerdeki formları doldurmaları gerekmektedir. Aynı zamanda da bu vize başvuru formları, istenilen belgeler konusunda da ipucu verebilmektedir. Genel olarak başvuru yapan kişilerin özel bilgilerini ve ekonomik durumlarını kapsamaktadır. Aynı zamanda da Yeni Zelanda’ya gidildiğindeki süre zarfında nerede kalınacağı ve seyahat süreçlerini ne şekilde gerçekleşeceğine dair bilgileri temin edebilecek türdeki evraklardır.

Aynı zamanda da bu başvuru formları kapsamında yer alan tüm soruların her zaman desteklenmesi ve evraklarla kanıtlanması da gerekmektedir. Bu yüzden hummalı bir süreç olmasından ötürü de en profesyonel desteği almak istemeniz durumunda da firma olarak gerekli şartları da sunabilecek türde varlık göstermekteyiz.

Vize Formu Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Formu

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Her vize işlemlerinin belli bir zaman diliminde tamamlanması kapsamında Yeni Zelanda vizeleri de benzerlik gösterebilmektedir. Bu sürecin belli bir zaman diliminde tamamlanmasından dolayı, seyahat planlamalarını yapan kişilerin bu hazırlık evresini de baz almaları gerekmektedir. Yeni Zelanda vizeleri tahmini olarak 20 iş günü içerisinde gerçekleşebilecektir.

Herhangi bir pasaporta sahip olan kişiler için genel olarak bu zaman dilimini ortaya konulmaktadır. Ancak bazı özel günler içerisinde ya da araya tatil girmesi durumunda vize alma sürecinde farklılık görülebilmektedir. Ancak her bir süre zarfına Yeni Zelanda vizelerine dair hareket edecek olan kişilerin hareket etmeleri durumu da tavsiye edilebilecek konumdadır.

Yeni Zelanda Vize Süreci

Yeni Zelanda’ya dair vize süreçlerinde profesyonel bir destek almak her zaman olumlu sonuçlarla karşı karşıya kalmanın temel nedeni olarak ifade edilmektedir. Yeni Zelanda vize sürecinde alanında uzman olan ekiplerimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra bu sürece dahil olmak daha da avantajlı bir başlangıç yapabilmenin önünü açacaktır.

Yeni Zelanda vize işlemleri esnasında randevu ve evrak tedarik etme süreçlerinin işinin ehli olan kişilerin desteğiyle tamamlanması konusunda firmamızla iletişime geçilebilecektir. Böylelikle bu süreçlerin aksamadan ve tam zamanında tamamlanmasına dayalı olarak hareket edebilmekteyiz. Sürekli olarak her bir Yeni Zelanda vize başvuru süreci esnasında da gereken desteği kendilerine sunabilmekteyiz.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri 2024

Yeni Zelanda doğrultusunda vize işlemlerini gerçekleştirmek isteyecek olan kişilerin, eksiksiz evrak teslimini sağlayabilmeleri söz konusudur. Aynı zamanda da vize işlemlerinin istenildiği gibi sonuçlanması evresinde de bu evrakların İngilizce olarak hazırlanması gerektiği de tarafımızca belirtilmektedir. Firma olarak her zaman vize işlemleri etkin bir şekilde sağlayabilmekteyiz.

Yeni Zelanda vize işlemlerinin 20 iş günü içerisinde çıkabilmesi adına evraklar önemli bir yer tutmaktadır. Ancak Yeni Zelanda elçiliklerinin tam teşekküllü olarak gerçekleştirilen başvuruları bile reddettiği görülebilmektedir. Tamamen elçilik görevlilerine bağlı olarak şekillenecek olan vize sonuçları, konusunda ne şekilde hareket ettiğimizi de belirtebilmekteyiz. Her zaman bu standartları koruyarak, herkesin Yeni Zelanda ziyaretlerini gerçekleştirebilmelerinde ideal bir konumdayız.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar

Yeni Zelanda Vize Ücreti

Yeni Zelanda’ya herhangi bir amaç doğrultusunda gidecek olan kişilerin başvuru süreci esnasında belgeleri hazırlamaları gerekmektedir. Bu tip belgeleri gerek konsolosluk binalarına giderek, gerekse de elektronik ortamda iletebilmeleri söz konusu olabilmektedir. Bu süreç esnasında en fazla dikkat edilen noktalardan bir tanesi de Yeni Zelanda vize işlemleri ücretleridir.

Yeni Zelanda vize ücretleri kapsamında elektronik ortamlardan da ödeme yapılabilmektedir. Banka kartı ya da kredi kartlarıyla beraber, vize harç ücretlerini yatırabilmek söz konusudur. Aynı zamanda da bu esnada pasaport onayları da gerekli hizmet ücretleri doğrultusunda gerçekleşebilecektir. Firmamız da bu noktada gerekli bilgileri sunarak, başvuru işlemleri esnasında bu rakamların ne standartlarda olduğunu gösterebilmektedir.

Yeni Zelanda Vize Fiyatları

Yeni Zelanda vize işlemleri kapsamında ortaya çıkan vize ücretleri, Yeni Zelanda Konsolosluğu’na ayrı ve yetkili olarak devreye giren firmamıza da ayrı olarak gerçekleştirilebilecektir. Bu ödemeler online başvuru sürecinde gerçekleştirilmekte ve harç ödemeleri doğrultusunda bu işlemlerin tamamlandığı da görülebilecektir.

Aynı zamanda da firmamızın Yeni Zelanda vizesi konusunda verdiği hizmetler de ücretlendirilebilmektedir. Vize işlemleri esnasında gösterilecek olan hizmetlerin yanı sıra pasaport kayıtlarına dayalı rakamlar da her iki kurum tarafından istenebilecektir. Vizelerin reddedilmesi ihtimali ya da başvurudan vazgeçilmesi halinde herhangi bir geri ödeme söz konusu olmayacağından dolayı, bu noktada kararlı davranmak da gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vize Fiyatları Hakkında Bilgi

Firmamız, aynı zamanda Yeni Zelanda vizelerine dair başvuru süreçleri hakkında bilgilendirici biri işleyişi de hayata geçirmektedir. Hizmetlerimiz doğrultusunda vize alımına kadar geçen her sürecin tarafımızca gerçekleştirilmesi söz konusudur. Başvuru yapan kişilerin durum ve amaçlarına bağlı olarak evrak listeleri ortaya konulabilecektir. Aynı zamanda da bu evrakların denetlenmesi de gerçekleşebilecektir.

Başvuru işlemlerinin titiz bir tavır takınılarak gerçekleştirilmesi sonrasında da vize başvurularının olumsuz sonuç alma ihtimali ciddi boyutlarda düşecektir. Yeni Zelanda vizesi ücretlerinin boşa gitmemesi ve zaman kaybetmemek adına bu noktada yeterli şartları her zaman sağlayabilmekteyiz. İstenilen her an Yeni Zelanda vizesi konusunda bizimle iletişime geçecek olan kişilerin uzmanlarımızdan faydalanmaları mümkündür.

Vize Ücreti Yeni Zelanda
Yeni Zelanda Vize Ücreti

Yeni Zelanda Vizesi (VFS Global)

Yeni Zelanda vizelerini göçmenlerin de alabilmeleri söz konusudur. Afrika ya da Ortadoğu kökenli olan kişilerin ülkemizdeki konsolosluklardan da Yeni Zelanda vizesi alabilmeleri söz konusudur. Ancak ülkemizde göçmen ya da mülteci statüsünde olmaları durumunda bu tip vizelere erişim hakları bulunmaktadır. Öte yandan firmamız da VFS Global kaynaklı olarak başvuru yapacak olan herkese gerekli desteği verebilmektedir.

Kendilerine pasaport ve vize işlemleri esnasında gerekli yardımı sağlamakla kalmayarak, aynı zamanda da istedikleri standartlara sahip bir biçimde de devreye girebileceğiz. Vize başvurusunda bulunacak ancak TC vatandaşı olmayan kişilere de gerekli şartları oluşturarak, Yeni Zelanda vizelerini temin etmeleri konusunda etkili bir konumda yer almaktayız.

Yeni Zelanda VFS Global Vizesi

Firma olarak sadece TC vatandaşlarının değil aynı zamanda da göçmen olarak tabir edilen kişilerin de Yeni Zelanda vizelerini almalarında yardımcı olabilmekteyiz. Kendilerini gerekli yönlendirmeler ışığında destekleyerek, bu süreçlerin en kısa sürede tamamlanmasında da destek verebilmekteyiz. Bu sayede de başarılı bir süreci tamamlamaları ve aksamadan Yeni Zelanda vizelerini temin edebilmeleri konusunda yeterli olanakları ortaya çıkarabilmekteyiz.

Vize işlemleri esnasında pasaportlarının güncellenmesi halini de gerekli durumlarda gerçekleştirebilmekteyiz. Evrakların temini ve denetlenmesi konusunda devreye giren bir firma olarak aynı zamanda da konsolosluklara sunulması noktasında da her zaman ideal sonuçları sunabilmekte de bilinen bir konumdayız.

Vfs Global Vizesi Yeni Zelanda
Vfs Global Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda VFS Global

Göçmenlerin farklı ülkelere giderek, bu ülkelerde daha uygun şartlarda yaşama isteklerine bağlı bir biçimde hareket ettikleri sık sık görülen bir durumdur. Yeni Zelanda da bu ülkelerden bir tanesi olarak ifade edilmekte olup, yeterli şartlara sahip olan göçmenlerin bu ülkeye vize alabilmeleri de söz konusu olabilmektedir. Yeni Zelanda vizelerine dair hareket edecek olan göçmenleri de gerekli yönlendirmeler ışığında hizmetlerimizi gösterebilmekteyiz.

Her zaman vize işlemlerinin gerçekleştirilmesinin yanı sıra arzu ettikleri ülkelere seyahat etmelerinde önemli bir yer tutabilmekteyiz. Pasaportlarına dayalı olarak da işlemleri gerçekleştirerek, öte yandan evraklara dayalı tercüman işlemlerini de hayata geçirmekteyiz. Aynı zamanda da teslim edilmesinden önceki zaman diliminde de denetlemelerini birden çok gerçekleştirmekteyiz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Zelanda Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda vizesi alabilmek için talep edilen evrakları eksiksiz hazırlayarak büyükelçilik veya konsoloslar aracılığı ile başvuru yapabilmektesiniz. Vize onaylarını büyükelçilik değerlendirerek kabul veya ret vermektedir.

Yeni Zelanda Vizesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yeni Zelanda vize başvurusu için oldukça yoğun talep bulunmaktadır. Ülkeye gidiş amacınıza yönelik olan evrakları doğru ve eksiksiz hazırlamaya dikkat etmelisiniz. Başvuru sırasında sorun yaşamak ve ret almamak için Yedi Vize firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Aile Arkadaş Vizesi Nasıl Alınır?

Aile ve arkadaş vizesi alabilmeniz için Yeni Zelanda’da yaşayan tanıdığınızın davet mektubu yazması gerekmektedir. Bu mektupta kimlik bilgileriniz, ülkeye neden geldiğiniz, nerede kalacağınız, seyahat bilgileriniz ve bu seyahati kimin organize ettiği gibi bilgiler yer almaktadır.

Davetiyeli Yeni Zelanda Vizesi?

Davetiyeli vize için Yeni Zelanda konsolosluk veya büyükelçiliğine ülke vatandaşı olan tanıdığınızın sizin ziyarete gelebilmeniz için detaylı bilgiler içeren bir mektup yazması gerekmektedir.

Yeni Zelenda Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevusu işlemleri için konsolosluk internet sitesi üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Gerekli yönlendirmeleri takip ederek formu eksiksiz doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yeni Zelanda Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Yeni Zelanda vize işlemleri diğer ülkelere göre biraz daha uzun sürede sonuçlanmaktadır. 25 ila 35 iş günü beklemeniz gerekmektedir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevusu almak için şahsen veya aracı kurumlar ile başvuru yapabileceğiniz gibi yine internet sitesi üzerinden de randevu oluşturabilirsiniz.

Yeni Zelanda Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Kimliklerin düzenlenmesi, önemli belgelerin düzenlenmesi, vize işlemleri büyükelçilik görevlerinden bazılarıdır.

Yeni Zelanda Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Yeni Zelanda’da iş yapabilmek için ticari vize gerekmektedir. Orada iş yapacağınız firmanın davetiye mektubu ve talep edilen evrakları eksiksiz olarak sunmanız gerekmektedir. Kendinizin ve firma çalışanlarınızın her türlü mali yükünü kaldıracak gücünüzün olduğunu belgele ile ortay koymanız ve firmanıza ait, kişisel bilgilerinizi vs eksiksiz sunmanız gerekmektedir.

Yeni Zelanda Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Yeni Zelenda ticari vize alabilmeniz için davetiye kullanımı gerekmektedir. Ülkede 90 günden az kalacak ve ticari faaliyetlerde bulunacak, eğitim verecek veya alacak, fuarlara katılacak iseniz bir firmanın daveti üzerine bu vizeden faydalanabilmektesiniz.

Yeni Zelanda Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Turistik vize alabilmek için standart evrakların yanı sıra ekstra evraklar talep edilmektedir. Turistik vizeniz ile 9 ay kadar ülkede kalabilmektesiniz. Başvurunuzu konsolosluklara veya büyükelçiliğe yaparak vizenizi alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yeni Zelanda turistik vize işlemleriniz 30 gün ila 60 gün kadar sürede sonuçlanabilmektedir.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Vize başvurularınız için konsolosluklardan veya büyükelçilikten başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden, aracı kurumlar yardımı ile veya posta yolu ile de başvuru yapmanız mümkündür.

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Başvuru için gereken evrakların eksiksiz olması, başvuru formunun istenen şekilde doldurulması ve pasaportunuzun 10 yıldan fazla kullanılmış olmaması, yıpranmamış olması ve boş sayfaları olduğuna dikkat etmelisiniz.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Vize başvuru formu talep edilen iki dilde, tükenmez kalem ile büyük harfler ile ve teslim edilen belgeleri doğrular nitelikte doldurulmalıdır.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Yeni Zelanda vize başvuru formu Türkçe ve İngilizce olarak doldurulmalıdır.

Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Yeni Zelanda vize başvuru formu doldurulurken okunaklı ve büyük harfle iki dilde de doğru beyanlar ile doldurulmalıdır.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vize başvurusu için istenilen belgeleri eksiksiz olarak hazırladıktan sonra ilgili ülkenin konsolosluk ve büyükelçiliklerine vize işlemleri için başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vize İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Yeni Zelanda Vize İşlemleri için sunduğunuz her evrak doğru ve eksiksiz olmalı tamamen gerçek ile örtüşmelidir. Aksi halde vize reddi alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevusu almak için kuruma ait olan internet sayfası üzerinden başvuru yapabilmektesiniz. Bireysel olarak randevu alabileceğiniz gibi Yedi Vize olarak sizin için bu süreci firmamızda gerçekleştirmektedir.

Yeni Zelanda Vize Randevusu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Vize randevusu yaparken evraklarınızın eksiksiz olarak teslim edilmiş olması gerekmektedir. Vize randevusu öncesinde gerekli ödemelerin yapıldığını da gösteren belgeleri evraklarınıza mutlaka eklemelisiniz.

Yeni Zelanda Vize Ücreti 2021?

Vize ücretleri her yıl yeniden düzenlenmektedir. Dilerseniz Yedi Vize firması olarak tüm işlemlerinizin takibini yaparak sorunsuzca vize almanızı sağlamaktayız.

Yeni Zelanda Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Konsolosluk veya büyükelçilik tarafından belirlenmiş olan hesaplara ödemeler havale ile veya nakit olarak yapılmaktadır. Ödeme belgelerinizi evraklarınıza eklemeyi unutmamalısınız.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

İlgili makama hitaben yazılması gereken, eksiksiz ce doğru olarak iki dil ile yazılması gereken ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı ve ülkeye neden gideceğinizi anlatan bir dilekçe oluşturmanız gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

İngilizce ve Türkçe olarak belirlenen niteliklere uygun olarak yazılması gerekmektedir. Yanlış veya eksik bilgi olmaması, büyük harfler ile okunaklı olarak yazılması gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Yeni Zelanda vizesi dilekçesi iki dilde yazılmaktadır. Türkçe ve İngilizce olarak uygun şekilde yazarak evraklarınız ile teslim etmeniz yeterli olmaktadır.

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Evrak Ve Belgeler 2021?

Vize başvurunuz için gerekli olan evrak ve belgeler;
·         Pasaport
·         Vize başvuru formu
·         Kimlik fotokopileri
·         Fotoğraf
·         Kişisel gelir beyanı
·         Nüfus kayıt örneği
·         Sabıka kaydı
·         Erkekler için askerlik durum belgesi
·         Mal beyanları
·         Banka hesap dökümleri
·         Seyahat sağlık sigortası
·         Otel bilgileri
·         Bilet bilgileri
Öğrenciler, ev hanımları, emekliler, çalışanlar, kamu personelleri için ekstra olarak evrak beyanı gerekmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Pasaport, kimlik fotokopisi, gelir beyanları, fotoğraflar, konaklama ve bilet bilgileri, adli evraklar gibi farklı dokümanlar talep edilmektedir.

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Yeni Zelanda vizesi genel olarak 25 ila 35 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Esasına vize süresini kısaltmak için profesyonel bir hizmet almak da şarttır!

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Evraklarınızı eksiksiz teslim ettikten sonra 1 ila 1,5 ay kadar beklemeniz gerekebilmektedir.  Vizeniz sonuçlandıktan sonra Yeni Zelanda seyahatinize başlayabilirsiniz!

Yeni Zelanda Redde İtiraz Vizesi Nasıl Alınır?

Eğer vize talebiniz ret edilmiş ise ilgili makam nedenini tarafınıza bildirmek zorundadır. Eksiklikleri gidererek yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Zelanda Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

Çalışma vizesi alabilmek için ilk olarak Yeni Zelanda’da bir iş yeri veya kurum tarafından işe kabul durumunuzu gösteren bir belgeniz olması gerekmektedir. Çalışma detayları ve iş hakkındaki tüm bilgiler istenen şekilde hazırlanarak teslim edilmelidir. Değerlendirmeleri göçmenlik bürosu yaparak vize alıp alamayacağınıza karar verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Whatsapp
Hemen Ara
Başvuru Formu
Ülkeler
Scroll to Top