Vizesi Galler

Galler Vizesi Nasıl Alınır 2024?

Galler Vizesi Nasıl Alınır 2024? Galler ülkesine yapılacak seyahatler için mutlaka Birleşik Krallık Vizesi alınması zorunludur. Bilindiği üzere Galler ülkesine vize alınması gerekli olan hallerde Birleşik Krallığı Vizesi kişilere verilmesi uygun görülmektedir. Bu ülkelerden alınacak olan vize UK vizesi olarak geçmektedir. Yani kısacası bu vizeyi aldıktan sonra rahatlıkla İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’yı seyahat edebilirsiniz. İngiltere vizesi ile tüm bu ülkelere giriş yapabiliyorsunuz. Galler vizesi diğer vizelerden farklı olarak tüm kişilerden alınması zorunlu olan vize türüdür.

Kısacası bir Schengen vizesi gibi değildir. Hususi ya da bordo, yeşil pasaport fark etmeksizin tüm kişilerden vize istenmektedir. Dolayısıyla ülkenin vize kurallarını iyi bilerek itinayla başvuru dosyası hazırlanmalıdır. Bu ülkelerden vize alabilmek için yatırılması gereken vize harcı diğer ülkelerin vize harcından oldukça fazladır.

İçindekiler

Galler Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Galler bilindiği üzere Birleşik Krallık vizesi adı altında ülkeye girişlerin yapılacağı bir ülke olup, birtakım özelliklere sahip olan kişilerden dahi vize talep edilen bir ülkedir. Bu Galler vizesi alınması için gerekli evraklar online sistem üzerinden eksiksiz olarak da yetkili kurumlara iletilebilir. Tüm evrakların eksiksiz olarak teslimi halinde vizenin onaylanma süreci kısalacaktır. Öncelikle vize için başvuru merkezlerinden online olarak ya da şahsen başvuru randevusu oluşturulmalıdır.

Galler vizesi gerekli evraklar şöyledir:

 • Online şekilde Vize başvuru formu İngilizce doldurulmalıdır.
 • Banka hesap cüzdanı
 • Başvuru yapan kişinin mesleki durumunu niteleyen evraklar
 • Ülkeye yapılacak olan seyahatin gerçekleşmesi için ulaşım ve konaklama rezervasyon belgeleri
 • Eğer kişi kendi aracıyla seyahat istiyorsa uluslararası ehliyet istenmektedir.
 • Kişisel evraklar
 • Pasaport ve vize talep dilekçesi
 • Kimlik fotokopisi ve aslı

Tüm bu belgeler eksiksiz olacak şekilde başvuru dosyasında bulunmalıdır.

Birleşik Krallık Vize Randevusunun Alınması

Birleşik Krallık içerisinde yer alan ülkelerden Galler vizesi alınması için öncelikle online sistem üzerinden randevu alınması gerekir. Randevusuz hiçbir işlem kabul edilmeyecektir. Galler vize başvuruları genellikle 15 iş günü içinde sonuçlanacak olup, erken başvuru tarihiniz vizenizin erken onaylanmasını sağlayacaktır. Yedi Vize firmamızla bağlantı kurarak kolaylıkla tüm vize başvuru işlemlerinizde size destek olmamızı sağlayabilirsiniz.

Vizesi Galler
Galler Vizesi

Galler Vize Başvurusu 

Turistik, ticari, aile akraba ziyaretleri için, Galler yolculuğu yapmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinizin sıkıntısız olarak yerine getirmesi adına, vize başvurularınızı yapmanız gerekecektir. Ziyaretlerinizin nedeni her ne olursa olsun vize ile ilgili başvuruların yapılması gerekmektedir. Böylelikle sıkıntısız bir şekilde ülke ziyaretlerini gerçekleştirmeye başlamış olursunuz. Vize işlemlerinde istenen her bir talebin yerine getirilmesi sağlanmalıdır. İçlerinden biri bile eksik olsa, vizenizi asla alamayacaksınız.

Bu yüzden vize başvurusu yapacak olanlarında mutlaka temkinli şekilde hareket etmeleri gerekecektir. Bu sayede vizenin de çok kolay şekilde alınması mümkün hale dönüşmeye başlamış olacaktır. Galler, merak edilen ve görülmek istenen yerlerden biridir. Fakat giriş yapmanız adına da vizenizin olmasını şart koymuştur. Yapacağınız basit adımlar sonrasında ise artık sizlerde ziyaretlerinizi sorunsuzca yapmaya başlayacaksınız. Galler Vize Başvurusu nereden ve nasıl yapılır gibi birçok sorularınıza yanıt bulacaksınız. 

 Galler Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birleşik Krallık adı altında geçen yerlerden biri de Galler’dir. Bu yere vizeniz olmadan kolunuzu sallayarak ne yazık ki giremezsiniz. Yetkili makamın vize şartı olduğu gibi bu konuda katı kuralları mevcuttur. Eğer sizlerde gerek iş gerekse de ziyaret amaçlı olarak gidecek olsanız bile, ize başvurunuzu yapmanız istemiyor. Bakıldığı zaman son dönemde ülkeye yalnızca turistik gezmeler yapmak adına gidilmiyor. Ticari faaliyetlerini sorunsuz şekilde yürütmek isteyenlerinde olduğu görülür.

Bu sayede vizenizi tek seferde almak isteyenler, yetkili makamın istediği her ne varsa yerine getirmeye çalışıyor. Fakat gideceğiniz amaç her ne ise, vize çeşitlerini o şekilde belirlemelisiniz. Galler vize başvurusu yapacak olan kişilerin, ellerinde mutlaka pasaportu olması gerekir. Makam tarafından eskiyen, yırtık, 10 yılı aşmış olan pasaportlar kabul görmüyor. Bu durumu bilerek hareket etmeli ve Galler vize başvurusu ona göre yapmalısınız. 

 Galler Vize Ziyaretleri Kaç Gün?

Galler yolculuğuna kaç gün izin veriliyor bilinmesi gereken konulardan biridir. Galler seyahatlerinizi 90 gün boyunca sorunsuz şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Fakat Galler girişi yapmanız adına Galler vize başvurusu için yapmanız gereken ise kaliteli firmalara başvurmanızdır. Yedi Vize ekibimizle sizlere vize konusunda yardımcı oluyoruz.

Vize Başvurusu Galler
Galler Vize Başvurusu

Galler Vize İşlemleri

Galler Vize İşlemleri bu ülkeye yapılacak seyahat için vize alınması halinde yapılacak olan işlemlerin tamamını ifade etmektedir. Öncelikle Birleşik Krallık olarak geçen ülkelerin Konsolosluğuna yapılacak olan başvurular için mutlaka randevu oluşturulmalıdır. Hiçbir vize işlemi randevu olmadan yapılamayacaktır. Randevu alınması için konsoloslukların ya da diğer başvuru merkezlerinin iletişim numaraları kullanılabilir ya da online sistem üzerinden de randevu oluşturulabilir. Sadece Konsolosluklardan değil diğer vize işlemlerini yapan ofislerden de vize başvuruları yapılabilmektedir.

Bu ülkeye yapacağınız seyahatler için öncelikle randevunuzu belirlemelisiniz. Özellikle randevunuzu seyahat tarihinizden bir önceki ay yapmanız sizin için yararlı olacaktır. Konsolosluklarda yaşanması muhtemel olan yoğunluklara veya sizin evraklarınızda yaşanabilecek birtakım pürüzlere göre vize başvurunuzun onaylanma süreci uzayabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için mutlaka vize randevularınızı erken tarihlerde almalısınız.

Galler Vize İşlemlerinde Randevu Nasıl Alınır?

Birleşik Krallık adı altında yer alan ülkelere yapılması planlanan seyahatler için birtakım vizelerin alınması İngiltere Konsolosluğu tarafından uygun görülmektedir. Gerek kısa süreli gerekse uzun süreli vizeler için her yıl konsolosluklar tarafından belirlenen vize ücretleri vardır. Alınacak olan vize için vize ücretinin ilgili kuruma yatırılması, bu dekontun da başvuru dosyasında saklanması gereklidir. Başvuru günü geldiğinde başvuru dosyasını başvuru merkezine eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Galler vize işlemleri için mutlaka randevunun oluşturulması gereklidir. Bu randevularda parmak izi, yüz tanıma gibi biyometrik ibrazların yapılması gereklidir.

Bu kısa süreli olan vize randevusu Konsoloslukların çağrı merkezlerini kullanarak yapılabildiği gibi online sistem kullanarak ta gerçekleştirilebilir. Konsolosluklara yapılacak olan başvurularda teslim ettiğiniz evrak dosyasında herhangi bir sıkıntıyla karşılaşılması durumunda yetkili kişiler sizlerden ek evrak isteyebilir. Ya da sizi mülakata çağırması durumunda oluşturulan gün ve tarihte konsolosluklarda ya da başvuru merkezlerinde olunmalıdır. Eğer sizin Galler vizesi alabilmeniz için herhangi bir pürüz bulunmuyorsa 15 iş günü içinde vizeniz olumlu sonuçlanacaktır.

Vize işlemleri hangi başvuru noktasında yapılırsa yapılsın mutlaka randevu sistemine göre kabul edilmektedir. Yedi Vize firmamızın iletişim numarasını kullanarak Galler ya da diğer Birleşik Krallığı kapsayan ülkelerden kolaylıkla Galler vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vize İşlemleri Galler
Galler Vize İşlemleri

Galler Vize Randevusu

Galler vizesi bu ülkeye seyahat edecek olan kişilerin almasının zorunlu olduğu vizelerdendir. Galler ülkesine giriş yapabilmek için kişilerin alması gerekli olan bu vize başvurusu için mutlaka Galler Vize Randevusu oluşturulmalıdır. Bu randevular genellikle online sistem üzerinden kolaylıkla oluşturulabilir. Seyahat tarihinizden ortalama bir ay öncesinde Galler vize randevusu oluşturmanız faydalı olacaktır.

Randevusuz olan hiçbir başvuru işlemi kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla vize başvurularının erken sonuçlanması için randevunun erken alınması büyük önem taşır. Özellikle konsolosluklarda yaşanması muhtemel olan gecikmelerden dolayı vize başvuru sonuçlarında ertelenmeler olabilir. Bu nedenle seyahat tarihinizin ertelenmemesi için vize randevu sürecinizi erken dönemlerde gerçekleştirebilirsiniz.

Galler Vizesinin Sonuçlanması Ne Kadar Sürer?

Galler vizesi alınabilmesi için mutlaka randevu alınması gerekmektedir. Randevusuz hiçbir şekilde vize başvuru işlemleri yapılmayacaktır. Galler vize randevusu sonrasında sizden istenen 2021 yılını kapsayan evrak listesine göre evraklarınızı hazırlamalısınız. Evraklarınızda herhangi bir pürüz yaşanmaması halinde Galler vizeniz 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Fakat bu sürecin daha hızlı ilerlemesi için Priority hizmetini de kullanabilirsiniz.

Bu servis hizmeti kullanılarak alınan randevular 5 ya da 6 gün içinde vize başvuruları sonuçlanacaktır. Normal şartlarda alınan vize ücretinin haricinde ayrıca bu hizmet için başvuru yapan kişiden ek ücret talep edilmektedir. Elbette konsolosluklarda birtakım aksaklıklar yaşanabilir. Normal süreç uzayabilir. Böyle durumlarla karşılaşılmaması için Priority servisi kullanılabilir.

Galler vize randevusu alınması halinde bu ülke için vize başvurusunda bulunulabilir. Vize başvurusu yapılması halinde kişiden birtakım evraklar istenmektedir. Bu evraklar sizi yansıtan tutarlı bilgilerden oluşmalı ve aynı zamanda yapılan seyahat türüne uygun olmalıdır. Vize başvuruları için yatırılan vize harcı kişiye ret halinde bile geri verilmemektedir.

Başvurusu ret edilen kişi yeni evraklarla birlikte yeniden Galler vize başvurusunda bulunabilir. Daha önceki dönemlerde almış olduğunuz ret cevabının nedenini ve eksik evraklarınızı yeniden düzenleyerek vize başvurunuzu yenileyebilirsiniz. Yedi Vize firmamızla irtibat kurarak sorunsuz ve strese girmeden Galler vizesi işlemlerinizi yaptırabilir ve süreci takip edebilirsiniz. Böylelikle kolaylıkla Galler vizesi sahibi olabilirsiniz.

Vize Randevusu Galler
Galler Vize Randevusu

Galler Konsolosluğu Vizesi 

Seyahat planınız Galler ise o zaman vize almak zorundasınız demektir. Çünkü konsolosluk tarafından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına yönelik vize uygulanıyor. Vize almak isteyen kişiler, Galler Konsolosluğu yoluna başvurmaları gerekiyor. Fakat vize başvurularınızı daha erkenden yapmanız sizin için daha mantıklı diyebileceğimiz bir çözüm yolu olacaktır. Bu sayede vizenizi de sorunsuz şekilde alma şansına sahip olacaksınız. 

Galler Konsolosluğu vizesi nasıl alınır, hangi yollar izlenmelidir şeklinde düşüncelere girebilirsiniz. Galler Konsolosluğu tarafından istenen bilgileri sizlerde eksiksiz şekilde hazırlamaya başlamanız gerekecektir. Tek bir belgenin bile eksik olması, Galler yolculuğunu imkânsız hale getirir. Çünkü vizenizin ne yazık ki geçersiz şekilde sayılmasına neden olacaktır. Vize başvuru işlemlerinizi bundan sonra şahsen yapmanıza gerek yoktur. Vize ile ilgilenen kurumlar tarafından vize süreci ele alınır. 

Galler Konsolosluğu Vize

Galler Konsolosluğu Vize ile bundan sonra sizlerde artık ülkeye ziyaretlerinizi kolayca yapmaya başlayabilirsiniz.  Galler Konsolosluğu başvurularını yaparak sizlerde artık vizenizi kolayca almaya başlayabilirsiniz. Galler ülkesine gitmek için hangi vize alınması tarzında düşünceleriniz olabilir. Bu zorlu süreçle ilgili olarak ekibimizde sizlere gerekli tüm desteğini sunmaya devam edecektir. Bu sayede vizenizi kolayca almanızı sağlayacaktır.

18 yaşından büyükseniz, Galler vizesini almanız için önünüzde hiçbir engel yoktur. Başvurularınızı çok kolay şekilde yapmaya başlayacaksınız. Vizelerin başvuru sürecine dair tüm aşamaların yerine getirilmesi gerekir. Bu süreç içerisinde ise Konsoloslukla bağlantılı şekilde hareket etmeye başlamanız gerekecektir.

Galler Konsolosluğu Vizesi İşlemleri

Galler Konsolosluğu vizesi işlemleri konusunda firmamıza başvurabilirsiniz. Bu sayede vizenizi artık kolayca almanıza yardımcı oluruz. Konsolosluğun istediği şartları mutlaka yerine getirmeniz gerekecektir. Vize başvurusu içinde yapmanız gereken ise 1 ay öncesinden başvurularınızı gerçekleştirmenizdir. Böylece seyahatlerinizi sorunsuz şekilde yapmaya başlamış olacaksınız. Firmamız, tüm vize sürecinde sizlere yönelik olarak destekler sağlar.

Böylelikle vizenizle ilgili problem yaşanılmasının önüne geçer. Galler vize almak isteyenler, seyahat planına uygun olan vize türünü seçmeleri gerekecektir.  Bundan sonra sizlerde vizenizi tek seferde almaya başlayacaksınız. Bundan böyle Galler ülkesine yolculuk planı olan vatandaşlarında yanında olduğumuzu kanıtlamaktayız. Yedi Vize ile artık vize sürecinin problemsiz şekilde yapılmasını sağlayabilir ve vizenizi alabilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Galler
Galler Konsolosluğu Vize

Galler Büyükelçiliği Vizesi

Galler ziyaretlerini yapacak olan kişiler için vize şart sunulmuştur. Eğer ki sizlerde ülkeye ziyaretlerinizi sorunsuz şekilde yapma amacı içerisindeyseniz vizenizi almanız gerekecektir. Vize aldıktan sonra ise ülkeye ziyaretlerinizi sorunsuz şekilde yapma şansına sahip olursunuz. Galler, konsolosluk yetkili makam tarafından istenen vize sonucunda gidebileceğiniz bir ülkedir. Bir pürüz yaşanmadan ülke ziyaretlerinizi yapmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken ise hemen vize başvurularınızı yapmaya başlamanız olacaktır.

Galler Büyükelçiliği Vizesi ile artık sizlerde vize işlemlerini tamamlayarak ülke ziyaretlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Vize başvuru sırasında sizden istenen tüm şartları da mutlaka yerine getirmeniz gerekecektir. Bu sayede olumsuz bir durum yaşanmadan ülkeye hem giriş hem de çıkış işlemlerinizi yapmaya başlarsınız. Fakat belirtilen süre zarfında ülkede kalmaya dikkat etmeniz gerekecektir.

Galler Büyükelçilik Vizesi Alınması

Galler ülkesine gidecek olan vize şartları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekecektir. Galler, merak edilen ülkelerden biri olarak ön plana çıkar. Üstelik ülkeye pek çok sebebe bağlı olarak gitmeye başlamanız da mümkündür. Sadece turistik değil tüm bunların yanı sıra ticari gibi faaliyetlerinizi de yürütmeye başlamanız zor olmayacak. Fakat gitme nedeninize bağlı olarak da alacağınız vize türüyle ilgili olarak bir değişiklik yaşanacak olduğunu söylememiz mümkün. Bu sayede vize türünü belirleyerek de artık ülkeye sorunsuz şekilde giriş yapmaya başlamış olursunuz. Galler Büyükelçiliği vizesi ile ilgili de kafanıza takılan bazı sorular söz konusu olabilir.

Bu süreç içerisinde de artık merak ettiğiniz her ne varsa güven duyacağınız uzman firmamız tarafından yerine getirilmeye başlanacaktır. Galler Büyükelçiliği vize işlemlerinden sonra ise ülkeye seyahatlerinizi sorunsuz şekilde yapmaya devam edersiniz. Vize alma işlemi oldukça kolaydır. Fakat burada önemli olan unsurlardan biri de mutlaka doğru firmaları seçmeniz olacaktır. Bu sayede zorluk yaşamadan da vize işlemlerinizi başarıyla tamamlamaya başlarsınız.  Galler Büyükelçiliği vizesi için hemen sizlerde firmamıza danışabilirsiniz.

Galler Büyükelçiliği

Galler ülkesinde, seyahatlerle ilgilenen kurum ise konsolosluktur. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan şartların mutlaka yerine getirilmesi gerekecektir. Yerine getirildiği zaman ise vizenizi kolay şekilde almaya başlamış olacaksınız. Galler Büyükelçiliği vizesi için yapmanız gereken ise kaliteli firmamızı tercih etmenizdir. Yedi Vize firmamıza dilediğiniz zaman zarfı içerisinde başvurabilir ve vizenizi alabilirsiniz.

Büyükelçiliği Vize Galler
Galler Büyükelçiliği Vize

Galler Turistik Vize

Galler Birleşik Krallık adı altında yer alan ülkelerdendir. Tıpkı Kuzey İrlanda ya da İskoçya ülkelerinde olduğu gibi Galler’e seyahat etmek isteyen kişilerden de vize talep edilmektedir. Kısa süreli vize türlerinden olan Galler Turistik Vize alınması bu seyahatler için zorunludur. Turistik geziler yapmak, bu ülkenin tarihini araştırmak ve yahut ülkeyi başlı başına tanımak isteyen kişilerin alması gerekli olan vize türüdür.

Turistik vize almak isteyen kişiler öncelikle konsolosluklardan ya da diğer başvuru noktalarından randevu almak yoluyla başvuru yapabilirler. Bu başvurular online sistem üzerinden olabildiği gibi aynı zamanda konsolosluklara şahsen gitmek yoluyla da yapılabilir.

Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Galler ülkesine ne amaçlı gezi yapılacak olursa olsun mutlaka seyahat yapacak olan kişiden vize istenmektedir. Bu vize için Konsoloslukların öngördüğü birtakım evraklar ve kriterler vardır. Öncelikle vize için mutlaka başvuru noktalarından ya da online sistem üzerinden randevu oluşturulması gerekir. Aynı zamanda hazırlanması gereken evraklar eksiksiz şekilde 2024 yılını içermelidir. Galler turistik vize için gerekli evrak listesi şu şekildedir:

 • Galler vize talep dilekçesi seyahat nedeni açıkça İngilizce olarak yazılmalıdır. 
 • Pasaport en az iki sayfası boş olmalıdır.
 • Biometrik iki adet fotoğraf
 • Vize başvuru formu
 • Ulaşım ve konaklama rezervasyon belgeleri
 • Kişinin mesleğiyle ilgili belgeler
 • Seyahat masraflarının karşılanabileceğini yansıtan banka hesap dökümü
 • Detaylı olacak şekilde gezi programı
 • Kişinin aracı varsa araç ruhsatı, evi varsa tapu belgesi

Tüm bu belgeler eksiksiz olarak vize başvuru dosyasında yer almalıdır. Eğer evraklarda yanlış bilgiler ve eksiklik fark edilirse bu durumda vize onayı süreniz uzayabilir ve sizlerden farklı ek evraklar istenebilir.

Online Galler Vize Başvurusu Nasıl Oluşturulur?

Galler turistik vize alabilmek için ilk olarak online sistem üzerinden randevu oluşturulması gerekmektedir. Resmi web sitesi üzerinden vize başvuru formu oluşturulması için öncelikle site üzerinden hesap oluşturulması gerekmektedir. Bu vize başvuru formunda seyahatin nedeni ve süresi açıkça belirtilmelidir. Ve ayrıca İngilizce yazılmalı ve imzalanmalıdır. Yedi Vize firmamızla irtibat kurarak tüm vize işlemleriniz için sizlere destek olmamızı bizlerden talep edebilirsiniz.

Turistik Vize Galler
Galler Turistik Vize

Galler Ticari Vize

Galler ülkesine yapılması gerekli olan seyahatler seyahatin nedeni ne olursa olsun mutlaka vize alınmasının zorunluluğu vardır. Gerek yeşil ve bordo ya da hususi pasaporta sahip olunsa bile yine de bu kişilerden de vize alınması gerektirmektedir. Galler Ticari Vize genellikle bu ülkeye yapılması planlanan iş seyahatleri için alınması gereklidir. Bu ülkede yapılan iş gezilerine ya da fuarlara, seminerlere katılım sağlayabilmek için bu vizenin mutlaka alınması gereklidir. Vize olmadan Birleşik Krallık adı altında yer alan ülkelere giriş yapılması söz konusu değildir.

Galler Ticari Vize Alınabilmesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Galler ülkesine yapılacak olan seyahatlerde mutlaka iş adamlarından ticari vize talep edilmektedir. Kısa süreli olan bu vize türü 90 günle sınırlandırılmıştır. Ticari vize alınması için öncelikle online sistem üzerinden randevu oluşturulması gerekmektedir. Bu ülkeye yapılması planlanan seyahatler için gerek çalışan kişiden gerekse şirket sahibi kişiden farklı evraklar istenmektedir. Dolayısıyla 2024 güncel evrak listesine ulaşarak tam olarak hatasız evraklarınızı hazırlamalısınız.

Galler Ticari vize evrak listesi şöyledir:

 • Ticari vize başvuru formu
 • Ticari vize için pasaport en az iki sayfası boş olmalıdır.
 • İngiltere Devletinden gelmiş olan davetiyenin aslı
 • Vize başvurusu yapan kişinin mesleğiyle ilgili evrakları
 • Vize başvurusunu yapan kişi eğer şirket sahibiyse şirkete dair evraklar
 • Finansal durumu yansıtan banka hesap dökümü
 • Ulaşım ve konaklama rezervasyonları
 • Kişiye ait araç varsa ya da farklı bir gayrimenkul tapu belgesi, ruhsat gibi belgeler
 • Erkekler için özellikle askerlik durumunu açıklayıcı belge
 • Vize talep dilekçesi

Tüm bu belgeler hazırlanırken özellikle de vize talep dilekçesinde seyahatin nedeni ve süresi tam olarak açıkça belirtilmelidir.

Galler Ticari Vize Biyometrik Veri Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

Galler ticari vize alabilmek için gerekli olan 2024 yılını içeren evrak listesi tam olarak başvuru dosyasında yer almalıdır. Ayrıca kişinin biyometrik bilgilerinin ibrazı gereklidir. Vize başvurusunda bulunan kişinin parmak izi ve yüz fotoğrafı ibrazını yapabilmesi için mutlaka vize başvuru merkezinde olması gereklidir. Dolayısıyla tüm vize sürecinizi sorunsuz yaşamak istiyorsanız Yedi Vize firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Ticari Vize Galler
Galler Ticari Vize

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Galler ülkesine yapılacak olan seyahatlerde mutlaka kişilerden vize istenmektedir. Dolayısıyla Galler vize başvurusu yapmak isteyen kişiler Birleşik Krallık adı altında yer alan ülkelere verilen vizeyi almak zorundadırlar. Bu vize UK vizesi olarak geçmektedir. Ve bu vizeyi aldığınız taktirde tüm İngiltere’yi ve diğer UK vizesi altında olan Kuzey İrlanda ve İskoçya gibi ülkeleri ziyaret edebilirsiniz.

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi bu ülkeye yapılması planlanan arkadaş ve aile ziyaretlerinde kişilerin almasının gerekli olduğu vize türüdür. Aynı zamanda bu vizeyi aldığınız zaman sadece yakınlarınızı ziyaret etmekle kalmaz bunun yanı sıra Tüm Birleşik Krallık ülkelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Galler ülkesinde bulunan yakınlarını veya ailesini ziyaret etmek için seyahat planı yapan kişilerden 90 günle sınırlı olan kısa süreli vize istenmektedir. 90 gün seyahat izni bulunan bu vizeyi almak için birtakım evrakları tam olarak başvuru dosyanızda bulundurmalısınız. Gerekli evrak listesi şöyledir:

 • Pasaport en az iki adet yaprağının boş olması gereklidir.
 • Kimlik fotokopisi
 • Güncel fotoğraf
 • Vize başvuru formu
 • Vize talep dilekçesi
 • Banka hesap dökümü
 • Ulaşım ve konaklama rezervasyonları
 • Başvuru yapan kişiye ait mesleki evraklar
 • Kişinin çalışma ya da eğitim hayatını gösteren finansal belgeler
 • Kişide araç varsa araç ruhsatı
 • Karşı ülkeden gelen davetiye
 • Eğer başvuru yapan kişi evliyse diğer kişilere ait evraklar

Tüm bu evraklar başvuru dosyasının içinde eksiksiz olarak yer almalıdır. Evraklarda herhangi bir pürüz yaşanması durumunda başvuru yapan kişiden farklı ek evraklar da istenebilir. Tüm evraklarda ve Galler aile arkadaş ziyareti vizesi için oluşturulan talep dilekçesinde tutarsız bilgiler yer almamalıdır. Böyle durumlarda konsolosluk sizinle görüşme talep edebilir.

Aile Arkadaş Ziyaretleri Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Galler aile arkadaş ziyareti vizesi bilindiği üzere kısa sürelidir. 90 günle sınırlandırılmış olan bu vize uzun dönem bu ülkede kalmak isteyen kişilere göre olmayıp, uzun dönemler için farklı vizelerin alınması gereklidir. Vize işlemleriyle ilgili tüm detayları Yedi Vize firmamızla irtibat kurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Galler
Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Galler Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Galler ülkesine gidecekseniz, evraklarınızı mutlaka tamamlamanız gerekir. Bu süreçte özellikle evrak eksikliğinin olmamasına dikkat edilmelidir. Eksik evrak durumu olursa, vizenizin olumsuz şekilde olma durumu ise kaçınılmaz olmaya başlayacaktır. Kimse böyle bir tabloyla karşı karşıya kalmak istemez. O zaman yapmanız gereken ise evrakları tam ve doğru bilgilerle hazırlamanızdır.

Ayrıca dilekçenizde ve başvuru formunuzda belirteceğiniz bilgilerin, evrak belge sırasında da aynı olması gerekir. Eğer ki zıt bir bilgiler teşkil edilirse, Galler yetkili makamı tarafından olumlu şekilde görülmeyecektir. Başvuru formunun da doğru bilgilerle mutlaka doldurulması gerekecektir. Galler vizesine bundan sonra yolculuk yapmanız zor olmayacak. Galler Vizesi İçin Gerekli Evraklar nelerdir diye öğrenmeli ve ona göre hazırlamalısınız.

Galler Vizesi İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması

Birleşik Krallık ziyaretlerinizi bundan sonra sizlerde yapmak için evrakları hazırlamalısınız. Gerekli ön görülen evrakları mutlaka tamamlamanız gerekecektir. Eksik belge evrak olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Galler ziyaretlerinizin hüsranla sonuçlanmaması adına mutlaka sizden istenen her neyse, yerine getirilmesi gerekiyor.

Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri, evrakların güncelliğini koruyor olmasıdır. Bu yüzden vize için evraklar hazırlanırken dikkatli davranmanız da yarar olacaktır. Bu sayede vizenizle ilgili olarak bir pürüz yaşanma durumu oluşmaz. Tam aksine ülkeye çok kolay şekilde ziyaret edebilirsiniz. Galler vizesi için gerekli evraklar yoluna hemen sizlerde başvurun. Evraklarda neler isteniyor, evrak teslimi nasıl yapılır şeklinde bilgiye sahip değilseniz o zaman firmamızı arayarak bilgi almanız mümkün olacak.

Galler Vize Şartları Neler?

Galler vizesi için gerekli evraklar hazırlanması gerekiyor. Tek bir tanesi eksik olursa, vizeyi alamazsınız. Sizden istenen evrakların neler olduğunu merak ediyorsanız hemen şu belgeleri hazırlamaya başlamanız gerekecek.

 • Pasaport
 • Nüfus cüzdan fotokopisi
 • 2 adet biometrik fotoğraf
 • Dilekçe
 • Başvuru formu
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi
 • İş için gidecek olanların SSK dokümanları

Galler vizenizle ilgili bir sıkıntı yaşanmadan ülke ziyaretlerini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. O zaman yapmanız gereken ise vizeniz için istenenleri yerine getirmeye başlamanızdır. O halde hemen sizlerde, Yedi Vize yoluna başvurun vizenizi sıkıntı ile karşılaşmadan kolayca almaya başlayın.

Vize Evrakları Ve Belgeleri Galler
Galler Vize Evrakları Ve Belgeleri

Galler Vize Formları

Galler ve diğer yurt dışı ülkelerine gidecek olanlar için başvuru formu doldurulması gerekir. Galler seyahatlerinizi yapmak istiyorsanız, başvuru formunuzu hemen hazır etmeye başlayabilirsiniz. Başvuru formunu, başvuru yapacak olan kişi doldurmalıdır. Form doldurma işlemlerinin şahsen yapılması gerektiğinin altını çizmemiz gerekir. Öyle ki bir başkası tarafından form doldurmayınız.

Başvuru formunda adınız soyadınız, adresiniz, neden ülkeye gitmek istediğiniz gibi birtakım sorular yer alır. Form da başvurularınızı yaparken de gitme amacınızı belirtmeniz gerekecektir. Aynı zamanda da Galler ülkesine yolculuğun amacını, dilekçenizde de belirtmeniz gerekecektir. Galler Vize Formları mutlaka doldurulması ve yetkili makama iletilmesi gerekir. Başvuru formunuzu doldururken de, takıldığınız ya da öğrenmek istediğiniz kısımlar olabilir. O zaman yetkili kurumumuza danışarak bilgi alabilirsiniz.

Galler Vize Form Doldur

Galler seyahatlerini yapacak olanlar, form doldurma işlemlerini gerçekleştirmelidir. Form doldurup iletmenin şahsen mi yapılacak olduğu merak konusudur. İlla ki giderek vize başvuru formunuzu elden vermenize gerek yoktur. Başvuru formunuzu internet üzerinden de kolayca yapmaya başlamanız zor olmayacaktır. O halde hemen sizlerde başvuru işlemlerinizi başlatmak adına, Galler vize formları doldurmaya da başlayabilirsiniz. Başvuru formunun yanı sıra dilekçe ve sizden istenen diğer evraklarda iletme işlemlerini firmamız gerçekleşmektedir. Bundan sonra başka yerlere gitmenize gerek kalmaz. Profesyonel bir şekilde bu işi gerçekleştiren firmamızla, bilgileriniz yetkili makama sorunsuzca ulaştırılmış olunur.

Galler Form ve Başvuru

Galler vize formları doldurduktan sonra iş bitmiş sayılmıyor. Aksine daha da zorlu bir süreç başlıyor diyebiliriz. Vize ücretinin yatırılması, istenen belge ve evrak hazırlığı da tamamlanmalıdır. Galler ülkesine bundan sonra sorunsuz şekilde gitmek istiyorsanız, tüm bu belirtmiş olunan şartları da yerine getirmeniz gerekiyor. Galler vize başvuru formu ile evrak, dilekçe içerisinde yer alan bilgilerin aynı olması gerekiyor.

Birbirinden farklı bilgilerin içermesi, vizenizi sıkıntıya sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Vatandaşlarımız genelde, vize işlemlerinde telaş yaparken bazı kısımları atlayabiliyor. Bu yüzden profesyonel kişiler tarafından bu sürecin hem yürütülmesi hem de kontrolü yapılmalıdır. Sektörde en iyi hizmetleri sunarak farkını ortaya koyan Yedi Vize, vizenizi problem yaşamadan almanızı sağlıyor.

Vize Formu Galler
Galler Vize Formu

Galler Vizesi Dilekçe Örneği

Yurt dışına gidecek olan vatandaşlarımız için ülkelerin bazıları, vize şartı koyuyor.  Vizeniz olmadan ne yazık ki ülkeye girişleriniz mümkün olmuyor. Bu yüzden dolayıdır ki yapmanız gereken vize prosedürlerini yerine getirmeniz olacaktır. Vize şartı koyan ülkeler dediğimiz zaman ise onlardan biri olarak da karşımıza Galler çıkıyor. Galler ülkesine giriş yapmanız için, vize almanız gerekecektir. Eğer ki vizeniz geçersiz sayılmış ya da alamadıysanız ülkeye giriş yapamayacaksınız. 

Galler vizesi içinde yer alan dilekçe şartını da atlamamanız gerekiyor. Ülkeye gidebilmeniz için dilekçeniz hazır olmalıdır. Dilekçenizi hazırlarken de açıklayıcı olmasına dikkat ediniz. Özellikle dilekçenizde neden seyahat ediyorsunuz, masraflarınız kim tarafından karşılanacak belirtmelisiniz. Galler Vizesi Dilekçe Örneği incelemesi yaparak da, dilekçenizi çok kolay şekilde hazırlamaya başlayabilirsiniz. Galler ülkesine bundan sonra sorunsuz şekilde ziyaretlerinizi yapmanız sizin adınıza zor olmayacak.

Galler Vizesi Dilekçe Nasıl Hazırlanır?

Ülkeye farklı amaçlar nedeniyle gidiyor olabilirsiniz. İş yapmak ya da bir yakınınızı görmek istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken, Galler vizeye dair başvuru işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmeye başlamış olacaksınız. Galler vizeniz için istenen dilekçenizi istenecek kriterde hazırlamaya mutlaka dikkat etmelisiniz.

Vize için istenen tüm şartları yerine getirmenizle birlikte, vizenizi kolayca almaya başlamanız zor olmayacak. İlk defa vize için dilekçe hazırlayacak olabilirsiniz. Doğal olarak böyle bir durumda, acemilik yaşama gibi durumlar söz konusu olabilir. O zaman yapmanız gereken ise, daha önce yazılmış olan Galler vizesi dilekçe örneği incelemenizdir. Örnek, firmamızda yer aldığından dolayı hemen bizimle bir görüşme yapmaya başlayabilirsiniz.

Galler Vizesini Nasıl Alabiliriz?

Galler vizesini almak istiyorsanız, dilekçenizi hazır etmeye başlayabilirsiniz. Galler ülkesine gitmek isteyenler, dilekçelerini Konsolosluğa sunmaları gerekecektir. Dilekçe yazacak olanlar, dilekçe dilini ise İngilizce olarak yazmalıdır.  Galler vize işlemlerinden sizlerde artık sorunsuz şekilde çıkmak istiyorsanız, doğru yerlerden destek almaya başlamalısınız. Galler vizesi için yapmanız gereken ise gerekli belgelerden tutunda dilekçeye kadar her şeyin hazır olması gerekecektir. Galler vizesi dilekçe örneği konusunda da yardımcı oluyoruz. Yedi Vize firmamız, Galler ülkesine gidecek olanlara da tek seferde vize aldırıyor.

Vizesi Dilekçe Örneği Galler
Galler Vizesi Dilekçe Örneği

Galler Vize Ücreti

Galler ülkesine gidecek olan kişiler vize için belirlenmiş olan ücreti ödemelidir. Vize ücreti ne kadar olarak belirlendiyse, ücretin eksiksiz olarak yatırılmasına da mutlaka dikkat edilmelidir. Bu sayede herhangi bir olumsuz durum yaşanmadan vizenizi sorunsuzca alma hakkını elde etmeye başlamış olursunuz. Çünkü vize şartlarına bakıldığı zaman onlardan biri olarak ücret kısmı yer alıyor diyebiliriz. Bu sayede vizenizle ilgili sürecin sorunsuz şekilde yerine getirilmesini sağlamış olacaksınız.

Galler vizesi şartları içerisinde ücretin ödenmesi de yer alır. Aynı zamanda ücret ödeme işlemlerinizi yaptıktan sonra ise dekontunda istenen belgeler arasında yer alması gerekecektir. Bu sayede vize için ödeme yapmış olduğunuzu kanıtlamış olacaksınız. Vize ücretini bundan sonra hemen yatırarak, sizden istenen diğer belgelerin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Galler Vize Ücreti ne kadar olduğunu merak ediyorsanız, firmamızı arayarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Galler Vizesi Ücretleri Ne Kadar?

Vatandaşlarımızın yurt dışı hayali olurken, gitmek istenen ülkeler arasında Birleşik Krallık yer alabilir. Fakat buralara kafanızın estiği gibi gidemeyecek olduğunuzu unutmamalısınız. Yapmanız gereken ise sizden istenen şartları da sorunsuz şekilde yerine getirmeye başlamaktır. Bu sayede ülkeye yolculuk yapacak olan kişilerin engel durumu karşılaşmaları söz konusu olmaz. Galler vize ücreti her sene enflasyona bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Bu sebepten dolayıdır ki vize ile ilgili olarak değişkenlik durumu söz konusu olabiliyor.  Galler vizesi için belirlenen ücretler ise, Konsolosluk tarafından belirlenmektedir. Bu sayede Konsolosluk tarafından istenen şartların yerine getirilmesi halinde ise vizenizi kolayca almaya başlamış olursunuz. Galler vize ücreti ödemesi sonrasında ise yapacağınız bir diğer adımlardan biri, diğer belgelerin hazırlanmasını sağlamaya başlamış olacaktır.

Galler Vizesi Ücreti Yatırılmazsa Ne Olur?

Galler vize ücreti yatırılmaması gibi durumlarda, vizeniz geçersiz sayılacaktır. Çünkü istenen ilk şartlardan biri de vizenizle ilgili olarak ödemenin yapılmasıdır. Ödeme işlemleri yapılmasının ardından ise bir diğer başvuracağınız yollardan biri, vize için beyan edilen gerekli evrak hazırlığının yapılmasıdır.  Galler ülkesine gidecek olan kişilerin tüm vize süreçleriyle ilgilenmekteyiz. Bu sayede sizlerde artık ülkeye ziyaretlerinizi sorunsuzca yapmaya başlamış olacaksınız. Galler vizesi ücretini ödedikten sonraki tüm işlemlerde, Yedi Vize firmamızı tercih edebilirsiniz.

Vize Ücreti Galler
Galler Vize Ücreti

Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vize sürecinde en çok merak edilenlerden biri kaç günde çıkacağıdır. Başvuru sahipleri merak içindedir. Size vize ile ilgili olarak detaylı şekilde bilgilendirmeler de yaparız. Bu sayede vizeyle ilgili son durumları öğrenmiş olursunuz. Vizelerin sonuçlanması ise konsolosluk tarafından gerçekleşmektedir. Tarafına göndermiş olduğunuz belgeler detaylı şekilde incelenmeye başlanacaktır. Galler vizesi için sizlerde artık tüm işlemlerin yerine getirilmesinden sonra vizenizin çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Fakat konsolosluk, yoğun olduğu dönemler içerisinde olabiliyor. Bazen de sonuçlanmaların uzama nedeni ise resmi günlere denk gelmesi olabiliyor. Resmî tatillerde çalışılmadığından dolayı doğal olarak vizenizin sonuçlanması da uzadığı olabiliyor. Vizeyle ilgili olarak sürecin uzaması da başvuru sahiplerinin daha da fazla sabırsızlanmasına yol açıyor. Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar tarzındaki birçok sorularınıza artık cevap bulmaya başlayacaksınız.

Galler Vizesi İşlemleri

Galler vizesi işlemlerinde pürüz yaşanmaması adına, nelerin hazırlanması gerektiği konusunda bilgilendirme yapmaktayız. Galler yolculuğu yapmak isteyenlerinde artık en iyi şekilde yanında olduğumuzu hissettirmekteyiz. Bundan sonra sizlerde artık istediğiniz zaman firmamıza başvurarak vizeyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ülke ziyaretlerinizi bundan sonra sorunsuz şekilde yerine getirmeye başlamanız da zor olmayacak. O halde yapmanız gereken sizden istenen belge ve evraklarında hazırlanması olacaktır.

Bu sayede belge evrak hazırlığını tam şekilde yaparak, yetkili makama ulaştırmanız gerekecektir. Yetkili makam tarafından, hazırlamış olduğunuz belgeler detaylı şekilde inceleme altına alınır. Eğer ki uygun görülürse o zaman vizeniz, olumlu şekilde görülecektir. Fakat bazı zamanlarda da yetkili makam nezdinde, hazırlanan evraklar uygun bulunmuyor. Böyle bir durumda ek evrak talebi oluyor. Bu durum sürecin daha da fazla uzamasına zemin hazırlayabilir. Bu yüzden 1 ay öncesinden vize başvurularınızı yapmanız daha doğru olacaktır. Galler vizesi kaç günde çıkar diye soranlar iletişime anında geçebilir.

Galler Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Galler vize ile ilgili tüm prosedürleri eksiksiz şekilde hazırladıktan sonra, vizenizin sonuçlanmasını beklemeye başlayacaksınız. Galler vizesi kaç günde çıkar düşüncesi içerisine de girmeniz, bu dönemde oldukça normaldir. Vizenizin sonuçlanma tarihi ise, 15 gün içerisinde olur. Fakat yoğunluk durumu söz konusu olmadığı zamanlar 1 hafta içerisinde bile açıklanabiliyor. Yedi Vize farkıyla vizenizi sorunsuz şekilde almanız için artık tam zamanı.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Galler
Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar

Galler Vizesi Nasıl Alınır?

Galler vizesi içinde Konsoloslukla bağlantı içerisinde olmanız gerekiyor. Çünkü yetkili makam tarafından istenenlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Galler yolculuğunda pürüz çıkmaması önemlidir. Bu yüzden tüm istenenlerin yerine mutlaka getirilmesi gerekecektir. Bu sayede seyahat planınızı gerçekleştirmiş olursunuz. Seyahatlerinizle ilgili olarak bundan sonra bir aksama durumu söz konusu olmaması adına, sizden istenenleri en iyi şekilde yerine getirmeniz gerekecektir.

Özellikle yetkili makam tarafından da en hassas şekilde davranılan şartlandırmalar arasında belge, evrak işlemleridir. Belge evrak hazırlığında bulunacak olan kişiler içinde, güncelliğini koruyor olması son derece önemlidir. Bu yüzden dolayı güncelliğini koruyan evrakları hazırlayarak yetkili makama ulaştırılması gerekir. Başvuru yapacak olan kişiler içinde, iletilmesi gereken belgelerin nasıl verileceğim kafalarda yer ediliyor. Bakıldığı zaman pek çok ülkenin artık ülkemizde temsilcilikleri bulunuyor. Genelde merkezlerinin Ankara ve İstanbul ilinde olduğunu söyleyebiliriz. Galler vizesi işlemlerini bu sayede çok kolay şekilde yapmaya başlamış olursunuz.

Galler Vizesi Başvurusu

Galler vizesini almak adına ülkeye giderek, şahsen başvuru yapmanız gerekmiyor. Vize için tüm gerekli işlemlerde, firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Çünkü yetkilendirilmiş olan aracı kurumlar bulunduğundan dolayı zahmete girme gibi durum söz konusu olmaz. Tam aksine artık sizlerde işinizi sorunsuz şekilde yapma şansına sahip olursunuz. Galler ülkesine yolculuk yapma konusunda sorun yaşamamış olursunuz.

Galler seyahatlerinizi bundan sonra askıya almak istemiyorsanız, doğru firmalardan hizmet almaya başlamanız ise oldukça önemli olmaya başlayacaktır. Bu sayede vizenizle ilgili olarak tüm süreçlerinde sıkıntısız şekilde yerine getirilmeye başlamış olursunuz. Ülkeye bundan sonra sorunsuzca ziyaret yapmanız mümkün olacaktır. Yetkilendirilmiş olan kurumumuz Galler vizesi başvuru işlemlerinin en iyi şekilde yapılmasını da sağlayacaktır. Galler vizesi başvurusunda yardımcı olacağız. Galler vizesi başvurusu konusunda artık firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Galler Vizesi Tls Contact
Tls Contact Galler Vizesi

Galler Vizesi Başvuru Hizmetleri

Galler vizesi başvuru konusunda firmamız sizlere en iyi çözümleri sunar. Böylelikle ziyaretlerin sorunsuz şekilde yerine getirilmesini de sağlamış olur. Firmamız başvuru işlemlerinizi artık sorunsuz şekilde firmamız aracılığı ile yapma şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Yedi Vize firmamız başvurularınızı sorunsuzca yapılmasına yardımcı olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Galler Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Galler ülkesi büyük Britanya’ya bağlı bir ülke olduğundan bu ülkeye girebilmek için bir İngiltere vizesine sahip olmanız gerekmektedir. İngiltere vizesi alabilmek için İstanbul veya başkent Ankara’da bulunan İngiltere konsolosluğu veya büyükelçiliğe belgeleriniz tam şekilde gitmelisiniz.

Galler Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Galler vizesi alırken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de başvuru sırasında sizden istenen belgeleri eksiksiz ve tam şekilde sunmanızdır. Aksi takdirde vize talebiniz reddedilebilir veya gereksiz yere uzayabilir.

Galler Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Galler aile arkadaş ziyareti vizesi almak için Galler konsolosluğuna veya elçiliğine o ülkede yaşayan kişinin sizi davet ettiğini kanıtlayan bir evrak ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca orada sizden birtakım belgeler daha istenecektir.

Davetiyeli Galler Vizesi?

Davetiyeli Galler vizesi alabilmek için öncelikle Galler konsolosluğuna giderek davetiyenizi göstermeli ve bir vize talep etmelisiniz. Verilen davetiyenin bir Galler vatandaşı tarafından verilmiş olması gerekmektedir.

Galler Konsolosluğundan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Galler konsolosluğundan vize randevusu alabilmek için konsolosluğa bizzat başvurabilirsiniz. Ayrıca konsolosluğun telefon numarasını arayarak veya resmi mail adresiyle de randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Galler Konsolosluğunda Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Galler konsolosluğunda vize alabilmeniz için hükümet tarafından belirlenen azami süre 45 iş günüdür. Siz de 45 iş günü içerisinde Galler vizenizi temin edebilirsiniz.

Galler Büyükelçiliğinden Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Galler büyükelçiliğinden vize randevusu almak için ya elçiliğe bizzat gitmeli ya da elçiliğin resmi telefon numaralarından ulaşarak bir vize randevusu talep ettiğinizi belirtmelisiniz. Ardından görevliler sizi vize işlemleri için yönlendirecektir.

Galler Büyükelçiliğinin Görevleri Nelerdir?

Galler büyükelçiliğinin görevleri arasında Galler hükümeti ve Türkiye Cumhuriyeti arasında köprü görevi görmek bulunmaktadır. Ayrıca Galler büyükelçiliği Türk vatandaşlarına vize vermekle de yükümlüdür.

Galler Ticari Vizesi Nasıl Alınır?

Galler ticari vizesi alabilmek için öncelikle Galler konsolosluğu veya büyükelçiliğiyle iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenmeli, evrakları hazırladıktan sonra da bir başvuruda bulunmalısınız.

Galler Ticari Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Galler ticari vizesi alırken davetiye kullanmanız şarttır. Galler ülkesine ticari amaçla gittiğinizi kanıtlamak amacıyla şirketiniz veya firmanız tarafından yazılmış bir davetiye mektubu gereklidir.

Galler Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Galler turistik vizesi alabilmek için konsolosluk veya büyükelçilik ile iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakları öğrenmeniz gerekir. Evraklarınızı hazırladıktan sonra turistik vize için başvuru yapabilirsiniz.

Galler Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Galler turistik vizesi için hükümetler tarafından belirlenen azami süre 90 iş günüdür. 90 iş günü içerisinde Galler turistik vizenizi alabiliriniz.

Galler Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Galler vize başvurusunu ülkenin konsolosluklarından veya büyükelçiliklerinden bizzat yapabilirsiniz. Ayrıca resmi telefon numarasıyla ulaşarak da vize randevusu talep edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerle uğraşmamak için bırakın Yedi Vize Merkezi olarak işlemlerinizi biz halledelim.

Galler Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Galler vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenler arasında en önemlisi belgelerinizi eksiksiz ve tam şekilde görevliye sunmaktır. Bu sayede olası bir red cevabından kaçınırsınız.

Galler Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Galler vize başvuru formu size görevli tarafından verilecektir. Başvuru formunu doldururken sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeniz talep edilmektedir. Yedi Vize Merkezi olarak sizin için Galler vize başvuru formunuzu doldurmamız için bize ulaşabilirsiniz.

Galler Vize Başvuru Formu Hangi Dille Doldurulmalıdır?

Galler vize başvuru formu ülkenin kendi resmi dili olan İngilizce dilinde doldurulmalıdır. Eğer bu dillere hâkim değilseniz bırakın başvuru formunuzu biz dolduralım.

Galler Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Galler vize formu doldururken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında ilk olarak istenilen bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde verilmesi gelmektedir. Ardından vize formu istenilen dilde ve yazım yanlışı yapılmadan doldurulmalıdır.

Galler Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Galler vize işlemleri için gerekli belgeleri eksiksiz ve tam şekilde toplayıp konsolosluğa veya elçiliğe teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer tüm bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız bırakın sizin için tüm Galler vize işlemlerinizi Yedi Vize olarak biz halledelim.

Galler Vize İşlemleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Galler vize işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların ilki tüm işlemleri eksiksiz ve tam olarak yerine getirilmesidir. Eğer vize işlemleri hakkında bilgi sahibi değilseniz Yedi Vize Merkezi’ne ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Galler Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Galler vize randevusu almak için öncelikle ülkenin konsolosluğuna veya büyükelçiliğine bizzat giderek veya resmi telefon numaralarından ulaşarak bir vize randevusu talep ettiğinizi belirtmelisiniz. Dilerseniz Galler vize randevusunu firmamız ile iş birliği sağlayarak alabilirsiniz.

Galler Vize Randevusu Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir ?

Galler vize randevusu alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında vize randevunuzu ne sebeple aldığınızı belirtmeniz gerekmektedir. Örneğin turist vizesi veya ticari vize diye belirtmeniz tüm işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Galler Vize Ücreti 2021?

Galler vize ücreti 2021 konusunda detaylı bilgi sahibi olabilmek için Yedi Vize Merkezi ile iletişime geçerek en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Galler Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Galler vize ücreti nereye yatırılır konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Yedi Vize Merkezi olarak bizle iletişime geçerek gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.

Galler Vizesi Dilekçe Örneği Nedir?

Galler vizesi dilekçe örneği, vizenin nasıl doldurulmasını gösteren bir formdur. Vize örneğinde doldurulması gereken kısımları ne şekilde dolduracağınız açık ve net şekilde belirtilir.

Galler Vizesi Dilekçe Nasıl Yazılmalıdır?

Galler vizesi dilekçesi doldurulurken belirtilen alanlar eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Aksi takdirde vize işlemleriniz gereksiz yere uzayabilir veya vize talebiniz reddedilebilir.

Galler Vize Dilekçesi Hangi Dilde Yazılmalıdır?

Galler vize dilekçesi ülkenin resmi dili olan İngilizce dilinde doldurulmalıdır. Eğer bu dile tam olarak hâkim değilseniz bırakın Galler vizenizi Yedi Vize Merkezi olarak biz dolduralım.

Galler Vizesi İçin Gerekli Evrak ve Belgeler 2021?

Galler vizesi için gerekli evrak ve belgeler 2021 konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Yedi Vize Merkezi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galler Vizesi Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

Galler vizesi için gerekli dokümanlar hakkında bilgi sahibi olmak için Yedi Vize Merkezi’ni arayarak gerekli dokümanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Galler Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Galler vizesinin çıkması için hükümetler tarafından belirlenen azami süre 90 iş günüdür. Galler vizesi 90 iş günü içerisinde çıkmaktadır.

Galler Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır 2021?

Galler vizesinin sonuçlanması için hükümetler tarafından belirlenen azami süre 90 iş günüdür. Galler vizenizin çıkma süresi 90 iş günü olarak belirlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek
Whatsapp
Hemen Ara
Başvuru Formu
Ülkeler
Scroll to Top